سلطنتی Sask. موزه بازگشایی و ماسک الزامی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک زمانی که آنها وارد سلطنتی ساسکاچوان موزه (RSM) است که بازگشایی درهای خود را این جمعه.

RSM شده بود تعطیل با توجه به COVID-19 همه گیر و امروز به موزه اعلام کرد جزئیات بیشتر در مورد چگونه آن را به کار گیرند در درون استانی دستورالعمل های بهداشتی.

CN T. rex گالری و همچنین سایر گالری ها و موزه مغازه باز خواهد بود و چهار روز در هفته. سرخپوشان گودال playroom و Megamunch نیم به اندازه رباتیک T. rex را هنوز دریافت بازدید کننده.

RSM باز خواهد شد در کاهش ساعت از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر بین جمعه به جمعه. اشغال نیز محدود به 75 نفر در هر زمان داده شده. دسترسی خواهد بود در یک چاه کن همیشه ته چاهه اساس. گروه شش یا بیشتر از مردم خواسته خواهد شد که به تقسیم به گروه های کوچک تر.

ماسک مورد نیاز خواهد بود برای هر کسی که بیش از سن سه سالگی. این موزه نیز ارائه ماسک برای اضافی $2 اهدای هزینه.

بازدید کنندگان نیز خواسته می شود به توجه به علامت استفاده فیزیکی فاصله نشانگرها و ماندن در خانه اگر آنها به خوبی احساس نمی شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>