Red Sox LHP ادواردو رودریگز در فصل مناسب با توجه به وضعیت قلب

Eduardo Rodriguez تا به حال به نظر می رسید به پیشرفت به سمت یک بازگشت در سال 2020 اما این خوش بینی در ملاقات روز شنبه.

رودریگز که تا به حال مشغول به کار راه خود را از طریق عوارض از COVID-19 شده است تعطیل می شود رئیس بیس بال افسر خایم شکوفه اعلام کرد قبل از شنبه شب بازی در برابر یانکی ها.

رودریگز که تست مثبت برای COVID-19 ماه گذشته و بهبود کشف شد که یک مورد از میوکاردیت است که التهاب عضله قلب. پس از نظارت بر آن را پس از رودریگز اولیه shutdown هفته گذشته این نتیجه حاصل شد که در حالی که مورد خفیف است, آن را نمی خواهد حل شود تا پایان این فصل است. Red Sox انتظار می رود او را به بهبودی کامل و بازگشت به زمین در سال 2021.

“ما با اعتماد به نفس او را برای رفتن به بهبودی کامل و دراز مدت خود پیش آگهی عالی است اما واقعیت این است که تنها وجود دارد نه به اندازه کافی زمان در سمت چپ این فصل با خیال راحت به سطح شیب دار او را تا به تبادل” بلوم گفت. “بدیهی است که این مایه تاسف است, چیزی نیست که هر یک از ما در مورد حداقل از همه Eduardo. اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از او را. این چیزی است که به ظرف غذا به اطراف با ما در حال خاموش کردن او.”

شکوفه هشدار داد که در حالی که رودریگز قلب است که به طور معمول عملکرد و سابقه این بیماری نشان می دهد بهبودی طولانی مدت وجود ندارد اطلاعات بسیار در مورد آن پس از بهبودی از COVID-19 پس از این ویروس بسیار جدید است. هنوز آنها اعتماد به نفس خود را در مورد بازگشت احتمالی به سلامت کامل.

از دست دادن رودریگز بود که پیش بینی شده به عنوان شماره 1 استارت پس از Chris فروش تا به حال تامی جان عمل جراحی بزرگ دیگری است برای یک Red Sox شروع چرخش بود که انتظار او را در برخی از نقطه در این فصل و به شدت نیاز به افزایش است.

اما در یک تصویر بزرگتر اخبار بررسی واقعیت برای تیم MLB فصل در معرض خطر در حال حاضر با توجه به تعداد مثبت COVID-19 آزمون در اطراف بیس بال. رودریگز که به خانه بازگشت به فلوریدا گفت: “هم تیمی های خود این خبر بیش از زوم زودتر شنبه و آن را ضربه به صفحه اصلی.

“در اینجا این است که یکی از بهترین کوزه در بازی سال گذشته و او قادر به انجام در این زمینه” Red Sox مدیر Ron Roenicke گفت. “و در سن جوان و افراد جوان امن نیست از این. این بازدید به دلیل آن بازدید افراد مختلف به روش های مختلف مهم نیست که اگر شما جوان یا پیر و شما بیشتر در معرض خطر هنگامی که شما مسن تر اما از آن بازدید جوان بسیار سخت بیش از حد در زمان. ادی فقط متاسفانه او یکی از آن دسته از بچه ها که آن را ضربه سخت و به از دست دادن کل فصل بسیار خشن بر کسی. …

“شما فقط احساس بد برای ادی با سال بود که او در سال گذشته و سال است که او تا به حال در offseason و آینده را به بهار امیدوارم آموزش زیر آن را با یکی دیگر از بزرگ سال است. ما امیدواریم که این چیزی که بهبود می یابد و در سال آینده ما همان بزرگ پارچ.”

چه بعدی ؟

شکوفه گفت که بدون در نظر گرفتن رودریگز وضعیت آن تغییر نمی کند هر گونه برنامه های کوتاه مدت او ممکن است به تقویت تخلیه چرخش است. اما بدون رودریگز, شکوفه اذعان کرد که آن را “باعث می شود کوه کمی بالاتر است.” او گفت که آنها همچنان به صیقلی کردن بازار و نظارت بر سلاح های خود را در پوتوککت برخی از آنها انجام شده و در intrasquad بازی.

به عنوان آینده ادامه فصل به نگاه نامشخص بلوم گفت: او هنوز هم برنامه ریزی با این فرض که از آن خواهد شد یک فصل کامل. او هنوز هم معتقد است که Red Sox می تواند به رقابت در این سال, اما او نیز متعادل است که با آینده است.

“ما می خواهیم به رقابت ما می خواهید را به نفع خود در حال حاضر, اما سازگار با همه چیز من گفت: از روزی که من در اینجا تا آنجا که ما می خواهم به پیروزی در حال حاضر ما باید به فکر آینده” بلوم گفت. “ما نمی تواند انجام دهد آن را در هزینه از همه چیز می آید که پس از سال 2020 بنابراین من فکر می کنم به رسمیت شناختن است که ما در حال برخورد با یک خیلی بیشتر در حال حاضر با ویروس ها و تمام چیزهایی که ممکن است تحمیل در این فصل ما به خاطر همین طرز فکر. ما قطعا می خواهید برای برنده شدن در این سال ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال تنظیم خودمان را به خوبی برای مدت طولانی.”

مارتینز نشسته

یک شب پس از او اعلام کرد او در نوسان است “افتضاح” در حال حاضر J. D. مارتینز بود از شنبه صف در برابر یانکی ها. پس از شروع داغ رفتن 5-برای-9 در دو بازی hitter وظیفه تعیین شده است 2-برای-23 و پس از او تا به حال صحبت با Roenicke پس از روز شنبه را از دست دادن.

“من گوش دادن به بازیکنان و گاهی اوقات وقتی که من از آنها بخواهید در مورد چگونه آنها انجام می دهند و آنها نیاز به یک روز اگر آن را حس می کند به آن را انجام دهد من به امید این که شاید ما دو ماه آینده خواهد بود که واقعا خوب از او” Roenicke گفت. “آنها سخت گیری چون ما می دانیم چقدر مهم همه این بازی ها هستند.” …

جاناتان Lucroyکه تعیین شده برای واگذاری در هفته گذشته پاک چشم پوشی است و با این سازمان است. او outrighted به Red Sox’ alternate سایت آموزش در پوتوککت. … آستین برایس شروع خواهد شد برای Red Sox در یکشنبه شب سری آخر در برابر یانکی ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacıMobil Ödeme bozdurma