توسط جیم گومز

مانیل فیلیپین (AP) — فیلیپین سرمایه دار خیلی مهم ادواردو “Danding” Years جونیور یک کلید متحد از اواخر دیکتاتوری فردیناند مارکوس و پایین کلید تاجر که رهبری یک مواد غذایی و آشامیدنی امپراتوری که تولید سن میگوئل آبجو درگذشت. او 85 بود.

سن میگوئل Corp. گفت: Years, که در خدمت به عنوان رئیس و مدیر ارشد اجرایی برای دهه درگذشت سه شنبه شب بدون ارائه جزئیات دیگر. ریاست جمهوری و مشاور حقوقی سالوادور Panelo گفت: Years از ذات الریه درگذشت و نارسایی قلبی در بیمارستانی در مانیل.

Years حال خالص ارزش 1.1 میلیارد دلار با توجه به فوربس ” فهرست میلیاردرهای جهان با منافع سیمان-تولید, باغ, یک مزرعه گل میخ و استرالیا از wineries گذشته از سن میگوئل. سن میگوئل یکی از آسیای جنوب شرقی بزرگترین شرکت با نیروی کار از بیش از 28,000 مردم جرأت کرده به سوخت و نفت و برق و زیرساخت ها است.

گذشته از کسب و کار Years شیرجه زده سیاست و ورزش و متعلق به سه تیم در فیلیپین بسکتبال انجمن Panelo گفت.

“تاثیر او در بسیاری از مناطق دیگر از فیلیپین زندگی — ورزش, انسان دوستی — اضافه کردن به خود را غنی و میراث پایدار” سن میگوئل در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور رودریگو Duterte سخنگوی هری رقو ابراز غم و اندوه بیش Years مرگ و ذکر سن میگوئل کمک به اقتصاد و کمک در برخورد با کروناویروس همه گیر در کشور است.

اما Years نیز شده بود فرو رفته در اختلاف است.

او فرار کرد از فیلیپین وقتی که مارکوس سرنگون شده توسط ارتش-حمایت “قدرت مردم” شورش در سال 1986. در طول سال های خود را در تبعید او شناخته شده بود که در سفر به ایالات متحده و استرالیا, جایی که او تربیت اصیل racehorses.

Years شده بود مربوط به سال 1983 ترور یک کلید ضد مارکوس سیاستمدار سابق بهداشت ، Benigno Aquino جونیور اما این ادعا هرگز ثابت و آکینو خانواده بعد گفت که او درگیر نیست. بی باک قتل آکینو در حالی که در نظامی بازداشت در مانیل فرودگاه بین المللی موجب عظیم تظاهرات خیابانی که به اوج خود رسید در یک کودتای شکست خورده و 1986 قیام که سرنگون مارکوس خانواده و دوستان از جمله Years.

آکینو را کورازون آکینو بود که Years را جدا پسر عموی شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک نماد دموکراسی در میان ضد مارکوس تظاهرات و موفق مارکوس.

Years نیز شده بود متهم به دست داشتن در سوء استفاده از مقادیر زیادی از نارگیل لوی بودجه در طول مارکوس سال است که در نظر گرفته شده برای توسعه این کشور نارگیل میباشد. او با رد هر گونه تخلف و هرگز محکوم شده است در میان اتهامات غیر قانونی گردآوری ثروت در طول مارکوس عصر.

در دهه 1960 Years خدمت به عنوان فرماندار شمال فیلیپین استان تارلاک پایه Years قبیله که دارای منافع در مزارع نیشکر. پس از بازگشت به فیلیپین زیر Marcos, سقوط او برای رئيس جمهور در سال 1992 تحت ملی مردم ائتلاف را از دست داد اگر چه حزب سیاسی او تاسیس باقی مانده است با نفوذ سیاسی بلوک.

Years حمایت موفق ریاست جمهوری پیشنهاد جوزف استرادا در سال 1998 سال او به دست آورد ریاست سن میگوئل. استرادا شد زور در میان تظاهرات گسترده در نیمه راه به او شش سال مدت و به اعدام محکوم شد غارت سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو