تجارت خرده فروشی در Mysuru APMC بازار متوقف شد برای جلوگیری از جمعیت

میسور/Mysuru: با معامله گران و مشتریان به دلیل عدم پیروی اجتماعی فاصله در APMC حیاط در ننجنگود جاده بسیار مهم است که برای پیشگیری از گسترش بیماری مرگبار کرونا ویروس APMC بدن اداری دستور تعلیق خرده فروشی تجارت در بازار تا ممکن است.3, هنگامی که این مستند قرار است به پایان برسد.

این APMC در سفارش گفت که APMC مجبور شد به موضوع نظم اجتماعی فاصله داده شد و به توسط, توسط مشتریان بازدید از بازار که تعداد افزایش روز به روز با وجود سخت مستند و مقررات در محل.

و اشاره کرد که منظور ممنوع خرده فروشی در APMC بازار حیاط منظور هشدار داد که اقدام خواهد شد در برابر کسانی که مجوز معامله گران و به خصوص کسانی که به داشتن مغازه در-1 بلوک از بازار که در ادامه به انجام خرده فروشی تجارت با وجود این نوار در خرده فروشی تجارت.

اشاره به این که با وجود چندین درخواست به معامله گران و مشتریان برای حفظ اجتماعی فاصله در بازار محل طبق دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خارجه و دولت مرکزی برای مقابله با COVID-19 منظور گفت که این ممنوعیت در تجارت خرده فروشی تا به حال به تحمیل شود به عنوان بسیاری از مردم همچنان به گله بازار در نتیجه ایجاد یک جمعیت در این بازار محل در نقض آشکار مقررات مستند.

همچنین هجوم آوردند از خریداران است که در وسایل نقلیه مطرح شده یک تهدید جدی برای حفظ اجتماعی فاصله که بسیار مهم است برای مبارزه با COVID-19. در این زمینه به APMC حاکم بر بدن مجبور است برای به اجرا درآوردن یک ممنوعیت کامل خرده فروشی تجارت به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از ازدحام در بازار, وزیر گفت.

APMC به سردخانه به زودی

دولت داده شده اداری تصویب برای ساخت یک سردخانه در APMC حیاط. منطقه وزیر S. T. Somashekar تایید این روز سه شنبه پس از آن مدیر کشاورزی بخش بازاریابی نوشته است نامه ای به APMC وزیر به بلافاصله شروع به کار در این زمینه است.

دولت داده است اداری تصویب برای ساخت یک سردخانه در PPP مدل (دولتی و خصوصی مشارکت). با دولت اعلام سرد سازی آن ملاقات طولانی مدت تقاضا برای همان. سرد سازی خواهد آمد تا در 5.38 guntas زمین و مجاور فضا در اصلی حیاط از بازار است.

اداری تصویب می آید فقط چند روز پس از وزیر Somashekar بازدید APMC بازار در روز شنبه زمانی که بسیاری از کشاورزان و تجار آورده بود به اطلاع وزیر نیاز فوری برای سرد سازی در APMC محل به عنوان آن را بسیار مهم برای حفظ سبزیجات و میوه ها و غلات و دیگر فاسد شدنی مزرعه و محصولات غذایی است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de