رد خورشید ‘اوباما رسوایی’ سرمقاله

زسان | No comments

خود فروشی در بلع از تهمت بزرگ و بارها تکرار دروغ قلاب, خط و وزنه در سرمقاله “زمان به آدرس عظیم اوباما رسوایی…” مرا به یاد Groucho Marx معروف line: “چه کسی بله میخوام به اعتقاد من یا شما دروغ گفتن چشم؟”

سرمقاله خود را به چالش می کشد وجود تبانی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با دخالت در مبارزات انتخاباتی 2016 بدون هر گونه اشاره به ثبت حقایق است.

همه ما شنیده و سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند “روسیه اگر شما در حال گوش دادن, من امیدوارم که شما قادر به پیدا کردن…” کلینتون را از دست رفته ایمیل. این Mueller تحقیقات نشان داد که در همان روز روس ها ساخته شده و اولین تلاش خود را برای شکستن به کلینتون سرور.

این Mueller گزارش اختصاص 200 صفحات توصیف “لینک های متعدد بین دولت روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” و اظهار داشت که “دولت روسیه درک آن بهره مند از یک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری کار می کرد و برای تضمین نتیجه آن و این (تهمت) کمپین انتظار می رود آن را به نفع electorally از اطلاعات به سرقت رفته و منتشر شده و از طریق تلاش های روسیه.”

دفاع از خود را از دادستان کل بر اخراج از پرونده مایکل فلین برای دروغ گفتن نادیده فلین دو گناه درخواست موافقت با مشاوره از مشاور وارد تحت سوگند در دادگاه قانون; تایید منجر به محکومیت فلین توسط یک قاضی در یک 92-صفحه حکم استعفای حرفه ای دادستان در فلین را در مورد اعتراض بر تصمیم و اعتراض توسط 1,900 سابق دادگستری و دادستان که در خدمت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت از جمله رئیس جمهور ریگان وکیل به طور کلی. بر خلاف شما خوانندگان خود را انتخاب کنید به این باور چشمان خود را.

جانین چوب
لیتلتون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>