خلاصه: UML را Russo به نام به همه-علمی تیم

ده standout دانشجو-ورزشکاران نامگذاری شده اند به 2020 امریکا در شرق مردان Lacrosse All-علمی تیم.

این تیم بود که رای گیری توسط اعضای این کنفرانس همه-کمیته دانشگاهی اعلام شد سه شنبه گذشته بعد از ظهر.

UMass Lowell دانشجوی کارشناسی ارشد هافبک خواهد روسیه بود که در میان انتخاب.

2020 بهار ورزشی فصل متوقف شد در مارس 12 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. رودخانه Hawks تا به حال وارد یک رکورد از 3-4 قبل از فصل لغو شد. روسیه در تمام هفت بازی و تا به حال کمک و 11 groundballs.

در دیگر UMass Lowell, اخبار چهار UML برنامه های ورزشی به رسمیت شناخته شد توسط NCAA علمی پیشرفت رای (آوریل) گزارش شد که در گذشته منتشر شد شنبه صبح.

The UMass Lowell زنان, عبور از کشور زنان, فوتبال, بیسبال دارای توپ نرم و هاکی تیم به دست آورده کامل چهار سال متوسط (2015-2019) 1000.

در مجموع 10 از 14 رودخانه هاوک برنامه های ورزشی آمار نمره کامل از 1000 برای 2018-19 به بالا از 4 سال متوسط که همچنین شامل زنان, بسکتبال, هاکی روی چمن, women’s lacrosse زنان میدانی مردان کشور متقابل و مردان را میدانی. هر تیم زنان در UMass Lowell آمار نمره کامل در طول 2018-19 فصل است.

اولسون بدست آورده ورزشکاری افتخار

پنج Worcester دانشگاه دولتی بهار دانش آموز ورزشکار دریافت ورزشکاری تیم شناخت از ایالت ماساچوست دانشگاهی ورزشی کنفرانس (MASCAC).

این MASCAC ورزشکاری تیم در نظر گرفته شده است به رسمیت شناختن یک دانش آموز-ورزشکار از هر تیم در هر رشته ورزشی که بهترین نشان می دهد ارزش از MASCAC و آن ورزشکاری بیانیه صرف نظر از عملکرد کلی و یا آمار برای فصل.

ارشد و ویلمینگتون بومی الیزابت اولسون به نمایندگی از زنان دو و میدانی تیم.

Lasell به رسمیت می شناسد سالمندان

Lasell دو و میدانی دانشگاه به تازگی افتخار آن 61 ارشد دانشجو-ورزشکاران خود را برای موفقیت ها و دستاوردهای خود در این سال در یک مجازی ارشد ضیافت جوایز در مدرسه ورزشی در سایت ها و حساب های رسانه های اجتماعی.

بیلریکا بومی کوین Wallin (میدانی و صلیب کشور) و برلینگتون را Olivia Austin (فوتبال زنان) در میان کسانی که به رسمیت شناخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im