تلفن chatline پیام های غیر قانونی بودند پورنو کودکان, Regina قاضی قوانین

محتوای مقاله در ادامه

“جرم انجام چنین یک توجیه تخلف در یک فرد حق آزادی بیان” او گفت:. “هر های ایجاد خطر آسیب به کودکان در یک سطح است که جامعه کانادا را تحمل نمی کند.”

در طول محاکمه در دادگاه شنیده فیشر — که از نظر قانونی تغییر نام خود را از Kevin دانیل Hudec — اقامت در Oskana جامعه تادیبی مرکز به عنوان بخشی از یک دراز مدت و نظارت و نظم است. در سال 2016 او اولین نفر در استان برای دریافت طولانی مدت مجرم تعیین برای child porn جرائم.

در حالی که به عنوان Oskana بین اواخر ماه نوامبر 2017 و اوایل ژانویه 2018 او دیده تلفنی chatline سیستم.

در Jan. 5, اداره خدمات تادیبی کانادا مقامات اشاره کرد فیشر بود ساخت غیر معمول شماره تماس به یک شماره خاص. وقتی مورد سوال, او ارائه رمز عبور خود را. مقامات دسترسی به سیستم پیام های ضبط شده.

چه آنها و پلیس یافت شد پیام فیشر ثبت شده و سمت چپ برای دیگران و پیام های او دیده از کاربران دیگر. تعدادی از پیام های موجود چه McCreary به عنوان “گرافیک شرح فعالیت جنسی بین بزرگسالان و کودکان است.”

او افزود: پیام های رد و بدل شده با یک کاربر خاص درگیر فیشر درخواست “برای معرفی به خاص کودک و برای کودک گفته شود در مورد او.

“فعالیت جنسی بین یک بزرگسال و کودک نیز توضیح داده شده,” او گفت:.

McCreary یافت پیام سقوط نمی زیر استفاده خصوصی استثنا حتی اگر آنها با رمز محافظت شده و در دسترس دیگران خارج از این تعداد با آنها فیشر مشترک آنها است. عادی معافیت شامل مواد نوشته شده و یا نمایندگی های بصری ایجاد شده و برگزار می شود متهم به تنهایی صرفا برای استفاده شخصی و بصری ضبط ایجاد و نشان دادن متهم که اصلا شامل فعالیت های غیر قانونی و نگهداری می شوند به صورت خصوصی و تنها با استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید