رجینا شورای شهر خواستار استان برای پایان دادن به Co-op/Unifor کار اختلاف

لیدر اسپات | No comments


محتوای مقاله در ادامه

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

در مصاحبه روز شنبه, Kevin Bittman, رئيس جمهور از Unifor محلی 594 گفت که هزینه برای پلیس و آتش نشانی است که همه به این دلیل بیشتر برای این شهر و استان را به یک نقش فعال تر در حل و فصل اختلاف است.

“این شهر به رسمیت شناختن است که با داشتن 730 کارگران قفل کردن خوب نیست برای اقتصاد شهر خود را,” او گفت:, و اضافه کرد که او تعجب نیست Fougere تنها مخالف رای دادن. “من فکر نمی کنم مایک Fougere تا به حال شده است از کار خود را در زندگی است.”

REGINA, SASK : April 29, 2020 -- Unifor Local 594 President Kevin Bittman prepares to speak in front of the Saskatchewan Legislative Building where a
Unifor محلی 594 رئیس جمهور کوین Bittman آماده به صحبت در مقابل ساسکاچوان قانونی ساختمان که در آن یک “وسایل نقلیه” برای اتحادیه در حال وقوع بود در Regina, Saskatchewan در 29 آوریل سال 2020 است. این تجمع در حمایت از Unifor محلی 594 اعضای آن در حال حاضر قفل شده خارج از Co-op پالایشگاه پیچیده است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

روز چهارشنبه نخست وزیر اسکات وزارت معارف تاکید کرد و موقعیت خود را که الزام آور داوری بی سابقه بود و نه چیزی استان بود مایل به در نظر گرفتن.

در مصاحبه روز شنبه, گیل لو Dressay معاون رئیس جمهور پالایشگاه عملیات به صورت يکپارچه تعاونی محدود گفت: او تکرار استانهای موضع.

“ما معتقدیم اختلافات هستند بهترین کار گرفته شده در آن سازمان. آن است که آیا صنعت ما صنعت نفت و یا معدن (صنعت) و یا هر جای دیگری است,” او گفت:.

— با فایل ها از الک Salloum

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>