ساعت مستند تغییر تاکتیک: اتحادیه وزیران در ادارات از فردا

میسور | No comments

دهلی نو: شورای وزیران به ریاست نخست وزیر نارندرا و از جمله آمیت شاه, Rajnath Singh و Nirmala Sitharaman را سر کار در وزارتخانه فردا (May.13), یک روز قبل از پایان این مستند شامل گسترش این رمان Coronavirus منابع گفت: شب گذشته.

مقامات ارشد تحت عنوان رسمی حمل و نقل — از رتبه مشترک وزیر و بالاتر — گزارش خواهد شد در به طور معمول منابع میگویند که یک سوم از همه ضروری کارکنان تا به حال به حال است. تاریخ و مقامات ادامه خواهد داد به کار در چرخش اساس. هر وزارتخانه نیز گفت: برای طرح پست-مستند و آمد تا با ایده های به پا زدن شروع به اقتصاد است.

این ساعت دارای خواست های اجتماعی که فاصله پروتکل دنبال داشته باشد.

حرکت برای از سرگیری کار در وزارتخانه می آید نزدیک به یک ماه پس از مرکز صادر شده از خانه کار پروتکل ها و در خط با مرکز تغییر در استراتژی برای مقابله با COVID-19 بحران — به یکی که صرفا هر دو حفاظت از زندگی و اقتصاد است.

پیشتر در روز شنبه ساعت نشان داد یک هفته دو فرمت به زمان lockdown; این بود که پس از چهار ساعت ویدئو کنفرانس با 13 رئیس وزیران به بحث در این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>