رجینا برخورد با مواد مخدر اپیدمی می گوید: رئیس پلیس

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

به عنوان رجینا شماره از استعمال بیش از حد مواد مخدر صعود بالاتر این شهر رئیس پلیس هل دادن برای یک تلاش مشترک از دولت برای مقابله با مشکل.

“این کاملا آنچه که من اسمش را یک بیماری همه گیر است که اتفاق می افتد در شهر ما و آن را منحصر به فرد به شهر ما. ساسکاتون است که رفتن را از طریق چیزی بسیار مشابه و بسیاری از شهرستانها عمده در کانادا در حال حاضر گفت:” رجینا Police Service (RPS) رئیس اوان بری در طی یک مصاحبه تلفنی جمعه.

به عنوان از آوریل 4, RPS گزارش کرده 233 استعمال بیش از حد این سال است. که از مجموع 82 در سال 2019.

پلیس با حضور 110 این سال را استعمال بیش از حد و اداره Narcan 24 بار. شده اند وجود دارد 11 مربوط به مواد مخدر و میر و یکی دیگر از 11 مرگ و میر که هنوز تایید نشده است.

ساسکاتون نیز شاهد افزایش در مصرف بیش از حد تماس با Medavie خدمات بهداشتی درمانی غرب به تازگی در پاسخ به 88 استعمال بیش از حد در یک هفته.

این ساسکاچوان پزشکی قانونی خدمات معتقد است اکثریت مصرف بیش از حد شامل فنتانيل و یا کریستال مت و یا به طور بالقوه ترکیبی از این دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>