رجینا پلیس هشدار در مورد چشم انداز مثبت در گاراژ و ریختن نمیتوانیم

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

این رجینا Police Service (RPS) است که یک بار دیگر اصرار ساکنان برای قفل کردن درب گاراژ خود را و میریزد و حذف افتتاحیه درب گاراژ از اتومبیل های پارک شده در خیابان و یا در جلوی خانه.

از مارس 28 آوریل تا 5 وجود دارد که 28 گزارش شکسته و وارد این شهر است. از کسانی که هشت نفر بودند به خوابگاه یک به یک کسب و کار سه تا ترکیبات و 16 بودند گاراژ نمیتوانیم.

بسیاری از گاراژ منازل به قصد سرقت رخ داده در قفل یا باز کردن درب گاراژ در حالی که دیگران شروع با یک درب بازکن درب گاراژ سمت چپ در نظر قربانی وسیله نقلیه که در آن یک دزد پس از آن شکست به خودرو را باز کن.

این RPS توصیه می کند به:

  • حذف افتتاحیه درب گاراژ از اتومبیل های پارک شده در خیابان و یا در جلوی خانه. درب بازکن است که نه تنها کلید گنجینه ای از اشیاء با ارزش برای دزد اما حتی می توانید اجازه می دهد تا امکان دسترسی به یک خانه از طریق متصل گاراژ;
  • ایمن قفل تمام درب گاراژ; هر دو در خارج و درها و متصل به درب که منجر به خانه;
  • ارزیابی وضعیت درب گاراژ. ضعیف و یا آسیب دیده و یا قفل است مجبور به راحتی باز می شود مزاحمان;
  • نصب سنسور حرکت چراغ های جلوی خانه/درب.

این RPS را تشویق می کند هر کسی که می بیند فعالیت های مشکوک به تماس 306-777-6500 و یا اگر آن را یک جنایت در حال پیشرفت به تماس 9-1-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>