همه گیر اسپرز علاقه به حیوان خانگی فرزندخواندگی در رجاینا

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

حیوانات پذیرش نمایندگی در رجاینا شاهد یک افزایش در تقاضا به عنوان ساکنان به دنبال دوستان خزدار برای ارائه به همراهی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این رجینا جامعه انسانی و رجینا گربه نجات هر دو دیده می شود علاقه به حیوان خانگی فرزندخواندگی پس از رشد اجتماعی فاصله اقدامات تنزل بسیاری از ساکنان خانه های خود. لایحه خار مدیر بازاریابی و روابط عمومی برای رجینا جامعه انسانی گفت: این وضعیت در واقع باعث می شود برای یک زمان ایده آل برای یک خانواده برای به دست آوردن یک حیوان خانگی جدید.

“آنها به خانه برای یک دوره طولانی از زمان. کودکان و نوجوانان وجود دارد پدر و مادر وجود دارد. و می توان آن را یک زمان واقعا بزرگ را به یک حیوان خانگی به خانه هنگامی که شما وجود دارد برای رسیدن به یک روال انجام برخی از آموزش های اولیه که نوع از چیزی که گفت:” خار در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر.

Alanna Whippler تصویب و مصرف هماهنگ برای رجینا گربه نجات گفت: پرش در بهره بوده و تقریبا “قاطع” برای سازمان است. Whippler گفته شده است وجود دارد افزایش در برنامه های کاربردی برای فرزندخواندگی و نیز افراد داوطلب برای پرورش گربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>