تظاهرات گرفتگی همه گیر اما کاخ سفید ترس تجدید حیات

توسط جاناتان LEMIRE و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — برای هفته رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق برای عموم روشن کردن صفحه در coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر ترس در حال رشد در درون کاخ سفید که همان چیزی است که در نهایت هل این ویروس از مرکز صحنه جرم اعتراض به مرگ جورج Floyd — ممکن است در مورد آن تجدید حیات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته است مشتاقانه تلفظ خود را “رئیس جمهور از قانون و نظم” در واکنش به ناآرامی های نژادی است که جاروب در سراسر کشور تحت الشعاع قرار داده همه گیر است که جان بیش از 105 ، 000 آمریکایی و خطر خود را از انتخاب مجدد چشم انداز.

اما خطرات سیاسی برای رئیس جمهور باقی می ماند.

هزاران نفر از آمریکایی ها — بسیاری از بدون محافظ ماسک صورت — را مسدود کشور را به خیابان ها طی هفته گذشته در سرپیچی از اجتماعی فاصله دستورالعمل از فرمانداران و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که به طور چشمگیری کوچک پشت آن عملیات به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود است تقلا برای پیگیری پتانسیل تاثیر بر میزان عفونت.

هر چشم انداز مثبت در مورد در هفته پیش رو می تواند آهسته اقتصادی rebirth که تهمت مشاوران معتقدند او باید قبل از او چهره آرا دوباره در پنج ماه است.

“موج دوم این که آیا در حال حاضر یا در ماه سپتامبر خواهد بود بدیهی است که یک شکست به بهبود اقتصادی و مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند امید” گفت: استراتژیست جمهوری خواه الکس Conant. “چه تهمت نیاز بیش از هر چیز یک تجدید حیات از مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس. موج دوم و یا طولانی مدت ناآرامی های مدنی را تضعیف می کند که.”

آن می تواند هفته به قاضی تاثیر سراسر کشور تظاهرات بر گسترش COVID-19 که تا به حال شده است به طور چشمگیری ebbing در بسیاری از کشور قبل از کشتار فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

کسانی که مبتلا به این ویروس گاهی اوقات چندین ماه برای نمایش علائم ایجاد تاخیر در داده ها. و بسیاری از معترضان نقاب و اریب جوان جمعیت است که کمتر تحت تاثیر این ویروس اما همچنین ممکن است تعداد بیشتری از بدون علامت پخش — پیچیده پیش بینی.

دکتر دبورا Birx دولت را coronavirus هماهنگ شده است نظارت بر اعتراضات پس از آنها شروع به دنبال شاخص های بالقوه تجدید حیات در موارد یک مقام کاخ سفید گفت. رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مسائل داخلی گفت: Birx شد و انتظار می رود به ارائه نیروی کار با برداشت اولیه این هفته اما فولر تصویر به احتمال زیاد نمی خواهد شناخته شده برای برخی از زمان.

پرسش های در حال چرخش در مورد اینکه آیا کاخ سفید آماده است برای رسیدگی به امکان تجدید حیات پس از به عمد قرار دادن دولت در بهداشت عمومی پاسخ در پشت رایتر قرار داده و به تمرکز بیشتر بر روی راه اندازی مجدد اقتصاد از دولت است.

نیروی کار دریافت اقامت از اعدام ماه گذشته زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به انحلال آن است. این گروه در حال حاضر دارای یک کوچکتر به عنوان نمونه فدرال اولویت شیفت به کمک کشورهای با خیال راحت بازگشایی و رقابت برای یک واکسن قرار داده شده است تحت جداگانه حمایت از “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

این نیروی کار است که هنوز جمع آوری داده ها هماهنگی توزیع لوازم و کیت های آزمایش و خدمت به عنوان یک هیئت مدیره صدایی برای ایالات اما مقامات گفت: کمتر وجود دارد به انجام در حال حاضر است که بحرانی کمبود عرضه شده اند تا حد زیادی حذف و آزمون ها به طور گسترده تر در دسترس است. Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی, متخصص, سی ان ان گفت این هفته که با او صحبت نکرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در یک و نیم ماه است.

مقامات کاخ سفید هستند با احتیاط تماشای مناطق شهری که در آن تظاهرات را مشتعل های امید, هوای آزاد, تنظیمات خطر را کاهش دهد. دولت نیز تشویق فرمانداران به دوباره تست سایت هایی که نابود شدند و یا تعطیل با توجه به اعتراضات.

“رئیس جمهور تهمت همچنان به رهبری این کشور از طریق این سابقه بیماری همه گیر از جمله تسریع توسعه واکسن و مسئولانه بازگشایی اقتصاد ما, در حالی که همچنین اقدام قاطع برای بازگرداندن نظم و قانون به خیابان های ما و عدالت” گفت: سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere.

به زودی پس از coronavirus رسیده سواحل آمریکا, رئیس جمهور ابراز نا امیدی در چگونه به سرعت همه گیر فلج اقتصاد محروم مغلوب ساختن پیشی جستن از بهترین استدلال برای انتخاب مجدد. تهمت نیز امیدوار به احیای 2016 راهکار برای لکه دموکراتیک رقیب جو بایدن به عنوان یک اثر و فاسد واشنگتن خودی تنها به این بیماری همه گیر همه اما به حالت تعلیق در مبارزه است.

از جان گذشته برای تغییر موضوع مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب دولت اوباما استفاده از یک روال هوش روش شناخته شده به عنوان دریدن به عنوان “بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ” به اسلم بایدن و ترویج یک قتل بی اساس تئوری توطئه در برابر میزبان MSNBC جو Scarborough مکرر تهمت منتقد.

رییس جمهور در این مورد صحبت coronavirus تنها صرفهجویی در طول هفته گذشته عمدتا به سطح broadsides در برابر چین و سازمان بهداشت جهانی برای آنچه که او می بیند به عنوان یک شکست به اندازه کافی هشدار جهانی در مورد خطر این ویروس. دستیاران تشویق شده اند با عدم افزایش قابل توجهی در موارد پس از روز یادبود و برخی از ایالت’ بازگشایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله جمعه برای بازدید از یک کارخانه در ایالت مین است که باعث می شود سواب مورد استفاده برای تست برای کروناویروس اولین پاندمی با مضمون سفر در بیش از دو هفته است. این رویداد دارای یک سال 2020 زمینه: مین تقسیم آن آرا و رویداد برگزار خواهد شد در دولت 2nd کنگره منطقه که تهمت برنده چهار سال پیش و بانکی در دوباره در ماه نوامبر.

تمام تهمت های اخیر سفر رسمی شده است به میدان نبرد انتخاباتی متحده آمریکا از جمله فلوریدا و ویرجینیا و آریزونا به عنوان مشاوران عصبی مسیر خود را ایستاده در پای صندوقهای رای است. مبارزات انتخاباتی خود به استقبال اخیر تغییر به قانون نظم و تم اعتقاد رئیس جمهور مجادله و حرف و بحث در مورد ارسال نظامی به شهرستانها خواهد اطمینان رای دهندگان نگران بی قانونی از جمله شهروندان ارشد و حومه زنان است.

اما فقط به عنوان با این بیماری همه گیر را بایدن کمپین می بیند مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اعتراضات پس از فلوید مرگ به عنوان تازه برای اثبات معاون سابق رئیس جمهور استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن است خطرناکی نا مناسب برای ریاست جمهوری. آن زمین است که بایدن تجربه و خلق و خوی به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر و “بازگرداندن روح ملت است.”

“مردم آمریکا در حال گریه کردن برای رهبری, گفت:” بایدن سخنگوی اندرو بیتس. “خودشیفتگی و ترس و کوچکی ملاقات هرگز این لحظه اما تهمت نمی دانم که چگونه به ارائه هر چیز دیگری.”

___

Lemire گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

___

دنبال Lemire در توییتر در https://twitter.com/@JonLemire و میلر در https://twitter.com/@zekejmiller.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de