همه گیر هزینه های لایحه می رسد رژیم صهیونیستی است. بیکر

بوستون – حدود 1.1 میلیارد دلار COVID-19 گذراندن لایحه ارسال شده به رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر در یکشنبه هدایت پول به سمت گسترده ای از تخته سنگ از برنامه ها و سازمان ها از جمله سیستم مراقبت های بهداشتی, خانه بدوشی, پیشگیری از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان, انتخابات, مواد غذایی, بانک ها, درمان اعتیاد خدمات و بیشتر.

این لایحه (H 4808) شامل صدها میلیون دلار برای برخی از این واضح تر COVID-19 هزینه های مانند $350 میلیون دلار برای تجهیزات حفاظت شخصی, $85 میلیون خرج بیمارستان و پناهگاه $44 میلیون دلار برای دولت تماس با ردیابی های مشترک و بیش از $111 میلیون مکمل پرداخت به بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات.

این همچنین شامل کمک های مالی به منظور کمک به شرکت های متاثر از این بیماری همه گیر و دولت سفارشات به تمام غیر ضروری کسب و کار. این لایحه خواستار 10 میلیون دلار برای رفتن به ماساچوست رشد سرمایه شرکت به ارائه کمک های مالی به کسب و کار با 50 یا کمتر کارکنان برای کمک به پوشش حقوق و دستمزد و مزایای, بهره وام مسکن, اجاره و آب و برق.

این MGCC کارگردانی شده است در این لایحه به اولویت بندی اعطای کمک های مالی برای شرکت هایی که تمرکز بر رسیدن به بازار محروم هستند زنان-اقلیت – یا کهنه متعلق به و دریافت کمک از دولت فدرال COVID-19 امداد برنامه های.

بیکر دولت گفته است که بسیاری از این بیماری همه گیر مربوط به تخصیص بودجه بیشتر خواهد شد بازپرداخت توسط دولت فدرال و فرماندار هشدار داده است که ماساچوست است که در یک مسابقه با کشورهای دیگر برای دسترسی به یک استخر محدود از منابع در دسترس برای بازپرداخت.

او گفت دولت نمی تواند دنبال بودجه تا قوه مقننه به پایان رسید و این لایحه که فرماندار initally ظ back on May 12.

اگر بیکر نشانه این لایحه به عنوان انتظار می رود, دولت را با لينک مستقيم $3 میلیون نفر به اردوهای تابستانی و برنامه های جوانان است که عامل این تابستان “به ارائه کافی و مناسب اقامت در یک شیوه ای است که مطابق با پروتکل های ایمنی لازم برای کاهش گسترش 2019 رمان coronavirus بیماری همه گیر.”

این قانون کمک های مالی وزارت آموزش و پرورش در اوایل و مراقبت $500,000 “به اهرم بودجه دولت از طریق همکاری با خیریه و شرکای خصوصی به منظور کمک به کسب و کار فنی و نیازهای اولیه آموزش و پرورش و ارائه دهندگان مراقبت در کشورهای مشترک المنافع در بازگشایی و روند بهبود.”

که آموزش های اولیه و مراقبت دولتی و خصوصی صندوق را شامل پول به طور مستقیم اختصاص داده توسط قوه مقننه و هدایا و کمک های مالی و کمک های مالی و ارائه ایالتی و منطقه ای آموزش و ایجاد فرصت های موجود برای ارائه دهندگان و سهامداران به ارزیابی و به اشتراک گذاری بهترین شیوه های کسب و کار نسبت به آموزش های اولیه و مراقبت از بازگشایی تلاش.

این لایحه همچنین شامل 5 میلیون دلار برای COVID مربوط به انتخابات هزینه های که وزیر امور خارجه ویلیام گالوین گفت: “احتمالا رفتن ما” به سمت دفتر کار جدید نیاز به ارسال برنامه های کاربردی برای پست الکترونیکی-در رای گیری برای سال 2020 مقدماتی و کلی انتخابات است.

تحت یک دولت جدید قانون گالوین را تا به حال 15 ژوئیه مهلت برای ارسال برنامه های کاربردی برای پست الکترونیکی-در اولیه آراء اما دولت ناظر انتخابات گفت که او نمی تواند از ارسال این برنامه تا قوه مقننه ارائه بودجه برای هزینه پست. در روز سه شنبه گالوین گفت: سرویس خبری بود که او شروع به برنامه های کاربردی ایمیل پس از فرمانداری به توافق پیشرفت او برخی از وجوه موجود در COVID-19 مکمل بودجه.

دادگاه عالی قضایی عدالت فرانک Gaziano برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه را در نظر بگیرید اضطراری طرح دعوی در دادگاه علیه گالوین توسط یک گروه از ماساچوست رای دهندگان و رای گیری سازمان های حقوق. یکی شاکی گفت: سرویس خبری روز پنج شنبه که روز جمعه شنوایی است که هنوز هم در و که شاکیان برنامه را فشار دهید تا هر تک رای-توسط-نرم افزار ایمیل فرستاده شده را به رای دهندگان.

همچنین در این قانون است $139 میلیون رای افزودنیهای بشر ارائه دهندگان خدمات از جمله جمع امکانات مراقبت 93 میلیون دلار برای پرداخت های تشویقی برای کارگران در امکانات است که در 24 ساعت یک روز $36 میلیون دلار برای اورژانس, مراقبت از کودکان در مراکز دولتی تاسیس شده قبل از بازگشایی تمام secot و $13.5 میلیون دلار برای کمک به مسکن محلی مقامات مقابله با اثرات این بیماری همه گیر.

اگر مکمل لایحه بودجه در درجه اول متمرکز بر همه گیر هزینه های مربوط و یا پرداختن به مسائل است که تشدید بحران آن همچنین باعث می شود یک تغییر مهم به تقویم.

یک بخش از این لایحه تعیین ژوئن 19 به عنوان یک دولت تعطیلات شناخته شده به عنوان “Juneteenth روز استقلال” بزرگداشت پایان برده داری در ایالات متحده است. این طراحی به دست آورده به نفع مردم در ماه گذشته میان مسئولان است که از کشتن جورج فلوید در مینه سوتا و تازه بحث در مورد مسابقه در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im