NASHUA, N. H. — Rivier دانشگاه منصوب برایان Ernsting به عنوان معاون آموزشی و تحصيلات تکميلی.

با بیش از 20 سال تجربه در آموزش عالی-آموزش و پرورش آموزش و اداره Ernsting خدمت خواهد کرد به عنوان مدیر علمی افسر و منجر به توسعه نوآورانه دانشگاهی برنامه نویسی و طرح های. او می پیوندد اختصاصی دانشکده با تجربه تیم رهبری ارشد و هیات علمی با تمرکز بر موفقیت دانش آموزان است.

Ernsting ارائه خواهد شد رهبری از هیات علمی و بیش از 70 علمی برنامه های تحصیلی از کاردانی به دکترا در سطح کارشناسی حرفه ای مطالعات کارشناسی و دانشجوی دکترای جمعیت.

این uiversity کارشناسی تجربه است که ریشه در منحصر به فرد اشتغال وعده برنامه و نقاط قوت مبتنی بر خوب بودن طرح که همراه با Rivier این سفر تحول برنامه درسی اصلی فرم متمایز تجربه آموزشی. همچنین این دانشگاه ارائه می دهد یک رابط برنامه درسی در دانشگاه و برنامه های آنلاین برای کار حرفه ای در کسب و کار, پرستاری و سلامت رفتاری, آموزش و پرورش, علوم کامپیوتر و دیگر در تقاضا زمینه.

“دکتر Ernsting کار خواهد کرد برای پیشبرد این دانشگاه گسترده سازمانی استراتژی رشد و توسعه ماموریت و بازار محور برنامه های آموزشی و فرصت های موجود در علوم به خصوص در زیست شناسی و بیوتکنولوژی” گفت: خواهر پائولا ماری Buley, IHM, Rivier رئیس جمهور. “همانطور که ما باز کردن درب از ما علم جدید و نوآوری در این مرکز سپتامبر, دکتر, Ernsting تجربه همراه با رویکرد مبتنی بر شواهد به برنامه های علمی طراحی و کارآفرینی طرز فکر پیشرفت خواهد کرد و ما تعهد به نوآوری در علوم است.”

Ernsting قبلا به عنوان معاون آموزشی و رئیس دانشکده در ورتبورگ کالج در Waverly, آیووا, که در آن او به رهبری اجرای دانشکده-طراحی برنامه هایی در ورزش, علم بهداشت عمومی جرم شناسی و مهندسی. او همچنین برگزار موقعیت دستیار معاون رئیس جمهور برای امور تحصیلی, دستیار مدیر دانشکده هنر و علوم و استاد زیست شناسی در دانشگاه لافایت در ایندیانا است.

“من مفتخرم که به عضویت Rivier جامعه از دانشجویان و استادان و کارکنان و مدیران” Ernsting گفت. “این یک زمان هیجان انگیز در این دانشگاه به عنوان ما باز علم جدید و مرکز نوآوری و کشف راه های جدید را به ما ماموریت به زندگی است. من مشتاقانه منتظر خدمت به دانشگاه و جامعه به عنوان کار می کنیم برای تبدیل قلب و ذهن برای خدمت به جهان است.”

Ernsting تحقیقات منتشر شده در ملی و بین المللی و مجلات علم. او فعال در دانشکده جدید آموزشی و حرفه ای-برنامه های توسعه. Ernsting دکترای خود را در شیمی و بیولوژیکی سلولی و مولکولی زیست شناسی از دانشگاه میشیگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de