معترضان فشار پشت در ماندن در خانه سفارشات

توسط SARA برنت و برایان SLODYSKO

در حالی که بسیاری از آمریکایی ها با ترس پر ملیسا Ackison می گوید: بیماری همه گیر کوروناویروس پر کرده است او را با خشم. اقامت در خانه سفارشات دولت نفس بیش از حد محافظه کار ایالت اوهایو کاندیدای سنا می گوید و برچسب زدن به برخی از کارگران به عنوان “ضروری” خودسرانه است.

“آن enrages چیزی درون شما” گفت: Ackison بود که در میان کسانی که اعتراض کالیفرنیا ، مایک DeWine سفارشات در خانه ملت در کلمبوس با او 10 ساله پسر. او “هیچ ترس آنچه” متعاهد ویروس, او گفت: پنج شنبه, رد آن را به عنوان اعتیاد به مواد مخدره.

اوهایو اعتراض در میان تعداد فزاینده ای از صحنه خارج فرمانداران’ قصرها و دولت Capitols در سراسر کشور است. در مکان هایی مانند اوکلاهما و تگزاس و ویرجینیا کوچک-دولت گروه حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضد واکسن طرفداران حقوق تفنگ حامیان و طرفداران جناح راست باعث می شود باید متحد پشت عمیق به ظن تلاش برای تعطیل کردن زندگی روزمره به سرعت گسترش coronavirus. به عنوان سرخوردگی خود را با زندگی تحت مستند رشد آنها به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله قوانین در تلاش برای تحت فشار قرار دادن فرمانداران به سهولت آنها را.

برخی از تظاهرات های کوچک بوده است و ترویج از طریق Facebook گروه که ظهور در روزهای اخیر که سازمان در حال گاهی اوقات دشوار است برای تشخیص. دیگران در حال حمایت از گروه های بودجه توسط جمهوری اهدا کنندگان با برخی از روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن. بزرگترین تا کنون یک تجمع هزاران نفر که این ماجرا را در خیابان ها و لانسینگ, میشیگان, چهار, نگاه بسیار شبیه به یکی از رئيس جمهور تظاهرات — کامل با MAGA کلاه و تهمت پرچم — و یا یک حزب چای تظاهرات از یک دهه پیش.

نشانه هایی از سرخوردگی به عنوان تهمت قرار دادند برای کاهش stay-در-خانه سفارشات و سعی کردم به نگاه به آینده به راه اندازی مجدد اقتصاد است. او پرده برداری از یک چارچوب برای فرمانداران به دنبال در روز پنج شنبه اما اذعان فرمانداران را نهایی می گویند در زمانی که دولت خود را آماده است. کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که برداشته شدن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به افزایش موارد جدید ابتلا به این ویروس است.

اما رئیس جمهور و برخی از حامیان بی تاب است. هزاران نفر از مردم در اتومبیل های خود را بسته بندی شده, خیابان لنسینگ در اعتراض به لیبریا گرچن Whitmer اقامت-در-خانه محدودیت. در خارج از کنگره برخی شعار می دادند “قفل کردن” رجعت به مغلوب ساختن پیشی جستن تماس در طول سال 2016 انتخابات در مورد رقیب خود هیلاری کلینتون ، یک زن برگزار کردند و علامتی خواندن “هایل Witmer.”

در مورد خواسته معترضان تهمت ابراز همدردی با سرخوردگی خود را — “آنها درد و رنج … آنها می خواهید به عقب بر گردیم” — و رد نگرانی ها در مورد سلامت خطرات ناشی از نادیده گرفتن دستور دولت و به طور بالقوه در معرض خود را به ویروس.

“من فکر می کنم آنها در حال گوش دادن. من فکر می کنم آنها به من گوش بده” او گفت:. “هیچ کس می خواهد به ماندن بسته است.”

روز جمعه او egged معترضان در, به tweeting, برای حامیان به “آزاد” سه متحده با فرمانداران دموکرات: Michigan, ویرجینیا و مینه سوتا.

نظرسنجی ها نشان می دهد معترضان’ views هستند به طور گسترده ای برگزار شد. یک AP-NORC نظرسنجی این ماه یافت می شود تعدادی زیادی از حمایت دولت محدودیت هایی از جمله بسته شدن مدارس محدود کردن تجمعات و سازندگان: کافه ها و رستوران ها. سه چهارم از آمریکایی ها حمایت نیاز مردم به ماندن در خانه. و تعدادی از دموکرات ها و جمهوری خواهان به نمرات بالا به دولت و شهرستان دولت.

اما تظاهرات در معرض انعطاف پذیر حزبی بخش به خصوص در میدان نبرد میشیگان. اعتراض وجود دارد سازماندهی شده توسط میشیگان محافظه کار ائتلاف یک گروه تاسیس یک توافق دولت نماینده و همسرش, Meshawn مادوک ، که در هیئت مشاوران به صورت رسمی تهمت کمپین گروهی به نام “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” است و همچنین از بنیانگذاران میشیگان تهمت خواهان.

گروه دیگری ترویج رویداد میشیگان آزادی صندوق اجرا توسط گرگ McNeilly یک دیرین سیاسی مشاور DeVos خانواده که پرکار جمهوری خواه اهدا کنندگان و بودجه محافظه کار باعث می شود برای چند دهه. McNeilly شد مدیر کمپین برای DeVos, شوهر فعلی ایالات متحده وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos خود را شکست خورده سال 2006 پیشنهاد برای فرماندار.

Whitmer بود در میان فرمانداران که ابراز نگرانی در مورد این گردهمایی گفت: آن را قرار دادن مردم در معرض خطر است و می تواند طولانی خاموش کردن. میشیگان ثبت بیش از 2 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 همانطور که از روز شنبه و نزدیک به 30000 تایید عفونت. تقریبا یک چهارم از دولت نیروی کار در زمینه بیکاری.

اما آن را فقط دموکراتیک فرمانداران احساس گرما. صفوف از اتومبیل swarmed خواه و سلطه خانه ملت در شهر اوکلاهما در روز چهارشنبه با نشانه هایی است که گفت: “توقف کشتار اقتصاد ما” و “زمان 2 کار می کنند.”

کارول Hefner, یک, اوکلاهما, co-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن 2016, کمپین کمک به سازماندهی این رویداد است. او مشخص می شود آن را به عنوان یک “تجمع” — و نه اعتراض.

“ما نه نیویورک. مشکلات خود هستند نه مشکلات ما” Hefner گفت. “ما در حال صف آرایی در اطراف ما فرماندار و دولت ما را تشویق به باز کردن کسب و کار ما.”

دیگر گردهمایی های مرتبط به حاشیه گروه. معترضان در خارج از تگزاس کنگره در Austin در روز پنج شنبه شعار “رایگان تگزاس” و “امریکا دوباره” در طول و رویداد, پخش زنده توسط InfoWars تلویزیون بخشی از یک شرکت متعلق به توطئه نظریه پرداز و مجری رادیویی الکس جونز.

اوهایو رویداد در اوایل این هفته به ارمغان آورد با هم یک مجموعه ای از ضد واکسن طرفداران دوم متمم حامیان حزب چای در ایران ، یک کلمبوس دیسپچ عکس از Ackison و دیگران فریاد از طریق درب های شیشه ای از خانه ملت پرورشی در سراسر اینترنت.

Ackison گفت که در حالی که او views DeWine تلاش به عنوان قانون اساسی نفس بیش از حد او خوب خواهد بود اگر تهمت بود به عمل مشابه با اقتدار به زور فرمانداران به ارمغان بیاورد متحده آنلاین.

“ما با قرار دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در, دفتر, دلیل,” او گفت:. “اگر او قادر به قانع کننده به اندازه کافی استدلال به این فرمانداران که آنها نیاز به باز کردن و سپس او نیاز به انجام کاری را به عمل آورند.”

این تظاهرات به آگهی در Facebook توسط گروه مانند بازگشایی ویرجینیا و پایان دادن به مستند PA. اعتراض در ریچموند, ویرجینیا, در روز پنج شنبه رشد از یک مکالمه در Facebook گروه ویرجینیایی پزشکی آزادی که اغلب معلوم در کنگره به مخالفت با واکسن های مربوط به اقدامات.

کلی Mullin آورده پسران او به آنها درس در مورد آزادی. Mullin گفت که او معتقد است که خطر ناشی از کروناویروس در سلامت شما بستگی دارد و این که مردم می توانند گام های اساسی برای محافظت از خود از جمله گرفتن به اندازه کافی خواب خوردن آلی تولید و خارج شدن.

“منظورم این است که دلار های مالیاتی ما باید رفتن. خوردن کلم بروکلی,” او گفت:.

عفونی-بیماری متخصصان می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که خوردن غذاهای خاص می تواند به جلوگیری و یا کشتن ویروس. اکثر مردم با کروناویروس تجربه خفیف یا متوسط علائم و مردم با مسائل مربوط به سلامت مانند آسم و افراد مسن بيشتر در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا رنکین در Richmond, Va., شان مورفی در Oklahoma City, Okla., دیوید Eggert در لانسینگ, Mich., و اسکات بائر در مدیسون, Wis., کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de