Quarantining در کالج شهر: ایالت فلوریدا در نسخه

کالج مگزین | No comments

مانند بسیاری از snowbirds, COVID-19 به پایان رسید و سلطنت خود را از ترور بیش از نیویورک و در زمان اقامت در فلوریدا. بیمارستان های سراسر کشور گزارش افزایش موارد جدید پس از بازگشایی رستوران ها و کافه ها. در زمانی که مسئولیت پذیری شخصی بسیار مهم است برای سلامت عمومی تالاهاسی این قاعده مستثنی نیست.

آیا برای فرار خود را قرنطینه و یا از آنجا که شما در حال حرکت تا پاییز در ادامه به برخی از راه برای لذت بردن از وقت خود را در اجتماعی-فاصله تالاهاسی.

1. پیاده روی لافایت میراث دنباله

amazing race GIF by CTV
giphy.com

صحنه اجتماعی در شهر گسترش گذشته چیزهای بی اهمیت شب در MadSo. تالاهاسی فوق العاده مجموعه ای از مسیرهای پیاده روی پیاده روی و پارک های مناسب برای اجتماعی-فاصله تاریخ و یا یک جمع کوچک با دوستان. هوای تازه و نور خورشید زیادی برای درمان بیماری های قرنطینه بلوز. “من راه می رفت لافایت میراث دنباله چند بار. سر دنباله دار است Piney Z دریاچه. این نمایش بزرگ و بیشتر از آن است که در سایه. این فوق العاده است برای یک روز گرم” گفت: آسمان بارنز بازاریابی عمده در دانشگاه پیتسبورگ یوسف محمد کاتز. اگر شما جدید به شهر و یا کمی ترس در هم آمیخته مسیرهای دنبال لینک برای نقشه های تعاملی از Leon County Parks.

2. برو در یک تور خود هدایت FSU را پردیس

Campus Fsu GIF by Florida State University
giphy.com

در حال حاضر FSU را به دانشگاه باز است به ماسک-پوشیدن بازدید کنندگان است. در حالی که برخی از اصلی مکانها مانند سمینول فروشگاه ورزشی و بیل کتابفروشی باز هستند وجود دارد هیچ پردیس تور و یا دانشگاه های وابسته به جلسات برگزار می شود و اکثر ساختمان ها در محوطه دانشگاه بسته شده است. تمام کلاس ها برای تابستان آنلاین هستند و اکثریت ترم پاییز کلاسهای خواهد دنبال کت و شلوار. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از زیبا تکیه درختان بلوط و آجر مسیر از دانشگاه ایالتی فلوریدا. دانلود myFSU موبایل نرم افزار کنید و سعی کنید خود هدایت پردیس تور. شروع در مرکز دانشگاه در ورزشگاه و کاوش های مختلف ساختمان های تاریخی در سایت.

3. شنا در چشمه Landis

GIF by Florida State University
giphy.com

تالاهاسی تابستان به شدت تهدید و ارعاب ما را با 80-90 درجه آب و هوا و 100 درصد رطوبت. برای زنده ماندن تا یک بعد از ظهر سوزان به خصوص با هیچ استخر دستورات احترام. بهترین راه برای رشد در فلوریدا گرما زانو در Landis چشمه.”من همیشه همراه من سگ شکاری طلایی pup به Landis. او را دوست دارد آب سرد. و وجود ندارد به عنوان بسیاری از مردم در محوطه دانشگاه پس از آن فوق العاده آسان به فاصله اجتماعی” گفت: ریگان بروکس یک دانشجوی سال دوم اسپانیایی عمده در FSU. در حالی که من توصیه نمی غواصی چشمه در مرکز Landis می افزاید: سرد پایان به گرما تاول برای شما و دوستان خود و یک سگ ناز به چلپ چلوپ از طریق. فقط به یاد داشته باشید ذخیره Westcott برای روز تولد 21 خود را!

4. جزئیات FSU مدیره-تصویب پیشنهاد پاییز سال 2020 برنامه ریزی

#fsu #fsuhc #thrasher #floridastateuniveristy GIF by Florida State University
giphy.com

در ژوئن 23rd, فلوریدا حکام مورد تایید دانشگاه را پیشنهاد پاییز سال 2020 برنامه ریزی تامین آگوست 24th به عنوان روز دانشگاه را رسما بازگشایی و ترم پاییز آغاز خواهد شد. موضوعات عمده در پاییز سال 2020 برنامه ریزی عبارتند از: تخته, تشویق دانش آموزان و کارکنان و هیات علمی برای دریافت واکسن آنفولانزا پس از بازگشت خود به تالاهاسی; ماسک الزامی و ضروری; انعطاف پذیری مورد انتظار است. “ما صحبت کردیم در مورد انعطاف پذیری چندین بار. آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد امروز ما در پاییز سال 2020 برنامه ریزی می تواند بدیهی است که بسیار متفاوت از زمانی که ما شروع به در پایان ماه اوت گفت:” FSU رئیس جمهور جان خرمن کوب در یک مصاحبه برای دانشگاه ایالتی فلوریدا اخبار پس از تصویب این طرح است. این بیماری همه گیر را تضمین می کند به تغییر ما ترم اما ما می توانیم عمل پیشگیرانه و آماده شود.

با توجه به سقوط 2020 طرح “FSU کلی طرح بر اساس نهادی جامعه و مهمتر از همه مسئولیت های فردی.” در حالی که اصلی گزارش assuaged نگرانی برای دانش آموزان ما در حال حاضر بسیار بیشتر درک جامع از این بیماری است. عصر ما را ندارد ما ایمنی بدن. ما باید یک تعهد برای خودمان و کسانی که در اطراف ما به پوشیدن یک ماسک و پایبند به دانشگاه ایالتی فلوریدا دستورالعمل.

5. صرف یک روز در الینور Klapp-Phipps پارک

milhouse GIF
giphy.com

تالاهاسی همچنین دارای چندین پارک زیبا: آبشار تام قهوه ای, San Luis, ماموریت, پارک, دریاچه الا و Phipps به نام چند. اما این دور به قرنطینه برخی از محبوب تر پارک پر کردن با مردم قبل از ظهر. “لافایت و دریاچه الا بسیار شلوغ که کار نمی کند به خوبی با اجتماعی فاصله. اما Phipps است نسیم” گفت: فلورانس Schreiner یک junior خانواده و کودک دانشگاه علوم عمده در دانشگاه ایالتی فلوریدا. در Phipps پارک, شما پیدا کردن دو تا تناسب اندام-مناطق تفریحی مراتع فوتبال پیچیده و نصف النهار منطقه پارک مناسب برای یک بازی فوتبال و یا یک روز در دادگاه است.

6. پشتیبانی و متعلق به کسب و کار

Shop Small Black Lives Matter GIF by Sarah The Palmer
giphy.com

در پی COVID-19 آسیایی متعلق به کسب و کار در سراسر کشور صورت تبعیض از جوامع اطراف است. رهبران سیاسی با اشاره به همه گیر به عنوان “چین ویروس’ و ‘سوپ خفاش ویروس در میان نام های دیگر دامن زدن به مخاطره اندازد ذهن پیروان خود را. “من از اورلاندو و کمی وجود دارد سایگون وجود دارد. من صحبت کردن به برخی از صاحبان کسب و کار; آنها بوده است و آمار واقعا سخت است. آنها ویتنامی اما مردم فقط مفروضات و برابر آنها به کروناویروس گفت:” کاترین Juul, یک تازه وارد در دانشگاه ایالتی فلوریدا.

با توجه به مطالعه انجام شده توسط تعقیب موسسه سیاه و سفید متعلق به کسب و کار دیده می شود 26 درصد کاهش در مانده نقدی. آسیایی متعلق به کسب و کار از سوی دیگر دیده می شود 60 ٪ کاهش در درآمد پس از همه گیر رسیده به ما. اگر شما در شهر در نظر حمایت از هر یک از آسیا متعلق به کسب و کار در تالاهاسی مانند شکوفه, آشپزخانه یک رستوران بزرگ در تنسی خیابان. به طور مشابه, سیاه متعلق به کسب و کارهای شایسته حمایت ما در پی سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. برای یک لیست جامع از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و اطلاعات خود از این لینک دنبال کنید.

7. پیوستن به تظاهرات

I Cant Breathe Black Lives Matter GIF by INTO ACTION
giphy.com

اگر شما ولع مصرف Gumby پیتزا وجود دارد مقدار زیادی از راه های دیگر برای حمایت از پل و غرور حرکات. این تالاهاسی رویای مدافعان و پایتخت کمک های متقابل (CCMA) سازماندهی راهپیمایی و تظاهرات تقریبا روزانه. اعتراض یک راه عالی برای استفاده از صدای خود را و امتیاز خود را به ایستادگی کردن برای جامعه اطراف شما. اقامت مطلع و فعال ماندن و سالم ماندن.

8. رفتن برای یک جامعه فاصله شام در مدیسون اجتماعی

dinner dancing GIF
giphy.com

بسیاری از ما جزء اصلی از eateries مانند مدیسون, اجتماعی, افرا, خیابان بیسکویت شرکت و بیگل بیگل باز هستند به مشتریان یا ناهار خوردن در یا را. پس از تالاهاسی است که هنوز در فاز دو از بازگشایی لئون شهرستان نیاز است که آن رستوران کار در 25 درصد ظرفیت به منظور منعکس کننده موظف 6 پا از فاصله. “من خوشحالم که رستوران باز برگشت تا با محدودیت های در محل برای اطمینان از مشتریان ایمنی. من رفتم به MadSo آخر هفته گذشته و جداول شش فوت از هم جدا همه کارکنان بود با پوشیدن ماسک. آن بود آرام گفت:” تعقیب Clough یک تازه وارد در FSU. از طریق ماسک دستور Leon County با موفقیت با ظرفیت های خرده فروشی و رستوران و کارگران را تشویق می کند و یک محیط کاری امن در حالی که همچنین ترویج تداوم رشد اقتصادی به صورت زنجیره ای و کسب و کارهای کوچک.

علاوه بر این همه مشتریان باید پوشیدن یک ماسک صورت یا در غیر این صورت تایید صورت پوشش در هنگام خرید. در حالی که کسب و کار باید از افشای هر گونه COVID تست و یا موارد مثبت برخی گزارش ندهید موارد در کارکنان خود را. خوشبختانه تالاهاسی دموکرات وارد یک لیست در حال اجرا از رستوران های محلی و پاسخ خود را به COVID و علاوه بر این یک لیست از رستوران ها رو به طور موقت و یا دائم بسته شدن با توجه به شیوع.

9. آزمایش برای COVID-19

Andy Samberg Corona GIF
giphy.com

دیگر از آشکار عذر غیبت وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به آزمایش برای COVID. اگر شما به خودتان پیدا کنید در حال تجربه علائم COVID چندین مکان در تالاهاسی ارائه هر دو پیاده روی و قرار ملاقات برنامه ریزی شده تست. در علاوه بر این به انعطاف پذیری خود را در تست سایت Leon County نیز ارائه می دهد مختلف در خانه تست کیت و یا آزمون برای COVID-19 آنتی بادی. بر اساس علائم نشان داده شده است, بیمار, تاریخچه و دیگر معیارهای مختلف تست مراکز ارائه سطوح مختلف از اورژانس. برای یک لیست جامع از آنچه در مراکز باز هستند و آنچه آنها را از این لینک دنبال کنید.

بدون علامت حامل یک خطرناک زور در یک بیماری همه گیر. حتی اگر شما احساس خوب و محتاط که شما در اطراف. همیشه پوشیدن یک ماسک و تنها جمع آوری در گروه های کوچک.

10. لذت بردن از یک روز در پارک آبشار

giphy.com

در علاوه بر این به آن محل آبشار است که یک محل عالی برای یک پیک نیک خوب. این شهر همچنین دارای بسیاری از سبز به اجرا در اطراف برای یک سگ که نیاز به برخی از فضا برای اجرا. پارک ارائه می دهد مقدار زیادی از گردشگاهها هموار برای همه قرنطینه تناسب اندام نیاز یا زمان به لهستانی خود را در غلتکی اسکیت مهارت های قبل از دانشگاه را پر می کند تا با مردم دوباره. گذشته از برخی از ساخت و ساز در نزدیکی پارکینگ گاراژ در شرق Gaines خیابان شما یک دید واضح و روشنی از آسمان آبی به صورت مایل است.

نیازی به گفتن نیست تالاهاسی است نه شهر ما چپ در بهار.

در حال حاضر تالاهاسی با قاطعیت پشتیبانی از پل و غرور حرکات. شهرستان منصفانه ما ادامه خواهد داد به تغییر و رشد جمعیت دانشجویی می گرداند. ما باید از آن مراقبت کنند و هر یک از دیگر. پس از ماه در قرنطینه من درک می کنم که مایل به ترک خانه به خصوص اگر شما شده است cooped با خانواده خود را برای ماه و یا شما خود را از دست داد پردیس تور رویای خود را در مدرسه. اما اگر شما برنامه ریزی سفر و یا جسارت انجام این کار با خیال راحت. دنبال اجتماعی فاصله مقررات. پوشیدن ماسک. خود را بشویید لعنتی دست.گزارش این آگهی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>