شهر پرتلند سنگ., است که در محاصره خشونت تظاهر کنندگان که متعهد به نابود کردن همه چیز را در تیررس از جمله اموال دولت فدرال است. رهبران محلی مانند شهردار تد ویلر و رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای شده اند ساکت به انجام هر چیزی معنی دار به توقف قتل عام.

آن را مناسب است که رئیس جمهور تهمت استقرار فدرال منابع برای محافظت از اموال فدرال و سرکوب برخی از خشونت در خیابان ها.

مترقی شهردار در شب چهارشنبه وارد هرج و مرج کانون پورتلند به شرکت در گوش دادن جلسات با تظاهر کنندگان. در عوض جمعیت castigated او و او را با یک لیست از خواسته ها که شامل defunding پلیس و ویلر خود را به استعفا.

مردم, از بین بردن پرتلند هستند نه مخالفان آنها خشونت آنارشیست ها که wreaking ویران بر شهر هر شب برای بیش از 50 روز مستقیم. آنها حمله فدرال پرسنل و نابود کردن اموال فدرال. آنها با استفاده از کلاس تجاری آتش بازی به عنوان سلاح و آتش زا و دستگاه های استخدام سخت پرتابه به ضرر خود و اهداف.

آن را تبدیل به روال برای این خشونت تظاهر کنندگان به آتش به دادگاه فدرال و تلاش برای نقض درهای خود را.

وزارت امنیت داخلی گزارش نوشته شده شنبه توصیف قبلی شب: “تظاهر کنندگان قادر به پاره کردن کل یک پانل تخته سه لا حفاظت از ساختمان و اقدام به استفاده از بخشی از شهر را رها حصار از پارک را به تلاش برای جلوگیری فدرال افسران از خروج از ساختمان. زمانی که ماموران به سمت چپ ساختمان در پاسخ به تظاهر کنندگان در پاسخ به شلیک تجاری درجه آتش بازی در افسران.”

این گاهشمار رویدادهای تبدیل به هنجار شده است.

زمانی که افسران را در نهایت ترک ساختمان های فدرال و دستگیری بسیاری در رسانه ها را از اظهارات “Stormtrooper تاکتیک” شاغل بودن و دیگر چنین وحشی misclassifications.

متاسفانه سیاستمداران هستند که به همان اندازه غیر مسئولانه است.

مجلس نانسی پلوسی و در کنگره ایالات متحده ارل Blumenauer از پورتلند با صدور بیانیه خواندن در قسمت: “ما دوباره یادآوری از قدرت بسیار زیاد از اعتراض مسالمت آمیز در مبارزه با نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را نشان می دهد آن عدم احترام به کرامت و متمم اول قانون اساسی حقوق همه آمریکایی” آن را ادامه داد. “در حال حاضر ویدئوها آنها را نشان می دهد (فدرال افسران) ربایی معترضان در بینام و اتومبیل در پرتلند – همه با هدف برافروختن تنش برای خود به دست آورید.”

فدرال اجرای قانون عوامل تا حد زیادی از اعضای واحدهای درون مرزی گشت که با توجه صلاحیت در 100 مایل از هر مرز و یا اقیانوس — در این مورد اقیانوس آرام است. همه آنها سقوط در زیر چتر وزارت امنیت داخلی.

از لحاظ تاریخی, آژانس های فدرال شده اند به کار انجام قوانین آن دولت قادر و یا تمایلی به انجام.

این هرج و مرج تخریب شهرهای آمریکا تحت تماشای از ترسو یا همدست انتخاب رهبران نمی شود مجاز به ادامه. چنین شرایطی اشک در تار و پود جامعه و خرد حکومت قانون است.

پورتلند نیاز به یک فدرال پاسخ آن است که اگر به خود ترمیم شود به عنوان یک شهر متمدن و مستمر دیگ از هرج و مرج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de