مجددا بر نقش حیاتی کالج انتخاباتی در انتخابات ریاست جمهوری نبود تنها ماده دیوان عالی کشور درست در روز دوشنبه.

در یک 6-3 رای قضات همچنین حکم داد که یک 2015 قانون اجازه می دهد فدرال جمع بدهی به robocalls نقض قانون اساسی است. اما برای فعالین سیاسی’ وغصه به جای دور انداختن کل اساسنامه دادگاه عالی فقط باطل است که ارائه.

اکثریت قضات به درستی مشاهده این یکی استثنا به کلی منع robocalls نشان داد که اولویت برای یک گروه — دولت فدرال جمع بدهی بیش از همه دیگران است.

این دقیقا چیزی است که کنگره را با توجه به عدالت برت Kavanaugh نظر برای شش عضو اکثریت.

“کنگره است impermissibly مورد علاقه بدهی-مجموعه سخنرانی بیش سیاسی و به بیان دیگر در نقض متمم اول قانون اساسی” عدالت Kavanaugh نوشت. گروه سیاسی “هنوز هم ممکن است را سیاسی robocalls به تلفن های همراه اما سخنرانی خود را در حال حاضر به همان اندازه درمان با بدهی-مجموعه سخنرانی.”

اگر چه هرگز پایان دادن به جریان تماس های تلفنی ناخواسته محاصره مصرف کنندگان همچنان به دریافت ممکن است نشان می دهد این تلفن, قانون حمایت از مصرف کننده تصویب رسید نزدیک به 30 سال به انجام درست آن.

اما در سال 2015, کنگره, تصویب بودجه دو حزبی عمل می کنند که اصلاح شده است که قانون آن را مجاز جمع بدهی ها را خودکار تماس.

قضات تصمیم گیری نبود چه سیاسی گروه های حمایت از جمله آمریکا و از مشاوران سیاسی به دنبال. آن گروه می خواست تمام 2015 قانون حکومت بر خلاف قانون اساسی که با توجه به آنها چراغ سبز به از بند باز کردن یک تحریک کننده حمله بی شماری از همه جا بی خبر آمریکایی است.

ما فقط می توانید تصور کنید که میلیون ها نفر از پیام های که تصمیم گیری را فعال کنید.

اما به لطف بالا دادگاه جراحی برای برداشتن که یک استثنا به robocall بان ما همه در امان است یورش تماس در مورد نامزدها مسائل سیاسی و کمک های مالی.

ما امیدواریم.

“اگر چه جمع آوری بدهی دولت است که بدون شک یک هدف ارزشمند دولت تصدیق میکند که آن را به اندازه کافی توجیه تمایز بین دولت بدهی مجموعه سخنرانی و دیگر دسته مهم از robocall گفتار, مانند, سیاسی, سخنرانی, خیریه, جمع آوری اعانه, موضوع حمایت, تبلیغات تجاری و مانند” Kavanaugh نوشت.

این نادر است در این زمان پلاریزه محیط زیست هنگامی که ما می توانید اکثر آمریکایی ها به توافق بر سر هر مسئله اما دریافت کمتر اذیت و آزار تماس های تلفنی واجد شرایط به عنوان یک استثنا ملی ما عملکرد.

حتی FCC رئیس Ajit Pai تقدیر به حکم دادگاه. “با تشکر از دیوان عالی کشور به حک کردن است نه بیشتر,” Pai در بیانیه ای گفت. “امروز دادگاه که آخرین دولت را تلاش برای ایجاد یک معافیت ویژه برای علاقه بدهی جمع شد نه تنها بد سیاست اما خلاف قانون اساسی است. من خوشحالم که شنیدن این که آمریکایی ها که مریض و خسته از ناخواسته robocalls را در حال حاضر دریافت کمک از دولت فدرال-بدهی-جمع آوری robocalls آنها سزاوار.”

همراه با ترسیم عمل به قانون امضا شده در ماه دسامبر سال گذشته ما را به فکر بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر می تواند عایق از آن درنده کامپیوتر-تولید تهاجم از تلفن خود را در حفظ حریم خصوصی.

که قانون به FCC قدرت بیشتر به پس از scammers مسئول ناخواسته robocalls اجازه می دهد که آژانس به تحریم scofflaws اولین بار آنها را به شکستن قانون; آن همچنین گسترش اساسنامه محدودیت ها تا چهار سال در برخی از موارد است.

ما همچنین متوجه یک قانون باید اجرا شود به هر گونه عملی اثر است.

بنابراین FCC هنگامی که شما دریافت شکایت در مورد ناخواسته سیاسی پیام و یا تماس های تلفنی از جامائیکا درخواست اطلاعات شخصی مورد نیاز به ادعای برخی از جایزه انجام کاری درباره آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de