روستایی fastball لیگ اعتصاب وتر با مرده جنوبی Nate Hilts


محتوای مقاله در ادامه

“پدرم از Sheho بنابراین او در واقع یک nemesis (از Royals),” Hilts توضیح داد. “اما در روز بعد او (هم) با مادر من و او یک Wadena دختر بچه بنابراین Rosebud Royals پرسید: پدر من می آیند و بازی چند بار. او چیزی از یک پارچ بازگشت در روز است. من قطعا هستم زندگی می کنند تا به استانداردهای خود را, اما من انجام آنچه من می توانم.”

256727207-IMG_5949-W.jpg
مرده جنوبی Nate Hilts در عمل با Rosebud Royals از ریچاردسون پیشگام مردان Fastball لیگ. عکس لیزا Ochitwa.

Hilts ممکن است به خود اعتبار کافی است.

“او متناسب با حق در حق دور” ارائه شده Royals گیر اسکات راحتی عضو لیگ کمیته اجرایی. “او در قرار دادن توپ در بازی از اول در خفاش.

“ما بسیاری از بچه ها که می آیند و نمی بازی توپ در سال پس از آن یک چیز جدید اما آن را سرد به ببینید که چگونه او سرآمد در حال حاضر.”

این هم یک خوش آمدید, حواس پرتی برای Hilts در حالی که گروه خود را در وقفه.

“معمولا ما رفته در تمام طول سال بطور اساسی (پس) هیچ وقت به پیوستن به یک تیم و یا هر چیز” او گفت:. “این اولین بار است که در حدود شش سال است که ما به واقع تجربه فصل تابستان (در صفحه اصلی). من نمیفهمد ” چرا که نه پیوستن به یک fastball تیم و ببینید که چگونه است که می رود؟’ “

خیلی خوب.

“من آن را دوست داشتنی زیادی” او ادامه داد. “برگشت به یک تیم ورزشی است که احتمالا یکی از چیزهای مورد علاقه من, گرفتن همراه با یک گروه از بچه ها و انجام کاری کمی متفاوت (به جای) فقط نشستن در اطراف انجام هیچ چیز نیست. من هم دوست بودن و ورزشی و دوباره کار بر روی برخی از مهارت است.”

Hilts دارای یک پس زمینه های ورزشی. پس از توپ بازی به عنوان یک بچه از او گرفته شد به بوکس و والیبال دومی که در نهایت خود را از انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید