دلیل کنار سیاست ابر دراکات مدیر انتصاب

این دراکات هیئت Selectmen رای دادند جمعه شب به پیشنهاد موقت شهر مدیر ان خرابکاری در این موقعیت تمام وقت با دو سال قرارداد در نتیجه رها کردن جستجو در روند این توافق در ماه نوامبر و چهار فینالیست انتخاب شده برای این شهر کار بالا است.

رای گرفته شده در طول جلسه کنترل از راه دور — نبود اتفاق آرا و آینه تیز اختلاف میان اعضای هیئت مدیره.

Selectmen رئیس جسی Forcier ارائه شده حاشیه پیروزی برای خرابکاری که مجبور به این موضوع با نامه اخیر به هیئت مدیره درخواست که او هم به یک قرارداد برای موقعیت دائمی و یا مجاز به بازگشت به موقعیت سابق خود را به عنوان دستیار شهر مدیر/مدیر امور مالی.

پس از او موقت انتصاب پس از خروج ناگهانی از سابق شهر مدیر جیم دوگان در ماه اکتبر خرابکاری کرده پژوهشگر هر دو قبل و در زمان مسئولیت.

Forcier که تا این اواخر گفت که او با حمایت چسبیده با بسیار با تاخیر شهر manager جستجو/فرآیند انتخاب شد پیوست Selectmen آلیسون هیوز و یوسف DiRocco جونیور

معاون رئیس تونی Archinski و Selectman تامی Dristiliaris رای دادند در برابر خرابکاری انتصاب.

در حال حاضر دراکات مراقب خواهد بود پوست کندن پیاز تا می رسند به دلیل واقعی برای خرابکاری را انتخاب کنید.

بدیهی است که وجود دارد برخی از باقی مانده نارضایتی که خرابکاری که در حال حاضر به عنوان موقت شهر مدیر در دو نوبت بود در میان جستجو کمیته چهار فینالیست, و این واقعیت است که چهار سفید مردان و زنان — ساخته شده در final cut.

و به عنوان این به ظاهر نا انتخاب فرایند هماهنگ توسط Edward J. کالینز جونیور مرکز مدیریت عمومی کشیده طریق فوریه شک و تردید در مورد این فرایند بدیهی است که شدت یافته است.

و سپس یک تحول صورتی که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند — این بیماری همه گیر کوروناویروس — سمت چپ انتخاب جدول در برزخ که تمدید خرابکاری قرار است سه ماه از روی لئامت دادن به یک قابل دفاع نیم سال یا بیشتر انتساب.

آن را نیز به نمایشگاه بپرسید که چرا این قابل قبول به اجازه کسی بود که در نظر گرفته به اندازه کافی خوب به میان مدیر فینالیست اجرای شهر برای چند ماه در یکی از بدترین بهداشت عمومی و بحران مالی این دولت و کشور تا به حال تجربه کرده اند ؟

آن را فقط در داخل تیز-آرنج سیاست — که در آن دراکات برتری — و یا فزاینده حوادث باعث COVID-19 تغییر حساب چه دراکات مورد نیاز در یک شهر مدیر ؟

چهار فینالیست انتخاب شده توسط جستجو کمیته سابق ماساچوست شهردار Kenneth خاکستری گروتون شهر Manager علامت حداد Framingham افسر ارشد عامل تاچر Kezer سوم و Southbridge شهر مدیر رونالد سن آنجلو — ظاهرا دارای تخصص در توسعه اقتصادی یک مهارت است که selectmen حال تاکید کرد آنها به دنبال در یک شهر جدید مدیر.

اما در حال حاضر با تیز کاهش در تمام منابع از بودجه شهرداری به احتمال زیاد گسترش نامحدود نیست آن را بیشتر دلار و حس به کسی که با بلامنازع مالی فراست در حال اجرا را نشان می دهد ؟

که Forcier نتیجه گیری که او توضیح داد که در WCAP رادیو صبح روز سه شنبه.

ما نمی تواند استدلال می کنند با منطق اما این رفتن برای برآوردن بسیاری در اطراف شهر که فقط نگاه کنید که به عنوان بهانه ای برای اجرای یک با انگیزه های سیاسی و قدرت بازی.

عواقب این تصمیم را ترک نمی خرابکاری طرفداران او و یا شهر شهرت صدمه ندیده است.

مدیر جدید پس از ژوئن 29 شهر, انتخابات ممکن است فقط دو selectmen در گوشه ای. یک حامی, آلیسون هیوز و یکی detractor, تامی Dristiliaris ندارد به دنبال انتخاب مجدد است که برگ های پنج نامزد رقابت برای کسانی که دو صندلی.

ان خرابکاری فقط ممکن است فرد مناسب برای این کار در این ناچیز زمان.

اما سعی کنید فروش که توضیح دفعه بعد دراکات انجام یک جستجو برای بهترین نامزد موجود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im