محتوای مقاله

پس از هشت سال به عنوان یک رجینا شهرستان عضو شورا باب هاوکینز می گوید خلاص شدن از شر کیسه های پلاستیکی است که یک افتخار و دستاورد.

“من فکر می کنم مهم ترین چیزی که من انجام داده ام پس از من در شورای” گفت: Hawkins, صحبت های روز پنج شنبه.

بند 2 Coun. هاوکینز گفت: بان کی مون — به اتفاق آرا با حمایت شورای اسلامی روز یکشنبه — اولین گام خوب است: اگر شورای واقعا در مورد مراقبت از محیط زیست اقدام جدی گرفته شده برای اطمینان از پایداری.

“بیایید رجینا کلاس اول محیط زیست شهرستان,” او گفت:.

او تنها کسی است که احساس می کند در این راه است.

تونی Matharu صاحب هند مواد غذایی مرکز گفت: آن زمان برای این پلاستیک ممنوع می باشد. پس از 30 سال از اجرای این کسب و کار خرده فروشی او گفت: از تغییرات او شاهد او را مبارک شهر در حال حرکت رو به جلو با این آئین نامه.

REGINA, SK: APRIL 20, 2015 -- Dustin Caulderwood works on spring cleanup along the south fence line at the City of Regina's landfill on April 20, 2015. (DON HEALY/Regina, Leader-Post) (Stand Alone Photo)(ENTERPRISE)
داستین Caulderwood با این نسخهها کار در بهار پاکسازی در امتداد جنوبی خط حصار در شهر رجاینا دفن زباله در مارس 2015. شورای شهر را به حرکت به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی از شهرستان باید به اثر می آیند در تابستان 2021. همین Healy/رجینا رهبر-پست

“مردم باید آوردن خود را در کیف به فروشگاه های مواد غذایی,” او گفت:. “من فکر می کنم وقت آن است و ما باید به عقب.”

با وجود در دسترس بودن و قابل استفاده مجدد از کیسه Matharu گفت: آن را سخت برای به اجرا درآوردن 100 درصد تجدید پذیر سیاست در فروشگاه بدون آیین نامه اجرایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو