رجینا ضد شورش را آدرین Zuck پردازد چالش ها به عنوان پرستار ثبت شده

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

پرستاران به آن اشاره شده است به عنوان قهرمانان در طول همه گیر اما Zuck فکر نمی کند که او را از انجام هر کاری قهرمانانه. او احساس می کند که در فروشگاه های مواد غذایی هستند بیشتر در معرض خطر زیرا آنها در مقابله با صدها نفر از مردم هر روز.

“کار من این است که نوع کنترل می شود چرا که مردم در حال آمدن و رفتن را از بخش” Zuck گفت. “این بیمارستان یک شهر متروک در حال حاضر (با توجه به عمل جراحی به تعویق افتاد) به این دلیل که سالن خالی هستند. آن را بسیار وهم آور, اما من احساس می کنم مثل یک قهرمان. من فقط انجام کار من است.”

پس گفت که, Zuck افتخار استان و تلاش در جهت مقابله با گسترش COVID-19.

“من واقعا باید به ستایش ساسکاچوان برای انجام این کار به خوبی و واقعا گرفتن فیزیکی فاصله به طور جدی نسبت به دیگر نقاط جهان,” او گفت:. “شما می توانید با شماره های ما است که ما در حال انجام آن هستیم و مسطح منحنی.”

[email protected]

twitter.com/murraylp

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما چندین خبرنگاران به دنبال در جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر و در حال جمع آوری تمام داستان ما, به خصوص به عنوان آنها مربوط به زندگی در رجینا و ساسکاچوان هم در وب سایت ما. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: leaderpost.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>