استفاده مجدد و بازیافت: تقاضا ثابت برای Yorkton مبتنی بر انبار د سازندگان


محتوای مقاله در ادامه

“او می گوید:” من به شما نشان دهد که این” به یاد می آورد Slowski. “زمانی که من آن را دیدم من فک کاهش یافته است. من حتی نمی دانند وجود دارد چوب-قاب انبارها در ساسکاچوان.”

او می گوید: خانواده به خوبی گذشته استفاده از آن برای کشاورزی. “رفتن آنها به سوزاندن آن در حال حاضر تبدیل شدن به یک خطر. بچه ها آمدند و مهمانی در آن وجود دارد و آنها می تواند نور انبار در آتش است.”

او کشید تا قرارداد با, خانواده, رو, بیمه, ثبت مدارک لازم با غرامت کارگران مدیره پر کارکنان خود را به هشت نفر و رفت و به کار در ماه ژوئن.

دیگر یک ساختمان در حال حاضر هزاران هزار قطعه طبقه بندی شده اند انباشته و انباشته شده در Harle ملک شبیه چیزی شبیه به یک چوب حیاط.

REGINA, SASK : July 28, 2020 -- The site of an old barn dismantled by the company Prairie Barn Brothers on a worksite just outside of Regina, Saskatchewan on July 29, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
این سایت از یک انبار قدیمی برچیده توسط شرکت دشت انبار برادران در محیط کار وجود فقط در خارج از Regina, Saskatchewan در 29 جولای سال 2020 است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

چنین صحنه ای را توضیح می دهد Slowski مشغول برنامه ریزی و مقیاس کار خود را.

قطعات شامل چوبهای بعدی چوب هیئت مدیره دیوار shiplap, مفاصل, پرانتز, تراشه, ناخن,, 12-توسط-12s 10-توسط-10s, هشت-توسط-هشت و اندازه های دیگر. همه آن نیاز به اندازه گیری و اندازه گیری در انواع واحد: خطی فوت, اینچ, چهارم اینچ, نیم اینچ مربع پا تخته, سر پا, دلار و سنت است.

“این را من یک هفته فقط برای گرفتن تمام اعداد” او می گوید: عملکرد به عنوان بالفعل موجودی و فروش ،

“زمانی که من اولین بار شروع در کسب و کار من نمی آمد از یک نجاری پس زمینه. گفتم آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ می تواند ما را فقط با استفاده از خطی و آمد تا با یک قیمت؟’ هنگامی که شما در آن و نگه داشتن رفتن بیشتر و بیشتر می شود آن را کمی آسان تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو