میآید افتخارات اولین پاسخ دهندگان در تصویری

بوستون پاپ فصل بهار بود میله میله برای شروع این هفته است. به جای این COVID-19 pandemic مجبور میآید به لغو برای اولین بار در بیش از 100 سال است. اما نوازندگان استاد Keith Lockhart و استاد بازنشسته جان ویلیامز تصمیم گرفت به نوبه خود لیمو را به شربت ابلیمو و افتخار همه گیر اولین پاسخ دهندگان با یک موزیک ویدیو از ویلیامز “احضار قهرمانان” تشکیل شده توسط ویلیامز برای بازی های المپیک 1996.

در مجموع 78 میآید نوازندگان رهبری لاکهارت و همراه با ویلیامز نواختن پیانو در لس آنجلس زندگی اتاق بازی خود را به قطعات. آنها انجام شده و در اتاق نشیمن آشپزخانه اتاق خواب و زیرزمین برخی از ورزشی Red Sox کلاه در حرکت موسیقی سلام.

حسن نیت ارائه میدهد BOSTON SYMPHONY ORCHESTRA

جان ویلیامز

“من خیلی خوشحالم که BSO میآید و نوازندگان می خواستم برای ایجاد یک ضبط ویدئو از ‘احضار قهرمانان’ به افتخار کارگران خط مقدم که فداکاری و تلاش های خستگی ناپذیر در حال بازی نقش مهمی در نگه داشتن جامعه ما عملکرد در طول این بحران” ویلیامز گفت: در آزادی مطبوعات.

اشاره کرد لاکهارت: “قلب و روح از هر BSO میآید و نوازنده رفت و به ما در ایجاد تصویری برای کسانی که به انجام این کار مهم از نگه داشتن ما به عنوان امن و سالم که ممکن است در طول این بی سابقه بحران بهداشتی. ما اختصاص تصویری ما به هر یک از آنها را — در قدردانی برای هدیه فوق العاده از شفقت و مراقبت از آنها را واجب و….”

نوازندگان خود درک این ایده از یک “ارکستر مجازی” تفسیر ویلیامز ترکیب به عنوان قطعه کامل موسیقی به افتخار خط مقدم و ضروری کارگران مبارزه COVID-19.

BSO ضبط مهندس نیک همراهی و تصویری مهندس براندون Cardley کار از خانه های خود را ویرایش صوتی و تصویری از 86 به صورت جداگانه ارسال فایل (برخی از نوازندگان دو ارسال ویدئوها به پوشش تمام قطعات) برای ایجاد این موسیقی هدیه.

ادای احترام زنده رفت سه شنبه و در دسترس است رایگان برای تماشای هر زمان که دوست دارید در بوستون میآید کانال یوتیوب در www.youtube.com/watch?v=WHmhQgF3Ree&=&feature=youtu.be.

ماراتن از فیلم

بوستون نمایشنامه نویسان تئاتر ارائه بوستون تئاتر ماراتن جدید 10 دقیقه پخش هر بهار. اما در این سال آن رفته مجازی با زوم Edition شامل یک بازی جدید در هر روز در ظهر امروز از طریق ویدئو کنفرانس ابزار زوم. هر بازی است که با حمایت منطقه ای تئاتر شرکت و ویژگی های شناخته شده بوستون بازیگران در نقش های کوتاه. آن را همچنان از طریق مارس 17. لیست بازیگران برای هر روز قرائت در دسترس است www.BostonPlaywrights.org.

Performathon سود

تپه هندی موسیقی در لیتلتون به تازگی راه اندازی آن Performathon مجازی جمع آوری کمک برای کمک هزینه تحصیلی و برنامه های توسعه. دانشجویان و دانشکده های موسیقی آنلاین. برای تماشای فیلم روی لینک زیر کلیک کنید: https://indianhillmusic.org/performathon.

به روز رسانی تابستان

حسن نیت ارائه میدهد OGUNQUIT تاتر

این Ogunquit تاتر در مین لغو آن سال 2020 فصل است.

هیچ تعجبی نداشت هفته گذشته زمانی که آزادی مطبوعات اعلام لغو کل Ogunquit تاتر وارد شده است. این نخستین بار از زمان جنگ جهانی دوم که محترم مین تابستان-به-سقوط تئاتر را لغو کرده است خود را نشان می دهد. این بود که در یک فصل با دو نیروگاه سرگرمی نام — Jason Alexander and B. D. Wong — میله میله مستقیم جدید را نشان می دهد. آن را نیز در تابستان خانه Sally Struthers یک تاتر علاقه برای بیش از یک دهه. بازدید www.ogunquitplayhouse.org برای دیدن یک پیام ضبط شده از مدیر هنری براد کنی در مورد لغو. … Seacoast مجموعه تئاتر در پورتسموث, N. H. همچنان فعال آن حضور آنلاین با کارگاه های آموزشی اجرای برنامه ها و کاباره های. آن را نیز به تازگی اعلام کرد که امیدوار به شروع اجرای زنده و بعدا دوباره در تابستان با “کاباره.” بازدید www.seacoastrep.org و در ارتباط باشید.

Nancye Tuttle آدرس ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im