منطقه قرمز: هیچ مستند آرامش در Mysuru

میسور | No comments

میسور/Mysuru: مستند نخواهد بود آرام در Mysuru به عنوان منطقه اعلام شده است به عنوان یک منطقه با بیش از 80 تجمعی COVID-19 موارد مثبت روشن Mysuru منطقه وزیر S. T. Somashekar که همچنین دارای همکاری های نمونه کارها.

امروز دولت شروع با مشتقات جزئی خروج از مستند که در آن انتخاب فعالیت ها اجازه داده شد تنها در خارج از مهار مناطق سیگنالینگ دولت قصد ضربه شروع دولت را آور اقتصاد در میان این مستند. اما وجود خواهد داشت هیچ اصلی آرامش در Mysuru آن را به عنوان یک کانون.

وزیر گفت: حرکات وسایل نقلیه مجاز هستند تنها برای پزشکی و دیگر شرایط اضطراری و دولت در حال حاضر اجازه فعالیت های کشاورزی و مستند همان باقی خواهد ماند در سراسر منطقه است.

با آرامش در مستند آب نيشکر فروشندگان در نزدیکی معاون کمیساریای در Mysuru شهرستان همچنان از مشاغل. آنها با صرف وقت خواب خود را تغییر مغازه ها.

دستوری در این زمینه صادر شده توسط Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar است که در منطقه دادرس. خود اشتغال مانند برق و تعمیرات فناوری اطلاعات آیتم ها و اسباب بازی لوله کش, موتور, مکانیک و نجاری مجاز در موارد اضطراری و آنها باید نگه عبور معتبر برای انجام فعالیت های خود به منظور اعلام کرد.

فناوری اطلاعات و بیو تکنولوژی (IT-BT) شرکت باید ادامه کار از خانه سیاست و احضار تنها تعداد مورد نیاز از حداقل کارکنان به دفتر تنها در موارد اضطراری و برای یک دوره زمانی خاص. در مورد اورژانس نیازهای مورد نیاز یا اجازه عبور می کند باید به دست آمده از مقامات این منظور اعلام کرد.

اجازه داده نشده برای فعالیت های ساخت و ساز در Mysuru همانطور که بیشتر مردم مورد نیاز برای حمل و نقل, ساخت و ساز, بارگیری و تخلیه کالا است. فعالیت های ساخت و ساز مجاز هستند تنها در صورتی یک ساختمان مخروبه نیاز فوری به تعمیر و که در آن ساختمان های دارای پتانسیل برای آسیب رساندن انسان زندگی می کند. چنین مواردی خواهد بود به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت و عبور داده خواهد شد DC را گفت.

به جز اضطراری ادارات دولتی است که در حال حاضر در عملکرد به نبرد با این بیماری همه گیر در تمام بخش های دیگر باید باقی می ماند غیر کاربردی است. افسران و کارکنان از جمله بخش های در حال حاضر شده است شرکت تصمیم گرفتند برای دیگر COVID-19 وظایف منظور گفت.

DC Abhiram Sankar روشن است که مغازه های سخت افزار نمی باز در Mysuru. هر دولت جهت تمام سخت افزار مغازه ها باید بسته شود تا مارس 3, او توضیح داد.

12 مناطق قرمز در داخل Mysuru شهر

در ضمن Mysuru دولت های منطقه را شناسایی کرده 12 مناطق قرمز در داخل Mysuru شهرستان. Meena Bazar, سردار Vallabhbhai Patel نگر معلمان, طرح Janata ناگار Kuvempunagar مسکن مدیره مستعمره Vijayanagar 2 مرحله Vijayanagar 1st مرحله Gokulam, Jayalakshmipuram, Srirampura 2 مرحله J. P. نگر و Nazarbad قرمز مناطق.

وجود دارد تنها یک ورود و نقطه خروج فقط برای مقامات کالاهای اساسی, تامین کنندگان, 200 متر در اطراف COVID-19 فرد مثبت را خانه مهر و موم شده و منطقه حائل به طول 5 متر شعاع اطراف آسیب دیده خانه که در آن وجود خواهد داشت فشرده نظارت است. تمام وسایل نقلیه خصوصی ممنوع و ضد عفونی کننده اسپری دو بار در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>