رجینا مرد ایجاد یک نمونه اولیه با منابع محلی

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

دو دهه پس از شروع کار بر روی یک نمونه اولیه برای ساده ونتیلاتور هری Onagi احیا این پروژه پس از شنیدن در مورد ساسکاچوان سلامت خودگردان (SHA) بدترین سناریو سازی برای COVID-19.

Onagi مشغول به کار به عنوان یک درمانگر تنفسی در 1990s برای اولین بار در شرکت بین دشت بیمارستان و سپس در رجینا بیمارستان عمومی. او همچنین علاقه زیادی به الکترونیک و تصمیم به سعی کنید ساختمان ساده و کم هزینه دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند مورد استفاده در کشورهای جهان سوم.

اما یک خانواده جوان ساخته شده زندگی شلوغ و Onagi قرار دادن این پروژه در کنار بیش از 20 سال است.

سپس در ماه مارس هشدار دهنده اعداد ارائه شده در شا سند نشان ممکن است بدترین سناریو مورد از COVID-19 در ساسکاچوان تحت فشار قرار دادند Onagi به قلم مو و گرد و غبار خود را ونتيلاتور.

“شماره ترسناک هستند — 15,000 تخت ICU?” او گفت:. “کسانی که دیوانه اعداد است.”

ارائه اشاره کرد تقاضا برای هواکش می تواند به 500 تا 600 در ساسکاتون به تنهایی در اوج این بیماری همه گیر. در آن زمان تنها وجود دارد 198 هواکش در استان است. از 1 آوریل این تعداد افزایش یافته است به 332 تهاجمی هواکش و 118 غیر تهاجمی هواکش.

اگر بدترین سناریو آمد درست است که شاه گفت: آن را به عواملی مانند سن و سستی و بیماری های مزمن به در نظر گرفتن اگر آن را به حال به جیره هواکش — یک واقعیت ایتالیا تا به حال به چهره است.

این صدا نیست مانند یک گزینه عالی به Onagi بنابراین او کشیده قبلا یک نمونه اولیه و طراحی دوباره آن را برای استفاده در ساسکاچوان بیمارستان.

“من فکر کردم به جای ما نیاز به انجام ایتالیایی چیزی که در آن ‘OK من متاسفم اما شما بیش از حد, شما نمی توانید هر چیزی’ شاید این کمک خواهد کرد,” او گفت:.

“من امیدوارم که ما لازم نیست که به استفاده از آن, چرا که اگر آن را به آن نقطه و سپس آن را بد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>