مکان همه! CM راهنمای موسیقی تئاتر عمده

تصویر خود را در شب افتتاحیه در نقش بازیگران در برادوی است. شما بیرون رفتن برای نهایی خود را curtain call و کل جمعیت جهش خود را به سر دوش گرفتن شما را با یک خوبی سزاوار ایستاده: ستاره درمان! اگر این برای تلفن های موبایل مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند و سپس موسیقی تئاتر عمده شما کاملا متناسب! تجارت خود را شبانه دوش اجرای برنامه به صورت هفتگی آواز تکنیک کلاس های حرفه ای با خوانندگان. خودتان را احاطه کرده با پرشور هنرمندان که فقط به عنوان بزرگ تئاتر کودکان و نوجوانان به عنوان شما! هر چند موسیقی تئاتر جهان فوق العاده رقابتی چهار سال در یک B. F. A. برنامه را به احساس مانند یک مدت طولانی از دست خانواده ریونیون.

در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد برادوی رسمی کالج عمده: موسیقی تئاتر.

آنچه شما انجام می شود

Schuyler Sisters GIF
giphy.com

موسیقی تئاتر عمده خود را طول می کشد تئاتر سرگرمی به سطح بعدی. به عنوان یک بازیگر شما را نگه منحصر به فرد مسئولیت تنفس زندگی را به کلمات در یک صفحه; تخیل خود را به شما از خود استعداد حمل شما و کار شما اخلاق را هل می دهد شما را به ستاره شدن. به شما خواهد آموخت که هر جنبه ای از موسیقی تئاتر از تئوری موسیقی و اسکریپت تجزیه و تحلیل به صحنه مطالعه و تکنیک بازیگری. زیبایی از اقدام نهفته است در ویژگی و تعهد و شما خواهید یاد بگیرند که چگونه به ادغام هر دو به کار خود را. اکثر برنامه ها و تاکید بر اهمیت “فراموش شده” خود را قبل از آموزش و جایگزینی آن با جامد روش—دشوار است اما پاداش روند.

شما خودتان فشار به محدودیت های خود را, اما هر کس می داند الماس به صورت تحت فشار است. “در برنامه های آموزشی, آن منافع شما را به یک “بله و” نوع فرد است. همواره کنجکاو به طور مداوم در تلاش به طور مداوم تسلیم, [تا] شما در پیدا کردن ابزار است که برای شما کار می کنند. نگه دارید خودتان را به بالاترین استانداردهای خیس کردن همه چیز مانند یک اسفنج و به طور مداوم انجام می شود. امروز درس ممکن است حس را به شما تا چهار سال بعد اما اگر شما کلیک و دریافت اطلاعات در حال حاضر شما آن را از دست” گفت: Jelani Alladin یک NYU تیش جدید استودیو در برادوی B. F. A. درام فارغ التحصیل تهیه کننده و بازیگر برادوی نشات گرفته نقش Kristoff در دیزنی منجمد در برادوی و هرکول در آثار موسیقی اقتباس از هرکول. شما استعداد فوق العاده منحصر به فرد و این مهم را به شما آموزش چگونه برای تقویت آن در آماده سازی برای آینده امتحانات ابتدائی رزرو و برادوی کمان.

کلاس های شما را

1. اقدام

Acting GIF
giphy.com

کیستون به تئاتر و بازیگری نشسته در هسته خود را از تئاتر موسیقی آموزش. کلاس های بازیگری متفاوت در موضوع; برخی از آنها وسیع مانند یک کلاس مقدماتی و برخی از آنها خاص زیر یک مدرسه خاص ، شما باید یاد بگیرند که یک تن از تکنیک های مختلف کار در تک گویی و انجام صحنه با همکلاسی های خود را.

2. عملکرد صوتی

Singing GIF
giphy.com

یک ضرب المثل قدیمی در تئاتر موسیقی می گوید: اگر چه شما احساس بیش از حد بزرگ برای کلمات بیان می خوانم. این کلاس یک و دو برای یک معامله; ترین بازیگران را درک نمی کنند نکات دقیق وظریف از اقدام از طریق آهنگ تا رسیدن به آموزش رسمی. در این کلاس شما انجام فرد آهنگ ها و کار خود را در ارتباط عاطفی به قطعه. برخی از ابزارهای که شما باید انتظار به یاد بگیرند که شامل موسیقی های انتخاب, اهداف, تجزیه و تحلیل و کشف.

3. تئوری موسیقی

Music Theory GIF
giphy.com

این کلاس به بررسی عواملی که در ساخت یک قطعه موسیقی. تئوری موسیقی آموزش عالی مهارت را در جیب عقب خود را قبل از ورود به دنیای ابتدائی و به هر آینده روند تکرار یک نسیم. در علاوه بر این به دید و آواز و شما یاد بگیرند و موسیقی ترکیب کلید/زمان امضا نماد پیشرفت وتر و خیلی بیشتر. با همه این ابزار تئوری موسیقی اساسا شما آماده برای زندگی حرفه ای خود را در تئاتر موسیقی.

4. رقص

Dance Class GIF
giphy.com

هر چند هر موسیقی تئاتر برنامه واگرا در آن خاص کلاس همه آنها شامل یک رقص برنامه درسی. شما را در کلاس های مختلف سبک مانند شیر باله و موسیقی جاز معاصر, موسیقی تئاتر (البته) و بسیاری دیگر. برخی از برنامه ها باید وارد دوره های آموزشی به منظور تطبیق رقصندگان از تمام سطوح تجربه. این که آیا شما یک حرفه ای چاشنی و یا دو پا چپ خود آموزش رقص تنها کمک به زندگی حرفه ای خود را به روی صحنه است.

5. مطالعات تئاتر

Theater Studies GIF
giphy.com

اکثر هنرهای نمایشی برنامه شامل یک کل آموزش و پرورش جزء و شما نیاز به گرفتن برخی از اضافی دانشگاهی کلاس های خارج از هنرستان به سبک آموزش است. تئاتر مطالعات کلاس های برجسته طیف گسترده ای از دانشگاهیان از تئاتر. شما می توانید چیزی گسترده ای مانند “تاریخچه آمریکایی موسیقی تئاتر” البته بررسی همه چیز از Showboat به همیلتونیا چیزی خاص مانندزنان شکسپیر” البته در مورد the bard’s شخصیت زن. این کلاس ها گسترش دانش خود را در مورد تئاتر جهان و عمل به عنوان یک جایزه بزرگ آموزشی در کنار آموزش های خود.

فرصت های کارآموزی

Rehearsal GIF
giphy.com

در تئاتر موسیقی جهان, بهترین کارآموزی فرصت نهفته در تابستان سهام قرارداد. هر سال مجموعه تئاتر شرکت انتخاب کردن یک فصل را نشان می دهد و بازیگران بازیگران از سراسر کشور به انجام خود را انتخاب تابستان محصولات. “تابستان بعد از سال اول دانشگاه من به اندازه کافی خوش شانس به بازیگران به عنوان یک اقدام کارآموز در لندن انبار تاتر در لندن جدید, New Hampshire. من صرف چند هفته دوازده و سیزده دیگر, دانشگاه, در سن, اقدام کارورزان قرار دادن چهار به طور کامل در صحنه موزیکال و چندین کاباره های” گفت: تالیا Suskauer یک Penn State B. F. A. موسیقی تئاتر فارغ التحصیل, Broadway بازیگر و زمان Elphaba در تور ملی از ستمکاران. “من یاد گرفتم خیلی از تابستان من به عنوان یک اقدام کارآموز بود و واقعا با فروتنی.” امتحانات ابتدائی به طور معمول اتفاق می افتد در اوایل بهارو قراردادهای گذشته در هر زمان از اواخر آوریل تا اواسط ماه اوت است.

پس همان گروه از بازیگران انجام می دهد در هر نشان می دهد در طول تابستان شما خواهید بود در تمرینات به صورت زیر تولید قبل از یکی از اولین به طور رسمی بسته می شود! “من شخصا امتحان برای رزرو چند نشان می دهد در Muny, Pittsburgh, CLO, مین, دولت, موسیقی تئاتر, Artpark و Grandstreet تئاتر” گفت: JJ Nieman, یک وزیر دفاع آمریکا دانشگاه B. F. A. موسیقی تئاتر فارغ التحصیل و برادوی بازیگر اخیرا دیده می شود در کتاب مورمون در برادوی است. “تابستان من سهام تجارب فوق العاده بودند و به چالش کشیدن و نیاز به یادگیری را نشان می دهد در چنین زمان کمی آموزش دیده و آماده مغز و بدن برای نوسان در کتاب مورمون.” سهام تابستان فراهم می کند تجربه دست اول در حرفه تئاتر محصولات قبل از اینکه شما فارغ التحصیل. خود را تمرین روز خواهد بود طاقت فرسا و سخت است اما همه چیز را به شما یاد بگیرند وجود دارد با شما باقی می ماند در طول زندگی حرفه ای خود را.

فرصت های شغلی

1. تونی برنده جایزه بازیگر

Ali Stroker GIF
giphy.com

چه موسیقی تئاتر مهم نیست رویای برنده شدن تونی? اگر چه تنها یک گروه نخبه از برادوی بازیگران می تواند خود را از تونی برندگان این بدان معنا نیست که خود را از رویاهای دست نیافتنی هستند. علاوه بر این بسیاری از برادوی بازیگران نیز به دنبال فرصتهای شغلی در فیلم, تلویزیون, commercial, cruise line, تم پارک و صدای خارج از قاب کار. این انتخاب حرفه ای برای یک بازیگر همه کاره هستند بنابراین آماده برای یک ماجراجویی است.

2. ترکیب موسیقی

Composing GIF
giphy.com

شاید در طول آموزش های خود را شما کشف یک شور و شوق برای موسیقی تئاتر نوشتن. آن را از لین-مانوئل میراندا—شما می توانید هر دو بازیگری و آهنگسازی کلاه در همان زمان! خوش شانس برای شما, همه تئوری موسیقی خود را در حالی که آموزش در مدرسه آمادگی شما برای این مسیر. این که آیا آن را برای مرحله روی صفحه نمایش و یا رادیو, صنعت, فرصت های بی پایان در انتظار زندگی حرفه ای خود را در ترکیب.

3. کارگردانی

Directing
giphy.com

رهبران هر تولید, مدیران, سر تمام خلاق تصمیم گیری در فیلم و تلویزیون و صحنه کار می کنند. آنها همچنین استماع, بازیگران, تفسیر اسکریپت اجرا مجموعه و منجر تمرینات. انواع بهترین مدیران کار را به عنوان مشاوران خود را به کستهدایت بازیگران به سمت چشم انداز خلاق خود را به جای فقط آنها را گفتن چه باید بکنید. اگر شما در نظر خودتان را یک فرد خلاق که منجر به یک تیم در سفر هنری خود را فکر می کنم در مورد به دنبال کارگردانی.

4. طراح رقص

Choreography GIF
giphy.com

رقص اجازه می دهد تا یک هنرمند برای بیان آنچه احساس می کنید بدون کلمات و طراحان نوشتن زبان. طراحان’ مسئولیت عبارتند از ایجاد و یا تجدید نظر در رقص تستها بالقوه رقصنده و کمک به رقصندگان رسیدن به بهترین کار خود را. طراح رقص اغلب با این نسخهها کار از نزدیک با مدیر برای اطمینان از خود هنری سند چشم انداز بوده است. اگر بی علاقه در زندگی حرفه ای از تئاتر موسیقی choreography نظر باز کردن یک استودیو رقص خود را برای آموزش نسل بعدی و به اشتراک گذاری اشتیاق خود را با رقصنده های جوان.

5. معلم/مربی

Book of Mormon GIF
giphy.com

تئاتر موسیقی رشته به دنبال برای به اشتراک گذاشتن استعداد خود را با نسل جوان تکمیل درآمد خود را و یا ترک شدید زندگی از تئاتر ممکن است در نظر استخدام در آموزش. توجه به نقاط قوت خود را, شما می توانید آموزش رقص, صوتی, درس بازیگری ریخته روش و یا همه چیز را تحت موسیقی تئاتر خورشید. سازماندهی خصوصی رزرو آنلاین از طریق زوم (با تشکر از قرنطینه!) یا دنبال گواهی تحصیلی و تدریس در ابتدایی, میانی یا سطح دبیرستان.

نظرات

“آموزش نمی دهد شما استعداد. آموزش می دهد کسانی که می خواهند به درک هنر و صنعت به طور کامل منابع به انجام این کار. آموزش است که بیشتر وابسته به فرد تر از آن چیزی است که در دانشگاه حضور شما. چقدر گرسنه هستند و شما را به یاد بگیرند ؟ چقدر سخت شما مایل به کار برای دیدن بهبود در مناطق شما وجود ندارد ؟ شما باید مطمئن شوید که برای پیدا کردن موسسه که ارائه می دهد همه چیز شما نیاز به یک کار حرفه ای است. من تصمیم NYU چون من نیاز سیاه, معلمان, من نیاز به دیدن خودم منعکس شده در این دانشکده به می دانم که دستیابی به این هدف ممکن بود. آموزش من شامل بسیاری از اواخر شب, لحظات بسیاری از عدم قطعیت بسیاری از لحظات شک ثابت بررسی و شور و مشورت, اما هرگز ترس است. من شکست خورده و شک و تردید عمل چند بار و در آن زمان در پیدا کردن قدرت به ایستادن دوباره این جایی است که من آموخته است. مطمئن شوید که وجود دارد سرگرم کننده بود اما سرگرم کننده است که نتیجه نهایی نه هدف. من تو را دیدم هرگز زمان من در آموزش به عنوان یک تجربه آن را آماده به کار کند. این هدف است. در غیر این صورت آموزش اتلاف بسیار گران قیمت سرمایه گذاری” گفت: Jelani Alladin NYU تیش جدید استودیو در برادوی B. F. A. درام فارغ التحصیل تهیه کننده و بازیگر برادوی نشات گرفته نقش Kristoff در دیزنی منجمد در برادوی و هرکول در آثار عمومی’ اقتباس از هرکول.گزارش این آگهی

“پن استیت به من همه چیز من می تواند احتمالا می خواهید در یک کالج تجربه. من وارد به عنوان پر انرژی, هیجان زده, کمی belter و فارغ التحصیل شد و به عنوان یک گرد پایه متمرکز منحصر به فرد مجری با متنوع-مجموعه مهارت. من می دانستم که دقیقا همان است که من زمانی که من فارغ التحصیل شده و پن استیت به من کمک کرد که. من قطعا تا به حال فراز و نشیب در دانشگاه— که نمی کند ؟ اما شما در یادگیری بیشتر در زمانی که شما به پایین— و کسانی که لحظه های آماده شما را به خوبی برای یک شغل که در آن شما در حال رفتن به شنیدن ” نه ” بیشتر از زمان. اگر شما در حال فکر کردن در مورد رفتن به کالج برای موسیقی تئاتر واقعا از خودتان بپرسید— ‘من می توانم خودم را برای انجام هر چیز دیگری؟” اگر جواب این است: بله, من می خواهم به شما توصیه می برای رفتن به مدرسه برای آن چیز دیگر. و یا رفتن به یک مدرسه هنرهای لیبرال برنامه ای است که اجازه می دهد تا شما را به موسیقی تئاتر کلاس. این مهم است که هیچ شوخی در آن سخت کار می کنند. اگر شما آماده برای قرار دادن در کار است ، انتخاب یک برنامه است که احساس می کند مانند خانه و گفت:” تالیا Suskauer, دانشگاه ایالتی پن B. F. A. موسیقی تئاتر فارغ التحصیل, Broadway بازیگر و زمان Elphaba در تور ملی از ستمکاران.

“همه چیز را که در دانشگاه یاد گرفتم واقعا انجام شده به من واقعی حرفه ای است. من فکر می کنم دو تا از بزرگترین takeaways از زمان من در سیراکیوز هستند و همیشه به عنوان آماده به عنوان انسانی امکان پذیر است و به درمان مردم با احترام و مهربانی… مدرسه به من آموخت به نقد تنظیم و آنچه را که شما با آن اجرا کنید. وقتی که من رو به دنیای واقعی یاد گرفتم برای ادامه به انجام این کار و پس از آن اگر آن کار نمی کند برای شما بازگشت به آنچه شما انجام می دهند قبل از اینکه چرا کسی در خارج وجود دارد در حال رفتن به آن را دوست دارم. مدرسه است و شما برای یادگیری بسیار, اما آیا نمی شود دلسرد اگر وقت خود را در مدرسه نیست همیشه آفتاب و گل سرخ چون مال من نیست و من بهتر مجری من و من می خواهم به فکر می کنم فرد به دلیل آن است.” – لیلا کوگان, Syracuse University B. F. A. تئاتر موسیقی فارغ التحصیل و برادوی بازیگر اخیرا دیده می شود به عنوان آنیا در 1st ملی تور آناستازیا.

“این کمی تهدید آمیز پله به مدرسه با چنین استعداد باور نکردنی اما من به طور خاص انتخاب وزیر دفاع آمریکا به دلیل آن را احساس مانند یک محیط امن برای با سنگ تیز کردن مهارت ها و کشش محدودیت های من, و من احساس می کنم هر چیزی کوکی کاتر” در مورد برنامه ای است که سعی کنید و من را در یک جعبه. من می دانم که برخی از مردم احساس می کنید آماده برای مقابله با این شهر و برادوی صنعت راست از دبیرستان و این تازه در صورتی است که شما را دست کم نگیرید چقدر مهم آموزش است – من نمی توانم استرس به اندازه کافی. زمانی که من آمد به وزیر دفاع آمریکا به عنوان یک دانشجوی سال اول [موسیقی تئاتر عمده] من خوب بود در چند چیز اما من سمت چپ این برنامه با مجموعهای از دانشبسیار انعطاف پذیری بیشتر و رقص روش مناسب آوازی روش قادر به آواز خواندن 8 هفته نشان می دهد اعتماد به نفس در من بازیگری و یک درک واقعی از چگونه برای بازی در یک نقش است. من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چیزهای زیادی در مورد من وجود دارد!” گفت: JJ Nieman, Elon دانشگاه B. F. A. موسیقی تئاتر فارغ التحصیل و برادوی بازیگر اخیرا دیده می شود در کتاب مورمون در برادوی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de