محتوای مقاله در ادامه

“منظورم این است که در آن دیگری در سیستم عدالت کیفری … خواهد (آنها) تشکیل یک سازمان برای ادامه برنامه؟” توت می گوید.

او می گوید: فارغ التحصیلان و همچنین حضور در دادگاه قضات اجازه می دهد به نقطه آنها را به عنوان داستان های موفقیت و در نتیجه الهام بخش به دیگران که امید وجود دارد.

“که به من می گوید زیادی در مورد آنها و زیادی در مورد برنامه” توت می گوید. “و این نشان می دهد به من به شدت که ما آن را درست کردم چرا که راه آن باید باشد.”

REGINA, SASK : June 12, 2020 -- From left, Judge Pat Reis, Judge Clifford Toth and Judge Murray Hinds stand in a court room at the Provincial Court building on Smith Street in Regina, Saskatchewan on June 12, 2020. The three judges have been involved with Drug Treatment Court. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
از چپ به راست قاضی پت Reis, قاضی, Clifford توت و قاضی موری Hinds. سه قضات درگیر شده اند با رجینا را درمان مواد مخدر دادگاه. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

آینده مثبت

برای Birns یکی از بهترین قطعات از کار او این است که از دیدن خانواده — بسیاری از آنها را یک بار-جدا — حضور اعضای خانواده خود را’ فارغ التحصیلی است.

“در آن طول می کشد در حالی که برای خانواده ها برای شروع به ساخت اعتماد” او می گوید. “آنها می خواهند آنها را به اثبات که آنها در واقع رفتن به تغییر دهید و با آن بماند. و در زمان ما به فارغ التحصیلی فقط عالی مانند ” من پسرم را به عقب و یا دختر من بازگشت.’ آره این من به ارمغان می آورد به اشک مقدار زیادی از زمان.”

Gessner به یاد می آورد یک زمان نه چندان طولانی پیش زمانی که او اعتیاد به مواد مخدر به معنای خانواده اش به سختی به او صحبت کرد. DTC تغییر است.

“خانواده من است که پشت سر من 100 درصد” او می گوید. “آنها بسیار افتخار من است.”

فارغ التحصیلی در کنار Gessner و Acoose این ماه خواهد بود Derek Rintoul و الیزار Lusung.

hpolischuk@postmedia.com

twitter.com/LPHeatherP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو