رادی راس در برنامه لذت بردن از سوار با Regina Pats

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

رادی راس در زمان طولانی جاده به Regina Pats اما حداقل او را اصلاح چند ساعت خاموش سفر.

جانباز goaltender است هیجان زده به بازی نزدیک تر به خانه و پس از او به دست آورد و در هفته گذشته در تجارت با سیاتل Thunderbirds.

رجینا تنها 5 1/2 ساعت از زادگاه خود از میدو لک در مقایسه با 18 ساعته به سیاتل.

“این خوب است برای من و خانواده من طرفداران محلی در میدو لک گفت:” راس 20 که ورود او آخر فصل از تاریخ و واجد شرایط بودن. “همه کسانی که بچه ها در نهایت به بیا به من نگاه کن. آن را یک برنده است.”

راس گرفت و تا حدودی غیر متعارف مسیر به WHL از ابتدای سال 2016-17 زمانی که او با بازی تاریخ و B برای پیاز دریاچه مرزی ستاد در سن 16 سالگی.

بود که به دنبال یک all-star season با اندام, AAA Tisdale, تروجان ها, ضبط 1.85 اهداف-برابر میانگین و یک لیگ برتر-پیشرو .940 صرفه جویی در صد در 22 بازی.

راس نقل مکان کرد به Camrose Kodiaks از Alberta تاریخ لیگ در 2018-19 اما اقامت او کوتاه بود. قوی نیمه اول به سرعت در را باز کرد به WHL فرصت در سیاتل که در راس آمار زمین در حال اجرا با یک 16-5-1-2 رکورد 2.76 GAA و .919 SP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>