Red Sox و بیس بال در ایمان بد

به نحوی لیگ اصلی بیس بال و Boston Red Sox موفق به توهین طرفداران خود را دوباره. آن به نظر نمی رسد ممکن است پس از این سال اما در اینجا ما هستند.

سهشنبه, Major League Baseball کمیسر راب مانفرد پیچیده شده تا تحقیقات خود را از Red Sox ثبت نام-سرقت رسوایی و آمد دور با یافته های زیر:

“من پیدا کردن که J. T. واتکینز, Red Sox تصویری پخش اپراتور سیستم در حداقل برخی از مناسبت ها در طول سال 2018 به طور منظم فصل” را بخوانید اجرایی خلاصه “استفاده بازی تغذیه در پخش اتاق در نقض MLB مقررات به تجدید نظر در ثبت اطلاعات توالی که او permissibly ارائه شده به بازیکنان قبل از بازی.”

چه چیزی یا چه کسی است, J. T. واتکینز?

چه کسی می داند. ظاهرا او با این نسخهها کار به جایی در Red Sox محل باشگاه وانجمن.

واقعا فک انداختن بخشی از مانفرد گزارش در اطراف محور الکس کورا متفکر پشت نشانه-سرقت تلاش در طول زمان خود را با جهان سری محدود Houston Astros در سال 2017.

“من را پیدا کند که پس از آن-مدیر الکس کورا, the Red Sox کارکنان مربیگری Red Sox در مقابل دفتر یا بسیاری از بازیکنان در سال 2018 Red Sox می دانست و یا باید شناخته شده است که واتکینز بود استفاده در بازی های ویدئویی به روز رسانی اطلاعات است که او تا به حال آموخته شده از pregame تجزیه و تحلیل.”

به عبارت دیگر کورا می دانستم که هیچ چیز این مرد که در سال 2017 “مرتب برای یک ویدیو تکنسین اتاق به نصب یک مانیتور نمایش مرکز زمینه دوربین خوراک بلافاصله در خارج از Astros’ ستاره شرق” با توجه به مانفرد گزارش در Astros, فریب داد, رسوایی در ماه ژانویه است.

این کار مانند این است. بازیکنان را تماشا خوراک کورا دوربین و انتخاب کنید تا نشانه های ارتباط میان پارچ و جالب. سپس یک بازیکن خواهد “انفجار در نزدیکی یک سطل زباله می تواند با یک خفاش برای برقراری ارتباط آینده زمین نوع خمیر.”

که در سال 2017 Houston Astros رفت تا برنده سری جهانی. خود را هدف قرار دادن, در حالی که بازی خانه, بازی تماشایی بود. در طول دور بازی ها بسیار است. آن را غیر طبیعی.

کورا نه انکار نقش خود در آستروس’ تقلب و رسوایی. در ماه ژانویه او گفت: به همان اندازه به Red Sox صاحبان تام ورنر و جان هنری.

“الکس توسط خود پذیرش ما توافق نقش محوری را در آنچه اتفاق افتاده است در هوستون” ورنر اظهار داشت. “و ما همه موافقت کردند که این اشتباه بود.”

در حال حاضر مالکیت و MLB انتظار ما به این باور است که کورا تا به حال هیچ ایده که خیانت اتفاق می افتد در سال 2018 یک معجزه فصل برای این تیم از نیوجرسی خیابان که او نیز موفق به برنده سری جهانی.

“به عنوان یک سازمان ما در تلاش برای 100% مطابق با قوانین” Red Sox, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سام کندی در بیانیه ای گفت: این هفته است. “الکس کورا مربیگری کارکنان و بسیاری از بازیکنان نه تعامل و نه آنها آگاه باشید از هر گونه نقض” ادامه داد: کندی احتمالا به صورت مستقیم.

احتمال این که درست هستند تقریبا غیر ممکن است. MLB و جوراب قرمز در حال پاک کردن یک رسوایی های به یاد ماندنی بود که تداوم به طور مستقیم از Fenway پارک تشدید بازی بیس بال خود را اما بیشتر طرفداران و قطعا Fenway وفادار.

صاحبان Red Sox و مقابل دفتر برنج و دیگر سزاوار ما احترام و ارادت ما و قطعا در این زمان خاص از بحران — یک درصد از پول ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im