به عنوان اگر دوستان در یک مدرسه جدید نبود سخت به اندازه کافی در حال حاضر همه گیر آورده و حتی بیشتر چالش های جدید به کالج در صحنه های اجتماعی. آیا دانشگاه شما برنامه ای برای رفتن به عقب آنلاین در پاییز در شخص و یا هر دو شما ممکن است نیاز به دریافت خلاق با چگونه شما در رسیدن به پتانسیل دوستان جدید. اما اخم—مقدار زیادی از منابع آنلاین, دانش آموز, سازمان ها و جوامع اینترنت وجود دارد برای کمک به شما در ایجاد ارتباطات معنی دار در دانشگاه و فراتر از آن.

نگه داشتن خواندن برای 10 راه برای پیدا کردن دوستان در یک بیماری همه گیر.

1. اتصال از طریق رسانه های اجتماعی

social media
unsplash.com

رسانه های اجتماعی ابزار قدرتمندی است در واقع. شروع با جستجو برای نام مدرسه خود را به همراه خود فارغ التحصیلی کلاس Facebook. شما پیدا کردن مقدار زیادی از صفحات را به کاوش و بسیاری از مردم برای ارتباط با. ایجاد یک پست لیست سرگرمی ها و منافع و قبل از شما آن را بدانید شما دوست جدید بسیاری از مردم در Facebook که شما از دست دادن تعداد. “من می بینم کسی با یک واقعا سرد زیستی و یا یک فیلم نقل قول که من دوست داشتم. من به این افراد و برخی از مردم خواهد رسیدن به من بیش از حد. طریق است که من ساخته شده یک زن و شوهر از دوستان” دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال اول صوفیه آلفونسو گفت. ساخت این ارتباطات از طریق رسانه های اجتماعی در اوایل معنی است که شما می توانید با استفاده از بقیه تابستان به پیام جدید مردم و رسیدن به آنها را می دانیم. هنگامی که شما وارد در دانشگاه شما احساس بهتر دانستن چند چهره های آشنا.

2. پیوستن به یک دانشجو به رهبری, سلامت روان, گروه

zoom meeting
unsplash.com

انتقال به دانشگاه احساس می کنید بسیار ساده تر اگر شما تا به حال یک گروه دیگر از دانشجویان به صحبت کردن در مورد چگونه شما انجام می دهند درست است ؟ خوب, در اینجا برخی از خبر خوب برای شما: برخی از کالج ها در واقع ارائه تشکل های دانشجویی است که اجازه می دهد شما را به انجام دقیقا همان است که. انواع پستانداران گوشتخوار دله پشتیبانی شبکه (WSN) در دانشگاه میشیگان دارای هفتگی جلسات گروه—در حال حاضر 100 ٪ مجازی—به بحث در مورد هر موضوع مرتبط با سلامت روانی. “به یک راه تضمین شده برای دیدار با مردم و معتبر و واقعی مکالمات و دریافت به دانستن [مردم] است واقعا خاص” گفت: Liadan جزایر ارشد در دانشگاه میشیگان و مدیر اجرایی WSN. “بسیاری از اعضای ما در گذشته گفته اند که آنها ملاقات کردم واقعا دوستان نزدیک خود را از طریق گروه.” کشف کالج خود را به صفحه وب و یا دانشجو پورتال برای یک لیست از سازمان های دانشجویی برای پیدا کردن اگر آنها را یک گروه مشابه. شما می آیند و دور از هر جلسه دانستن چند چهره در اطراف پردیس و احساس کمی کمتر تاکید کرد.

3. شروع خود را سازمان

writing
pexels.com

اگر مدرسه شما ارائه نمی دهد یک باشگاه است که پشتیبانی از نیازهای شما چرا خود را ایجاد کنید? در حالی که روند شروع پردیس سازمان ممکن است به نظر می رسد قریب به اتفاق در ابتدا بسیاری از دانش آموزان دیگر احساس به همان شیوه شما انجام دهد زمانی که آن را می آید به پیدا کردن دوستان. شروع خود را پشتیبانی شبکه می تواند نه تنها به نفع شما و خود و سلامت روان, اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به کمک به دیگران با آنان است. اگر شما علاقه مند در شروع یک شبکه حمایت از ایجاد یک باشگاه بر اساس یکی از منافع خود. این که آیا شما به انیمیشن فعالیت و یا تاریخ هنر شما پیدا کردن افراد دیگر در محوطه دانشگاه که همان کسانی که احساسات از طریق شروع و شما می توانید شانس خود را برای ساخت معنی دار دوستی با آنها. هنگامی که شما در گذشته کارهای اداری خود را تشکیل سازمان کاملا خاموش می پردازد.

4. پیدا کردن یک همکار مربی

zoom meeting
pexels.com

ثبت نام برای یک برنامه مشاوره به ارتباط با کسی که می تواند به شما طناب نشان می دهد. بسیاری از دانشگاه ها ارائه مشاوره در برنامه های خاص دانشکده ها و رشته های اصلی که در آن شما می توانید تبدیل به یک “کمی” و زوج با یک جریان دانشجویی به عنوان خود را “بزرگ است.” به خصوص اگر شما می خواهید برای اتصال با مردم در منطقه خود را از مطالعهتبدیل شدن به کسی را کوچک می تواند گزینه مناسب. برای بسیاری از برنامه های خود را در رابطه با مربی خود را شامل عمدتا از برقراری ارتباط از طریق تلفن یا ایمیل با هر گونه سوال شما در مورد دانشگاهیان دانشگاه زندگی دانشجویی سازمان ها و بیشتر, اما برای بسیاری از دانش آموزان mentorships همچنین می توانید شکوفه را به دوستی.

5. با استفاده از نرم افزار دوستیابی برای بیش از فقط دوستیابی

tinder
unsplash.com

وقتی که شما مطابقت با پردیس عیار در آتش زنه که می رود به مدرسه آینده خود به جای ارسال آنها را انتخاب کنید تا خط از آنها بخواهید آنچه زندگی است مانند وجود دارد. در ابتدا ممکن است به نظر می رسد بی دست و پا برای رفتن از معاشقه به درخواست آنها چگونه مانند سالن ناهار خوری مواد غذایی, اما حداقل شما می خواهید بیشتر بدانید در مورد خود را در کالج جدید و رسیدن به می دانم که یک پتانسیل جدید رفیق. نظر ثبت نام برای آتش زنه تو که اجازه می دهد تا شما را به مطابقت با افرادی که رفتن به کالج خود را. با آتش زنه به علاوه شما همچنین می توانید با استفاده از “گذرنامه” از ویژگی های به رها کردن پین خود را به زودی به کالج به خانه و پیدا کردن افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد. هر چند غیر منتظره, دوستیابی, برنامه های کار به خوبی به عنوان یک پلت فرم برای ارتباط با مردم که در حال حاضر می دانید فهم و outs از کالج خود را.

6. به نوبه خود بازی گاه به گاه اتصال به آنهایی که معنی دار

video call
pexels.com

فکر می کنم مردم شما در سراسر آمده در طول چند ماه گذشته. گاهی اوقات ما ایجاد ارتباط با مردم, اما آنها می تواند به سرعت لغزش ذهن ما است. این که آیا شما رد و بدل اعداد با کسی از طریق جهت گیری و یا دوستان خود را ذکر یک دوست از یک دوست که رفتن به همان مدرسه به عنوان شما روابط بالقوه وجود دارد در همه جا. “من شده است FaceTiming با مردم من نمی خواهد که احتمالا FaceTimed اگر قرنطینه نبود یک چیز” دریک دانشگاه junior Anush جین گفت. رسیدن به مردم شما ممکن است در نظر گرفته اند رسیدن به قبل از جهان رفت و مجازی. آنها احتمالا به دنبال یک دوست جدید به صحبت کردن و همچنین.

7. برو جهانی خود را با دوستی

facetime with mask on
pexels.com

شما می توانید خود را گسترش دوستی فراتر از خود دانشگاه بیش از حد. قرنطینه دوستان یک سایت طراحی و توسعه توسط سه کرنل دانش آموزان, مسابقات شما با شخص دیگری به اویختن با واقع. این برنامه می تواند مفید باشد برای هر کسی و هر کس که آیا شما می خواهید یک پخت و پز دوستان یک موسیقی دوستان و یا فقط به صحبت با کسی. “برخی از ما به بهترین وجه منطبق شده اند و افرادی که زندگی می کنند در سراسر جهان از هر یک از دیگراست که ما فکر می کنیم خیلی سرد گفت:” سام Brickman, co-founder قرنطینه دوستان و دانشگاه کرنل ارشد. بر خلاف دیگر سایت های شبکه های اجتماعی سیستم عامل مانند قرنطینه دوستان آمد در پاسخ به COVID-19 به صورت دقیق هدف کمک به مردم در سراسر جهان مدیریت احساس تنهایی و انزوا. “چیزی که ما شنیده ایم از بسیاری از مردم است که این واقعا خوب است که تقریبا مانند یک شخص ناشناس به صحبت کردن بنابراین کسی که در دایره اجتماعی خود را و یا کسی که نمی توان از طریق همان تجربیات خودتان” دانشگاه کرنل ارشد Jordyn Goldzweig گفت. به عنوان خوب به عنوان داشتن دوستان در پردیس می توان بیایید صادق باشید—گاهی اوقات شما فقط می خواهم به صحبت کردن با یک غریبه.

8. بازی های ویدئویی

playing video games
unsplash.com

حتی اگر شما در نظر خودتان را مشتاق gamer در حال حاضر ممکن است زمان در نهایت به تصویری بازی ها را امتحان کنید به خصوص اگر شما در جستجوی دوستان جدید. “من هرگز برای بازی آنلاین, آنچه, اما همه از دوستان من بازی می کردند [Call of Duty: Modern Warfare]. چیز خوب در مورد این بازی این است که هر کس با کنسول های مختلف هنوز هم می توانید بازی با هم بنابراین ما قادر به چت کردن از طریق وجود دارد” جین گفت. COD ارائه می دهد چندین حالت های بازی چند نفره از رایگان برای همه برای سلطه به جنگ با تفنگ یا تپانچه. نه به اول شخص اکشن? زندگی بازی های شبیه سازی مانند Animal Crossing: New Horizons همچنین اجازه می دهد تا شما را به اتصال با دوستان. شما تضمین شده است به شکل اوراق قرضه با بازیکنان دیگر این که آیا شما می خواهید به بازی برخی از بازی های رایگان برای همه در COD و یا دعوت از دوستان جدید به کاوش جزیره خود را در افق های جدید.

9. پیدا کردن افراد آنلاین که به اشتراک گذاشتن احساسات خود را

smiling at phone
unsplash.com

بدون توجه به آنچه شما عشق را به انجام دیگر مردم با احساسات مشابه وجود دارد. و به لطف اینترنت شما به راحتی می توانید آنها را با یک جستجوی سریع در گوگل. پیدا کردن یک جامعه در سایت شما در حال حاضر لذت ببرید. اگر شما مشتاق, پرنیان چت با دیگر بازیکنان; اگر شما یک فرد حیله گر پیام دیگر فروشندگان در سیستم عامل شما با استفاده از. “من فکر کردم این امر می تواند سرد اگر من شروع به یک چت گروهی با دیگر برچسب صاحبان فروشگاه که در آن ما می تواند همکاری و کمک به یکدیگر را به خاطر من آرزو می کنم من تا به حال دیگر مردم به صحبت کردن که من فقط گرفتن آغاز شده” دریک دانشگاه junior اما واکر گفت. نگاهی به مهارت های خود را به یک پلت فرم آنلاین و بحث در مورد کار خود را با افراد همفکر. ایده های به اشتراک گذاری با الهام از مردم شما را در ارتباط با شما مطمئن هستید برای چند طولانی مدت دوستی های آنلاین.

10. شروع pen-paling

writing
unsplash.com

صندوق پستی خود را پر می کند تا با ایمیل هر روز, اما هنگامی که آخرین باری که شما دریافت نامه دست نویس در پست الکترونیکی ؟ “چیزی مرموز و سرد و سرگرم کننده در مورد ساختمان دوستی در یک راه منحصر به فرد. به جای دانستن شخص شما در حال نوشتن به آن کسی که رفتن را از طریق چیزی شبیه در یک مکان مختلف” گفت: Banu Gulecyuz ارشد در دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign. به علاوه شما می توانید برای روشن کردن شخص دیگری بعد هر بار یکی از نامه های خود را وارد صندوق پستی خود را. آیا شما می خواهید برای شروع به نوشتن یک pen-pal که زندگی خود را در دانشگاه در شهر خود و یا در طرف مقابل از این کشور پیدا خواهید کرد که هیچ چیز در مقایسه با شروع یک دوستی جدید از طریق دست نوشته نامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im