رجینا جامعه انسانی می خواهد به ساخت مدرن حیوانات مرکز جامعه به جای پناهگاه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

ساخته شده است بیش از 50 سال پیش با اهدا لوازم و داوطلبان رجینا جامعه انسانی (RHS) ساختمان را منعکس نمی کند جامعه انتظارات برای حیوانات چگونه باید برای مراقبت و یا چگونه حیوانات و مردم باید با هم می آیند می گوید: سازمان و مدیر اجرایی.

“ما بهترین ها را با آنچه که ما در حال حاضر, اما ما می دانیم که این ساختمان واقعا محدود کردن توانایی ما به دانستن آنچه که مناسب است برای حیوانات و برای مردم در جامعه ما” گفت: لیزا کخ.

ساختمان واقع در حومه شمال شهر ناکارآمد است و در نتیجه گران قیمت به کار, او گفت:. آن را در دسترس فراوانی از قفس و نه مقدار زیادی از نور خورشید اما اگر تمام قطعات را به محل سقوط مخالف به زودی می تواند درست باشد.

“این یک تغییر در کل مفهوم” گفت کخ. “ما در حال ساخت یکی دیگر سنتی, پناهگاه حیوانات ما در حال ساخت مدرن حیوانات مرکز جامعه که واقعا در مورد جشن رابطه بین حیوانات خانگی و مردم نه فقط در مورد انبارداری حیوانات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>