کیسه های پلاستیکی ممنوع: Regina شورای شهر به اتفاق آرا رای به نفع

محتوای مقالهپس از هشت سال به عنوان یک رجینا شهرستان عضو شورا باب هاوکینز می گوید خلاص شدن از شر کیسه های پلاست

توسط ATSHNEWS در 9 خرداد 1399

محتوای مقاله

پس از هشت سال به عنوان یک رجینا شهرستان عضو شورا باب هاوکینز می گوید خلاص شدن از شر کیسه های پلاستیکی است که یک افتخار و دستاورد.

"من فکر می کنم مهم ترین چیزی که من انجام داده ام پس از من در شورای" گفت: Hawkins, صحبت های روز پنج شنبه.

بند 2 Coun. هاوکینز گفت: بان کی مون — به اتفاق آرا با حمایت شورای اسلامی روز یکشنبه — اولین گام خوب است: اگر شورای واقعا در مورد مراقبت از محیط زیست اقدام جدی گرفته شده برای اطمینان از پایداری.

"بیایید رجینا کلاس اول محیط زیست شهرستان," او گفت:.

او تنها کسی است که احساس می کند در این راه است.

تونی Matharu صاحب هند مواد غذایی مرکز گفت: آن زمان برای این پلاستیک ممنوع می باشد. پس از 30 سال از اجرای این کسب و کار خرده فروشی او گفت: از تغییرات او شاهد او را مبارک شهر در حال حرکت رو به جلو با این آئین نامه.

REGINA, SK: APRIL 20, 2015 -- Dustin Caulderwood works on spring cleanup along the south fence line at the City of Regina's landfill on April 20, 2015. (DON HEALY/Regina, Leader-Post) (Stand Alone Photo)(ENTERPRISE)
داستین Caulderwood با این نسخهها کار در بهار پاکسازی در امتداد جنوبی خط حصار در شهر رجاینا دفن زباله در مارس 2015. شورای شهر را به حرکت به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی از شهرستان باید به اثر می آیند در تابستان 2021. همین Healy/رجینا رهبر-پست

"مردم باید آوردن خود را در کیف به فروشگاه های مواد غذایی," او گفت:. "من فکر می کنم وقت آن است و ما باید به عقب."

با وجود در دسترس بودن و قابل استفاده مجدد از کیسه Matharu گفت: آن را سخت برای به اجرا درآوردن 100 درصد تجدید پذیر سیاست در فروشگاه بدون آیین نامه اجرایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن