Redskins به ‘بررسی کامل’ نام در میان نژاد بحث

توسط استفان stefanie marie

واشنگتن (AP) — Washington Redskins شروع یک “بررسی دقیق” از نام خود جمعه یک گام مهم به سمت در حال حرکت از آنچه کارشناسان و طرفداران یک تماس “dictionary-تعریف نژادی لکه دار کردن.”

حتی اگر صاحب دن اسنایدر نشان داده بود هیچ تمایل به تغییر نام پس از خرید این تیم در سال 1999 اخیر ملی گفتگو در مسابقه تمدید مخالفت با نام و درخواست حامیان به صحبت کردن. با پشتیبانی از NFL آن ممکن است در نهایت منجر به جدید نام مورد برای طولانی-مبارزه طبقه حق رای دادن با پیش سوپر باول موفقیت است.

“در چند هفته گذشته ما تا به حال بحث های مداوم با دن و ما در حال حمایت از این گام مهم” کمیسر راجر Goodell گفت.

در بیانیه این تیم گفت: حوادث اخیر در سراسر آمریکا و بازخورد از جامعه درخواست رسمی را نقد کنید.

“این فرایند اجازه می دهد تا تیم را به حساب نه تنها افتخار سنت و تاریخ حق رای دادن اما همچنین ورودی از ما فارغ التحصیلان سازمان حامیان مالی لیگ فوتبال ملی و محلی جامعه آن مفتخر است به نمایندگی از روشن و خاموش کردن زمینه” اسنایدر گفت.

آمریکایی های بومی حمایت گروه سعی کرده اند برای چندین دهه به نیروی تغییر و کارشناسی دانشگاه برکلی مطالعه منتشر شده در اوایل سال جاری نشان داد 67 درصد از افراد مورد مطالعه که به شدت شناسایی به عنوان مادری موافقت و یا به شدت موافقت خود را با نام حمله شد. مرگ جورج فلوید در مینه سوتا و نمونه های دیگر از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید در آمریکا موجب اعتراضات در سراسر جهان و تغییرات در مارک های مختلف در نظر گرفته نژادی حساس است.

پرسید: در ماه گذشته در مورد نام یک سخنگوی این تیم تا به حال هیچ نظر. اما این هفته مشخص شده ممکن است تغییری در این موضوع با سرمایه گذاران نوشتن به فدرال اکسپرس پپسی و دیگر حامیان امید آنها تاثیر تغییر دهید.

فدرال اکسپرس برای اولین بار به عمل publicly. به عنوان حامی مالی این تیم در ورزشگاه Landover, مریلند, فدرال اکسپرس گفت: “ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم.” فدرال اکسپرس پرداخت $205 میلیون دلار در سال 1999 برای نامگذاری حقوق به ورزشگاه.

پنج شنبه شب نایک به نظر می رسد حذف تمام Redskins دنده آن از فروشگاه آنلاین. نایک در روز جمعه گفت آن را به اشتراک گذاشته است نگرانی های خود را با NFL بیش از نام و “خوشحال و برای دیدن این تیم در نظر گرفتن اولین گام به سوی تغییر است.”

پپسی یک حامی پس از 2017, ابراز احساسات مشابه و گفت: “اعتقاد ما آن است که زمان برای تغییر است.” حمایت بانک مرکزی آمریکا گفت: “تشویق این تیم به تغییر نام” و استقبال این سازمان را بررسی کنید.

مربی ران ریورا که گفت: اخیرا در یک مصاحبه رادیویی در حال حاضر زمان برای بحث در مورد نام آن را به نام “یک مسئله شخصی اهمیت است.” ریورا که از مکزیک و پورتوریکو فرود و تنها سر مربی اسپانیایی در حال حاضر در NFL افزود: او می خواهم از نزدیک با اسنایدر در طول فرآیند است.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای بلافاصله اعلام کرد که این تیم در حال تغییر است طلسم از هر گونه بررسی واقعی منجر به نتیجه اجتناب ناپذیر که عمیقا توهین آمیز و نژادپرستانه نام از واشنگتن NFL تیم باید در حال حاضر گفت:” اونیدا کشور نماینده ری Halbritter رهبر “تغییر طلسم” کمپین. “دن اسنایدر می تواند ایستادن در سمت راست از تاریخ و ایجاد یک جدید میراث مثبت برای تیم خود و یا به جای ادامه استقبال متعصب لکه دار کردن که denigrates آمریکایی های بومی و مردم از رنگ است.”

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود گفت: به تازگی نام یک “مانع” به تیم ساخت یک ورزشگاه در منطقه است. اجاره نامه در فدرال اکسپرس زمینه منقضی می شود در 2027 و استادیوم RFK سایت در واشنگتن یکی از چندین گزینه برای این تیم مقر جدید همراه با مکان در ایالت مریلند و ویرجینیا است.

این تیم در اواخر ماه ژوئن برداشته نژادپرستانه بنیانگذار جورج پرستون مارشال از آن حلقه از شهرت. یک بنای یادبود از مارشال بود و همچنین حذف از استادیوم RFK سایت.

مارشال نوه پشتیبانی آن حرکت می کند و به تازگی به اسوشیتد پرس گفت او را خوب با این تیم تغییر نام آن است.

“من فکر می کنم اگر کسی را به جرم این که آنها باید تغییر نام” رایت گفت. “من همیشه احساس کرده ام که در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو