راه آهن حفظ تداوم در تامین زنجیره ای در سراسر کشور

میسور/Mysuru: نقش راه آهن هند در حمل و نقل کالاهای اساسی به ویژه مواد غذایی سبوس دار شده است بزرگترین عامل در پل مازاد و کمبود تقسیم در سراسر کشور در طول مستند.

راه آهن بار دیگر ثابت کرده است که این سیستم در واقع راه نجات ملت و بیشتر از آن در شرایط بحران. با کامیون جنبش عملا سقوط راه آهن موفق شده اند در حفظ تداوم در زنجیره تامین با وجود بسیاری از موانع در طول مسیر اصولا آورده با این بیماری همه گیر.

وزارت راه آهن (MoR) اعلام کرده اند کشت از اقدامات برای حمل و نقل ترافیک در این دوره غیر لوی از demurrage, wharfage و دیگر فرعی اتهامات تسهیلات در فاصله-شرایط مربوط به کاهش حداقل تعداد واگن به سود امتیاز در نرخ حمل و نقل غیر لوی حمل اتهامات عنوان شده برای حرکت از ظروف خالی ارائه تسهیلات برای ثبت تقاضای واگن و موضوع راه آهن رسید الکترونیکی و غیره. همه با هدف جذب بیشتر حمل و نقل ترافیک است.

برنامه ریزی دقیق و مستمر و هماهنگی عملیات تجاری و مقامات بخش از Mysuru راه آهن بخش با نمایندگان غذایی شرکت از هند (FCI) در بالاترین سطح را تا حد زیادی کمک در مدیریت کارآمد حمل و نقل پایانه ها در Mysuru, Shivamogga شهر حسن نیلنگا و دیگران.

از آنجا که مستند Mysuru بخش به کار گرفته بیش از 157 پایانه حمل و نقل ترافیک متشکل 5,825 واگن با کلی تناژ 3.62 lakhs. در حالی که کالاهای اساسی مانند برنج و گندم و سیب زمینی و دانه ها و محصولات نفتی تشکیل شده از 60% از کل واگن به کار گرفته کودهای شیمیایی و سیمان و زغال سنگ و سرباره اختصاص بقیه با سهم شیر برای برنج در 2,539 واگن.

Aparna Garg بخشی راه آهن مدیر (DRM) و جنوب غربی راه آهن (SWR), Mysuru بخش به تمجید از تلاش های کارکنان اختصاص داده شده از Mysuru بخش برای غلبه بر چالش های زنجیره تامین در نتیجه حصول اطمینان از صاف جنبش کالاهای ضروری.

او به دستور مقامات ارشد از این بخش به ارائه تمام کمک های ممکن برای حمل و نقل به مشتریان ارائه ترافیک کالاهای ضروری به طوری که برای حفظ زنجیره تامین و دست نخورده است.

او همچنین بر اهمیت ایمنی در عملیات و نام برای یک درجه بالاتر از شب زنده داری در نگهداری از دارایی های بحرانی از آهن مانند آهنگ ها و پل ها و سیگنالینگ و تجهیزات مخابراتی با تحمل صفر برای ناگوار با توجه به آزادی مطبوعات از پریا Shetty, بخشی مدیر تجاری & PRO Mysuru را بدست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im