میهن پرستان پیش نویس را هیجان زده تام بردی

زسان | No comments

دیدن تام بردی آن چیزی بود شخصی بعد از همه. لایحه Belichick نمی بار جارت Stidham با glitzy سلاح های تهاجمی یا نه.

خجالتی با استعداد ثابت عمق در گیرنده گسترده پرستان استفاده نمی کند هر یک از آنها 10 میدارد در موقعیت. بهبود در گیرنده نیاز به آمده از offseason خریداری Damiere برد و Marqise لی سالم Ismail Sanu و بیشتر تاثیرگذار N’Keal هری که باید با بهره مندی از جرم ناچار بودن ساده بدون بردی در کنترل.

پنج گسترده ای رسیور رفته بودند در زمان پرستان’ نقطه وارد و از جمله LSU جاستین, Jefferson که رفت با 22nd, انتخاب, درست قبل از میهن پرستان پرداخته 23rd اسلات به شارژر.

اگر او نبود مشغول ساخت میدارد برای Buccaneers در دو نقش به عنوان شروع کارفرمایی و غیر رسمی معاون رئیس جمهور مسئول استعداد تهیه بردی می تواند لگد به عقب و تماشای پیش نویس و مطمئنا آن را به او رخ داده است که Belichick روش ساختن یک تیم فوتبال هرگز تا به حال چیزی برای انجام با slighting کارفرمایی.

Belichick برنده ششم سوپر باول توسط یک نمره نهایی از 13-3 و او دوباره پیش نویس مانند یک مربی مصمم به ساخت یک تیم است که می تواند برنده شدن یکی دیگر از 13-3 سوپر باول.

هیچ کس مراقبت, چگونه, فقط چگونه بسیاری از. تنها سه مربیان را به نفع خود بیش از دو سوپر کاسه چاک Noll با چهار و بیل والش و جو گیبس با سه و پنجاه و Belichick شده است که یکی برای خرید مواد غذایی در سراسر.

اخیر خود پیش نویس پر از لکه سابقه کنار Belichick همیشه به نفع شک برای آنچه که او نیک Caserio و سراغ کارکنان را به سازمان است.

این پرستان تا به حال پیش نویس تام بردی را منفور است. که به عنوان مسلم به عنوان آن در حال حاضر بی معنی است.

مختلف قابل گزارش با اشاره به بردی تمایل برای اطلاعات بیشتر سلاح های تهاجمی و ورودی بیشتر در کسب استعداد نه که یک مربی با شش سوپر باول عناوین دیدم هر دلیلی به او بدهد در هزینه انجام آنچه او فکر کردم بهترین ها را برای این تیم است.

دوباره آن را به هیچ چیز شخصی بود و این ثابت شده بود که میهن پرستان نقل از 23rd انتخاب کنید از دور اول که ایالتی آریزونا گیرنده براندون Aiyuk در دسترس بود و اقدام به نشانی دفاعی نیاز دارد. که انتخاب شده اند به ضرب گلوله به بردی دل و روده. آن را نیز می شده اند یکی از هیجان انگیز برای پیگیری اما چیدن دو ایالتی آریزونا گیرنده در دور اول در back-to-back سال اتفاق نمی افتد.

چه Belichick فکر کردم بهترین ها را برای این تیم در این پیش نویس بود برای به دست آوردن ایمنی (Kyle Dugger از لنوار-Rhyne) و دو لبه rushers (میشیگان جاش Uche آلاباما Anfernee جنینگز) قبل از برداشتن دو تنگ به پایان می رسد (UCLA Devin Asiasi Virginia Tech را Dalton Keene). مشخصات فنی کسانی که سلاح های تهاجمی اما طبیعت انسان ممکن است منجر بردی به مقایسه آنها را به غارت Gronkowski وجود ندارد و برنده این مقایسه.

بعد Belichick پیش نویس یک فوتبالیست, جاستین Rohrwasser از مارشال. وجود دارد او می رود و مراقبت های ویژه تیم دوباره بردی فکر ممکن است. حداقل او را به قدردانی از سه linemen توهین آمیز انتخاب شده در دور بعد.

آن دیگر مسائل چه بردی فکر می کردم در مورد پرستان’ پیش نویس, البته, و او بدون شک قدردانی هر ورودی Bucs به او داد. اولین چیزی که بردی در سازمان جدید را برای او برای به دست آوردن یک محافظ. آنها با استفاده از 13th انتخاب دور اول در آیووا توهین آمیز مقابله با تریستان Wirfs یک حرکت قبل از امضای رایگان agent جو Haeg سابق شروع تهاجمی مقابله با کلت. آنها همچنین یک حرکت ساخته شده به آب صاف در حال اجرا بازی با در نظر گرفتن Vanderbilt را Ke’Shawn Vaughn در دور سوم. در حال حاضر مسلح با NFL بهترین گیرنده پشت سر هم در مایک ایوانز و کریس گادوین این Bucs snagged تایلر جانسون از ایالت مینه سوتا در پنجمین دور. مخلوط را در Gronkowski و بردی است خجالت از ثروت به عنوان هدف.

این Bucs همه در اعتماد که بردی آنچه که او نیاز دارد را به او اجازه می دهد آنها را به بازی گرفت و انگلستان به نه بار. اگر وجود دارد یک 2020 NFL فصل که بازی بعدی برگزار خواهد شد در Raymond James ورزشگاه در تمپا.

حقوق-کلاه محدودیت های که در آن پرستان کار کرده اند و این offseason و تصمیم گیری های آنها ساخته شده در طول سه روز پیش نویس چکش صفحه اصلی نکته ای که در این مرحله از کار خود را Buccaneers در حال بهتر مناسب برای بردی از میهن پرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>