آزادی ما از COVID-19 قید

زسان | No comments

آیا این شگفت انگیز نیست که دوم ما دیدن نشانه هایی از COVID-19 خوشبینی مترقی دموکرات دو را در محدودیت ؟

دقیقه ما مردم ابراز تمایل ما برای شروع بهبود اقتصادی مترقی سیاستمداران مانند سامرویل شهردار یوسف Curtatone دستور $300 دلار جریمه برای کسانی که با پوشیدن یک ماسک. این است که هنوز هم در ایالات متحده آمریکا ؟ آیا ما هنوز حقوق به عنوان آمریکایی ها در قانون اساسی و یا آیا ما تبدیل به چین یک شبه? هنوز مطمئن شوید ؟

همانطور که ما تصویب 50 روز پس از این کشور تعطیل بیایید به یاد بیاورید که چگونه ما به شدت تغییر زندگی ما برای شود. از ما خواسته شد به ماندن در خانه و ما بسته غیر ضروری کسب و کار, اما ما پرسید که چه حقوق ما داده اند ؟ هنگامی که داوطلبانه در خانه بمانند منظور تبدیل شدن به یک موظف به اقامت در خانه حبس? ما شروع به پریدن کوسه به عنوان یک دولت و کشور با خاموش کردن اقتصاد و دادن به ترس ؟

از دیدگاه من به عنوان یک جانباز بود که در معرض نامقدس شیمیایی معجون از جهنم داخلی و خارجی در جریان عملیات طوفان صحرا, پاسخ بله است.

در اینجا چیزی است که ما نیاز به صحبت در مورد: coronavirus رفتن نیست دور. ببخشید مردمی آن را به مانند آنفولانزا. پس ما را تعطیل نمی کردن دولت و کسب و کار سالانه به دلیل آنفولانزا خواهد شد و ما در حال حاضر تعطیل و در هر زمان وجود دارد موجی از coronavirus? این است که در آن ما به عنوان یک جامعه و کشور ؟

ما آموخته است که ما نیاز به شستن دست ما عطسه به ما آرنج و نه خیلی نزدیک به افراد بیمار? ما آموخته است که اگر ما sniffles احساس بیمار است که شاید ما در واقع باید بعد از دفتر و شاید کار از خانه ؟ (که کسانی از ما هنوز هم مشغول به کار شده اند مجبور به انجام این کار). تا چه حد ما مایل به رفتن به نگه داشتن مردم خوب از کار و از بین بردن معیشت قبل از ما شکر خدا عقب بی پایان COVID 19 مزخرف ؟ بله مزخرف در این نقطه است. ما در آنجا ماند در خانه. ما مبتنی توسط دولت در حال حاضر از آن زمان به اجازه دهید همه ما برای رفتار خوب است.

مطمئن شوید که برخی از ما تسهیل در خارج از خانه در شب برای دیدن دوستان ما اما ما خوب بودند بیشتر از زمان. از آن زمان به را خاموش و بزرگ دولت قید و درمان ما مانند بزرگسالان است. بزرگسالان با حقوق.

چقدر می خواهیم به نگه داشتن پارک های بسته ؟ Hmmm. به نظر من که روز شنبه متوسط بود و بیش از 60 درجه و هزاران نفر از مردم قدم گذشته “پارک بسته” نشانه به طوری که آنها می تواند راه برود, بازی تنیس و یا پرتاب فریزبی. چگونه بسیاری از پلیس محلی می خواهید به بازداشت شهروندان خود را برای پیاده روی سگ خود را? چگونه بسیاری از پلیس در حال رفتن به گرفتن سفارشات به طور جدی از انتخاب احمق مثل شهردار Curtatone?

ما آمریکایی هستیم. ما باید این حق را مستقل است. ما حق استفاده از حس مشترک و ماندن در داخل اگر ما احساس بیماری می کنید و یا هنگامی که ما احساس می شود. چقدر دیگر ما مایل به نیروی همکار ما آمریکایی ها به خیابان ها و پناهگاه بی خانمان چرا که آنها نمی توانند پرداخت می شود ؟ چه مدت شما فکر می کنم دولت می تواند حفظ مزایای بیکاری قبل از ما مجبور به یک افسردگی ؟ چگونه بسیاری از سال از گوش دادن به کارشناسان پزشکی با داده های معیوب است رفتن را برای ما به ورشکسته کشور و زندگی ما ؟

بسیاری از کشورهای در حال شروع برای پایان دادن به COVID-19 محدودیت. بسیاری از کشورها در حال حاضر به پایان رسید COVID-19 محدودیت. چرا ؟ چرا که آنها متوجه شدم که درمان بدتر از بیماری است. چگونه بسیاری از ما هر چند مایل به ادامه این بازی از ترس و برای چه مدت ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>