رجینا پلیس درخواست نظارت در بررسی از مرگ

محتوای مقاله

رجینا پلیس خواسته اند وزارت دادگستری برای انتصاب ناظران مستقل برای رسیدگی به مرگ 32 سال داشت در پزشکی پریشانی و رانده شده به بیمارستان توسط افسران.

با توجه به رجینا Police Service (RPS) اخبار انتشار صادر شنبه پلیس در پاسخ به تقاطع خیابان ویکتوریا و سنت جان خیابانی در 10:30 p. m. روز شنبه برای یک گزارش از یک فرد مصدوم. زمانی که چند پلیس وارد آنها دریافتند یک زن بود که در پریشانی و به نظر می رسد نیاز فوری به مراقبت های پزشکی.

زمانی که پلیس با نزدیک شدن زن شروع به استفراغ خون بر روی خودش و پیاده رو. پلیس گفت که او به نظر نمی رسد به هر گونه خارجی صدمات. افسران درخواست EMS اما به دلیل وضعیت زن به نظر می رسد بدتر این تصمیم به استفاده از یک ماشین پلیس به سرعت او را به بیمارستان است.

در حدود ساعت 11 شب به پلیس اطلاع داده شد که زن بود در بیمارستان درگذشت. هویت خود را تایید شده است و بعد از قوم و خویش بودند اطلاع از مرگ او. پلیس در حال انتشار نام او در این زمان.

پلیس هیچ مدرکی از بازی ناپاک در صحنه که در آن زن پیدا شد با توجه به انتشار اخبار. این RPS تماس وزارت دادگستری به این دلیل که زن به طور خلاصه در مراقبت از RPS افسران ارائه شده خود را با کمک های اضطراری پزشکی و حمل و نقل به بیمارستان.

وزارت دادگستری منصوب شده است دو ناظران مستقل به بررسی است.

هر کسی با اطلاعات است که می تواند کمک به پلیس در این تحقیقات خواسته است برای تماس با RPS در 306-777-6500 یا تماس با جرم و جنایت جلو در 1-800-222-TIPS (8477).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو