رجینا Instagram حساب های داستان از اتهام خشونت جنسی

محتوای مقاله در ادامه

وقتی که می آید به اینکه آیا یا نه این اتهامات در حساب کاربری می تواند به عنوان توهین آمیز, Regina دادخواهی مدنی وکیل Tavengwa Runyowa گفت: هر گونه اتهامات که درست خواهد بود نه افترا.

چالش نهفته است با گمنامی از اتهامات. Runyowa گفت: افراد می تواند به جای فایل دادخواهی در برابر شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook, که دارای Instagram, اما این شرکت های بزرگ باید جیب های عمیق است.

Runyowa معتقد است که بازماندگان در حال تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی به نام خود ادعا معتادان به دلیل سنتی نظام حقوقی شکست خورده آنها است.

“ما در حال رنج نهادی نقص در مکانیسم های است که آن را آسان برای مردم را به گزارش و به این نوع از چیزی که adjudicated قبل از آنها به نوبه خود به رسانه های اجتماعی چون آنها فکر می کنم این تنها راهی است که آنها باید برای رفتن در مورد آن است.”

“بنابراین رسانه های اجتماعی پس از آن به پایان می رسد تا… ‘این محل که در آن من می توانم بگویم حقیقت آنچه که برای من اتفاق افتاده و بدون عواقب و اگر این فرد می رود هرگز به زندان و یا هیچ چیز اتفاق می افتد به او و یا حداقل آنها را به طور دائم قیری است که یک درجه از آمرزش برای من.'”

Runyowa گفت: سیستم های که در حال حاضر وجود دارد به واسطه اختلافات ناقص هستند. او گفت: Saskatchewan کمیسیون حقوق بشر که دریافت شکایات مربوط به آزار و اذیت جنسی است “به شدت با کمبود بودجه روبرو شده.”

برای تجاوز جنسی به طور خاص Runyowa گفت که سیستم خراب است و از نظر چگونه آن را با این نسخهها کار با بازماندگان. او گفت که پلیس اغلب لازم نیست که آموزش در برخورد با افرادی که دچار تروما. Runyowa توضیح داد: برخی از مشاوران و یا حمایت از کارگران باید در جایی که می توانید بیان اعتقاد بازماندگان.

mmelnychuk@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید