با لیزا ماری پنجره

یک مرد بود یک بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان بررسی خود را در فروشگاه. یکی دیگر از محبوب صاحب لویی رستوران کباب که رایگان ارائه وعده های غذایی به افسران. در عین حال یکی دیگر از یک مرد شناخته شده به عنوان “آقای Indianapolis” یک ستاره سابق فوتبال بازیکن.

آنها در میان کشته شدگان به عنوان اعتراضات roiled شهرهای آمریکا در این هفته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که التماس هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر ماجرا یک زانو را به گردن او.

مرگ و میر و همچنین گسترده در تظاهرات مسالمت آمیز را در زمان شده است را تحت الشعاع قرار تصاویر تکان دهنده از سنگین دست پلیس تاکتیک خرابکاری و آتش سوزی. ده ها تن مجروح شده اند و در هرج و مرج است.

بسیاری از مردم کشته شدند و آمریکایی های آفریقایی تبار, ترکیب تراژدی برای جوامع است.

مرگ و میر و شرایط و چگونگی این قتل هنوز در حال مرتب کردن در بسیاری از شهرستانها اما در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

ST. لوئیس

77 ساله بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان که 38 سال خدمت در نیروی ضرب گلوله کشته شد توسط غارتگران در مغازه پیاده اوایل روز شنبه, مقامات گفت.

دیوید Dorn مرده پیدا شد در پیاده رو در مقابل غارت فروشگاه. پلیس منتشر نشده از جزئیات در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هیچ کس بازداشت شده است.

تیراندازی ظاهرا جریان در Facebook Live, اما گرفته شده است. این در آمد های خشونت آمیز در سنت لوئیس که دیدم چهار افسران کسب و کار سوخته و غارت و مردم pelting افسران با سنگ ساعت پس از تظاهرات مسالمت آمیز.

Dorn بود از مغازه صاحب و اغلب چک در کسب و کار زمانی که آلارم رفت, همسرم, Ann Marie Dorn گفت: St. Louis Post-Dispatch.

دیوید Dorn شخصیت بود “بزرگتر از زندگی” گفت: سابق St. Louis County police Chief تیم Fitch در. “او یک بازی سرگرم کننده مرد مبارک مرد.”

Dorn بازنشسته در ماه اکتبر سال 2007 و پس از آن شد رئیس پلیس از مولین هکتار یک شهر کوچک در شمال سنت لوئیس.

___

لویی

پلیس و گارد ملی نیروهای تلاش برای پاک کردن یک جمعیت چهار شنبه صدای شلیک گلوله شنیده و به آتش قتل دیوید McAtee صاحب یک رستوران کباب.

شهردار اخراج رئیس پلیس پس از پیدا کردن افسران روشن نشده در بدن خود-فرسوده دوربین. دولت و پلیس آمریکا وکیل نیز در حال بررسی است.

McAtee بود 53 ساله آفریقایی آمریکایی شناخته شده برای ارائه غذای رایگان به ماموران متوقف شده که توسط رستوران خود را.

“ما از دست فوق العاده شهروند” لویی شهردار گرگ فیشر گفت. “دیوید اچ به بسیاری از شناخته شده کباب است.”

اقدام رئیس پلیس رابرت شرودر گفت: تصویری از دوربین های امنیتی در McAtee کسب و کار و مجاور فروشگاه نشان داد McAtee شلیک یک تفنگ به عنوان ماموران با نزدیک شدن.

“این ویدئو را فراهم می کند نیست همه پاسخ. اما ما در حال انتشار آن به ارائه شفافیت. آن نیست جواب هر سوال از جمله چرا او آتش و جایی که پلیس در آن زمان او از کار اخراج” شرودر گفت.

این تظاهرات همچنین محور در مرگ Breonna تیلور یک زن کشته در لوییویل خانه در ماه مارس به عنوان مواد مخدر کارآگاهان در خدمت یک حکم جستجو زدم درب خود را. بدون مواد مخدر پیدا شد.

___

اوکلند کالیفرنیا

یک افسر فدرال ارائه شد امنیت در ایالات متحده دادگاه در اعتراض وقتی کسی اخراج عکس از یک وسیله نقلیه. دیو پاتریک Underwood, 53, کشته و یک افسر دیگر به شدت زخمی شد.

آن را بلافاصله روشن اگر درایو توسط تیراندازی مربوط به تظاهرات هر چند فدرال ساختمان درب های شیشه ای بودند شکست و جلوی ورودی بود با اسپری ضد پلیس گرافیتی. هیچ کس بازداشت شده است.

آندروود که سیاه و سفید بود و دیگری افسر قرارداد شد ماموران امنیتی به کار گرفته شده توسط وزارت امنیت داخلی فدرال خدمات حفاظتی. آنها نظارت نزدیک کردند.

آندروود بود برادر آنجلا آندروود Jacobs به تازگی یک جمهوری خواه نامزد برای پر کردن خالی کنگره صندلی در شمال لس آنجلس.

___

ایندیاناپولیس

دو نفر کشته شدند این آخر هفته گذشته در میان ناآرامی از جمله 38 ساله کریس بیتی سابق offensive lineman برای دانشگاه ایندیانا.

بیتی به عنوان شناخته شده بود “آقای ایندیاناپولیس” باقی مانده و درگیر با hoosiers طولانی پس از فارغ التحصیلی. او همچنین یک تاجر برجسته در حال اجرا چندین کاباره ها.

“من در از دست دادن برای کلمات. خبر از عبور از کریس بیتی است فقط ویرانگر” مربی تام آلن در بیانیه ای گفت. “پس از بازگشت من به مربی در ایندیانا کریس در آغوش من, من را تشویق و حمایت من! اشتیاق خود را برای زندگی و ایندیانا فوتبال انرژی من هر بار که ما با هم بودند.”

شرایط بیتی تیراندازی نیست بلافاصله روشن اما برخی از گزارش های رسانه ها گفت: این اتفاق در نزدیکی آپارتمان خود را. آن آمد همان شب 18 سال, پیر مرد بود به ضرب گلوله به وقوع چند انفجار پیاپی در شهر.

___

DAVENPORT, آیووا

پلیس در حال بررسی مرگ و میر 22 ساله ایتالیا, کلی, که به ضرب گلوله کشته شد دوشنبه در حالی که ترک یک تجمع خارج شده و از یک انسان در بر داشت در نزدیکی جایی که مظنون رد و بدل تیراندازی با پلیس در این شهرستان از 100 ، 000 نفر در سراسر رودخانه می سی سی پی از ایالت ایلینوی است.

کلی و گرفتن در یک وسیله نقلیه به ترک به دلیل اعتراض تبدیل شده بود سرکش که او زده بود را از پشت گلوله گفت: عمه امی حال از Atchison, کانزاس. بازداشت شده اند ساخته شده است.

“او همیشه لبخند به لب همیشه خندان. به همین دلیل آن را بسیار غم انگیز است که او گرفته شده بود در چنین خشونت راه” هیل گفت. “است که نه ایتالیا. او روشن شامپانی بزرگ شخصیت در اتاق.”

به طور جداگانه به مقامات گفت: یک افسر بود “کمین” با تیراندازی روز شنبه. یک افسر دیگر به ضرب گلوله کشته و مظنون فرار کرد اما دستگیر شدند.

در نزدیکی جایی که افسر زخمی شد پلیس یک مرد به ضرب گلوله کشته و یک تفنگ دستی خود را در زیر بدن. هویت خود نبود منتشر شد.

پلیس گفت: نظارت تصویری نشان می دهد که مرد و برخی از بازداشت مظنون بودند درگیر در تیراندازی در خارج از یک فروشگاه طلا و جواهر ساعت زودتر. آنها پوشش کسب و کار هنگامی که اتومبیل های دیگر وارد شده اند و چند نفر از کار اخراج شدند عکس در هر یک از دیگر, پلیس گفت:.

___

مینیاپولیس

در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار به قتل پس از اعتراضات را شکست کالوین L. هورتون جونیور بود به ضرب گلوله در خارج از فروشگاه در هفته گذشته.

صاحب مغازه که سفید دستگیر شد مرگ هورتون یک مرد 43 ساله ، پلیس می گویند که آنها در حال بررسی شرایط و چگونگی این کشتار از جمله این که آیا آن را مربوط به تظاهرات در محله.

این فروشگاه به عنوان داشتن شده است به طور قابل توجهی آسیب دیده در جریان ناآرامی ها.

___

اوماها

جیمز Scurlock یک 22 ساله سیاه پوست کشته شد شنبه پس از مقامات گفت که او tussled با صاحب دو شهر میله های زندان. نظارت تصویری از نوار میله نشان می دهد یک گروه از مردم از جمله Scurlock رویکرد سفید نوار صاحب جیک گاردنر.

دو نفر پرتاب گاردنر به زمین و اخراج او عکس در هوا. ثانیه بعد Scurlock دیده می شود پریدن از روی گاردنر که پس از آن آتش تفنگ خود را بیش از شانه قابل توجه Scurlock.

مقامات اعلام کرده اند که به اتهامات مطبوعاتی در مرگ خواستار تیراندازی دفاع از خود. اما گاردنر هنوز هم می تواند در صورت تخطی از قانون اسلحه به دلیل اتهامات خود را پنهان حمل مجوز برای اسلحه تمام شده بود به پلیس گفت:.

___

دیترویت

21-ماه-پیر مرد کشته شد در مرکز شهر دیترویت کسی که پس از اخراج عکس به یک خودرو در جریان یک اعتراض. با توجه به گزارش پلیس این مرد نشسته در صندلی راننده یک ماشین در یک پارکینگ با دو نفر دیگر که کسی آتش گشودند و سپس فرار کرد.

___

حومه شیکاگو

دو نفر کشته در ناآرامی های روز شنبه در حومه شهر سیسرو با توجه به شهر و رسمی. سخنگوی ری Hanania را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد کسانی که کشته شدند اما گفت که این اتفاق افتاده در طول تظاهرات.

___

مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر کشور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net