پل Manafort از زندان آزاد شد با توجه به ویروس نگرانی

زسان | No comments

توسط مایکل بالسامو

واشنگتن (AP) — پل Manafort دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی انتخابات ریاست جمهوری رئیس که محکوم شد به عنوان بخشی از ویژه مشاور روسیه تحقیقات منتشر شده از زندان فدرال به خدمت بقیه دوران محکومیت خود را در خانه حبس به دلیل نگرانی در مورد coronavirus وکیل او گفت.

Manafort و 71 بود اجازه را صبح روز چهارشنبه از FCI long branch پایین-زندان امنیتی در پنسیلوانیا با توجه به وکیل تاد Blanche. Manafort, آمریکا از ماه ژوئن سال 2018 شده بود خدمت بیش از هفت سال در زندان زیر اعتقاد خود را.

آزادی خود را می آید به عنوان زندان طرفداران و رهبران کنگره شده اند فشار وزارت دادگستری برای هفته ها به انتشار در خطر زندانیان قبل از بالقوه شیوع در سیستم. آنها استدلال می کنند که بهداشت عمومی راهنمایی برای اقامت 6 فوت (1.8 متر) به دور از مردم دیگر تقریبا غیر ممکن است پشت میله های زندان.

اما Manafort را برآورده نمی کنند مدارک تعیین شده توسط اداره زندانها به صورت بالقوه انتشار در گیر و اداره نمی پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا Manafort آزاد شد.

تحت اداره, دستورالعمل اولویت قرار داده و برای آن دسته از زندانیان که خدمت کرده اند از نیمی از دوران حبس خود و یا زندانیان با 18 ماه یا کمتر و چپ که در خدمت حداقل 25 درصد از وقت خود را. این اداره دارای اختیار در مورد که می تواند منتشر شود.

وکلای او خواسته بود اداره زندانها برای آزادی او به خانه حبس با این استدلال که او در معرض خطر ابتلا به کروناویروس به دلیل سن و سال او و موجود شرایط پزشکی. Manafort در بیمارستان بستری شد, در ماه دسامبر با یک بیماری مرتبط با قلب دو نفر آشنا با توجه به گفته آسوشیتد پرس ، آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

دیگر مشخصات بالا زندانیان مانند تهمت سابق وکیل شخصی مایکل کوهن و وکیل مایکل Avenatti که رز به شهرت نمایندگی, ستاره فیلم Stormy Daniels در پرونده های حقوقی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شده است که آنها در حال گرفتن.

کتی شاهین سایر مشاور ارشد در اداره زندانها که قبلا به رهبری این سازمان گفت: در مصاحبه ای در اواخر ماه آوریل که به “نشان می دهد که ما تنها شناسایی مشخصات بالا یقه سفید زندانیان برای خانه حبس پوچ است.”

یک اداره زندانها سخنگوی گفت: بیش از 2400 زندانیان منتقل شده اند به خانه حبس از مارس 26 هنگامی که بار اول صادر خانه حبس یادداشت و بیش از 1200 نفر دیگر تایید شده اند و در حال در خط لوله منتشر خواهد شد. اما مقامات زندان را نمی دهد هر گونه اطلاعات دموگرافيک.

اداره داده های متناقض و گیج کننده و هدایت آن است که چگونه تصمیم گیری که منتشر شده است به خانه حبس در تلاش برای مبارزه با ویروس تغییر مورد نیاز راه اندازی زندانیان برای آزادی و حمایت کردن و امتناع از توضیح دهید که چگونه آن تصمیم می گیرد که چه کسی می شود و هنگامی که.

دادستان کل ویلیام بر دستور agenc y در مارس و آوریل به افزایش استفاده از صفحه اصلی حبس و تسریع در انتشار واجد شرایط پرخطر زندانیان آغاز و در سه زندان شناسایی به عنوان coronavirus نقاط داغ. وجود دارد هیچ تایید coronavirus موارد در FCI long branch.

از سه شنبه 2,818 زندانیان فدرال و 262 BOP اعضای هیات مثبت آزمون نتایج جستجو برای COVID-19 در فدرال زندانها در سراسر کشور است. پنجاه زندانی کرده بود درگذشت.

Manafort بود و در میان مردم برای اولین بار به شارژ در ویژه مشاور رابرت مولر روسیه تحقیقات که به بررسی امکان هماهنگی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه در سال 2016 انتخابات.

Manafort که تحت تعقیب قرار بود در دو دادگاه های فدرال محکوم شد توسط یک هیئت منصفه در دادگاه فدرال در ویرجینیا در سال 2018 و بعد التماس کرد گناه در واشنگتن است. او محکوم شد در ماه مارس گذشته و بلافاصله ضربه با اتهامات عنوان شده علیه دولت در نیویورک پس از, دادستان او را متهم کرد از دادن اطلاعات نادرست در یک وام نرم افزار. نیویورک قاضی انداخت از دولت وام اتهام تقلب حاکم است که پرونده بیش از حد شبیه به یک است که در حال حاضر فرود آمد Manafort در زندان است. دادستان باید متعهد به تجدید نظر شود.

Manafort انتشار اولین گزارش ABC News.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان اریک تاکر در واشنگتن و Michael R. سیساک در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>