ایمنی عمومی باید راهنمای COVID-19 زندانی انتشار

زسان | No comments

وقتی که می آید به قرار دادن زندانیان به عقب در خیابان با توجه به coronavirus نگرانی عالی قضایی دادگاه دوباره کشیده شده خط در کسانی که در حال حاضر محکوم به جرم و جنایت.

روز سه شنبه دولت بالاترین دادگاه طرح دعوی در دادگاه به دنبال انتشار سریع از زندانیان محکوم با توجه به در جریان همه گیر.

در آن حکم دادگاه اذعان کرد که زندانیان باید افزایش خطر ابتال به COVID-19 اما متوجه شد که حبس در طول یک بیماری همه گیر لزوما به افزایش به سطح بی رحمانه و غیر معمول است. دادگاه حق اشاره کرد که دولت در بخش اصلاح را دنبال کرده است فدرال بهداشت دستورالعمل تکمیل آزمایش های گسترده ای در امکانات آن است.

این تصمیم باعث کندی یکی از چندین تلاش برای کاهش جمعیت زندان در طول بیماری همه گیر. زندانیان خدمات حقوقی اقدام به نمایندگی از یک گروه از زندانیان واصل طرح دعوی در دادگاه در اواخر ماه مارس به دنبال انتشار بسیاری از دولت های زندانیان با این استدلال که شلوغ غیربهداشتی زندان شرایط ارائه یک زمین مناسب برای پرورش گسترش coronavirus.

زندانیان’ وکلای قبلا درخواست دادگاه به سفارش رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر به استفاده از اورژانس قدرت به انتشار واجد شرایط باشند. دادگاه روز شنبه که آن را نمی باید از این قدرت برای اجرای آن منظور است.

این موضوع در حال حاضر تبدیل شدن به دادگاه عالی که در آن کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام در حال انجام است.

در اوایل ماه آوریل SJC آیا مراحل را برای کاهش تعداد زندانیان pretrial در شهرستان برگزار شود. این دستور county sheriffs به منظور تسهیل در انتشار آن افراد است.

45-صفحه نظر اظهار داشت: پیش از محاکمه بازداشت شدگان متهم با برخی جرائم خشونت آمیز و کسانی که برگزار شد در ویژگی های تعلیقی و آزادی مشروط نقض خواهد بود واجد شرایط برای جلسات برای تعیین اگر آنها می تواند منتشر شود.

این حکم به طور خاص نیست و شامل کسانی که قبلا محکوم شدهاند.

بیش از ماه آینده به SJC گزارش داد که 993 زندانیان آزاد شده و هر چند که مشخص نیست که چگونه بسیاری از آنها اجازه را به دلیل این بیماری همه گیر.

بسیاری به جلو فکر کردن کلانترها در حال حاضر بوده است ارزیابی نیاز به اقدام در جهت خنثی کردن COVID-19 را گسترش.

آن را به عنوان آشکار شد که اجتماعی فاصله خواهد بود دشوار است برای حفظ در زندان بسیاری از کلانترها شروع ارزیابی زندانیان برای آزادی وی با تاکید بر افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن.

میدلسکس زندان & House اصلاح کلانتر پیتر Koutoujian گفت: تسهیلات در حال حاضر کاهش جمعیت آن بیش از 100 زمان دادگاه عالی قضایی آن مه حاکم است.

این SJC متوجه می شود — اگر زندانی-آزادی طرفداران نیست — که اجازه دادن به برخی از زندانیان پیاده روی برای جلوگیری از گسترش coronavirus باید وزن علیه امنیت عمومی است.

و حتی سخت زندانی انتشار دستورالعمل ها و نظارت ثابت کرده اند که خطاپذیر به عنوان یک بوستون هرالد گزارش در اوایل ماه مه اشاره کرد.

پس از سه مرد به ضرب گلوله کشته شدند — سه ضرب — قبلی یکشنبه شب در Roxbury, بوستون, کمیسر پلیس ویلیام ناخالص عموم قضات خواست برای حفظ “جنایتکاران حرفه ای” قفل شده است تا در طول بیماری همه گیر.

“در دو ماه گذشته ما تا به حال حرفه ای جنایتکاران منتشر شد” ناخالص خبرنگاران گفت: در صحنه است.

شهردار مارتین والش در آن زمان به خشونت و پشتیبانی ناخالص موافقت برخی از کسانی که اجازه رفتن باید ماند پشت میله های زندان.

که در آن مناسب, ما از آزادی قبل از محاکمه زندانیان متهم نشده از جرائم جدی و کسانی که — افراد مسن و یا کسانی که از قبل موجود شرایط بهداشتی به ویژه مستعد ابتلا به COVID-19.

اما ایمنی عمومی جمعیت باقی مانده پارامونت و این لنز که از طریق آن این تصمیمات باید ساخته شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>