همه گیر برگ سوراخ عمیق در دولت فرهنگی بخش

زسان | No comments

بوستون – هنر و فرهنگ بخش عمده ای از قطعه ای از ماساچوست اقتصاد خواهد شد نیاز به صدها میلیون دلار و چند سال برای بهبود یافتن از اثرات COVID-19 بحران با توجه به شهادت تحویل به دولت سناتورها در روز چهارشنبه.

سناتور شده است برگزاری یک سری از گوش دادن جلسات به ارزیابی همه گیر اثر در بخش های مختلف در اقتصاد و بررسی کنید در بازگشایی تدریجی از کسب و کار.

در طول چهار جلسه با تمرکز بر هنر, فرهنگ, گردشگری و کسب و کار کوچک, تروی Siebels از هانوفر تئاتر هنرهای نمایشی گفت که هنرهای نمایشی بوده است “نابود” توسط pandemic و بسیاری از کسب و کارهای فعال در این زمینه را نمی خواهد زنده بماند.

خود 2,300-صندلی تئاتر در ورکستر رنج می برد حدود 5 میلیون دلار درآمد از دست دادن و نمی تواند feasibly بازگشایی اجتماعی فاصله در محل Siebels گفت.

“خیلی جدی” او گفت سنسور. آدم Hinds اد کندی و دیانا DiZoglio. “من معمولا خوش بینانه اما من فکر می کنم بسیاری از ما نمی خواهد برای زنده ماندن این است که شرم آور است چرا که ما اقتصادی موتور و نشاط موتور برای جوامع ما است.”

با توجه به حمایت گروه MASSCreative, مخاطبان به صورت غیر انتفاعی هنر و رویدادهای فرهنگی تولید $877 میلیون دلار در هزینه های خود را در رستوران ها و فروشگاه ها. هنر, سرگرمی و تفریح بخش شاغل به طور متوسط بیش از 63,000 مردم در سال 2018 با سالانه مبلغ 2.5 میلیارد دلار غرامت.

“بدون اقدام فوری سازمان خواهد شاتر و هنرمندان که در قلب بخش ما را ترک خواهد کرد ماساچوست” MASSCreative مدیر اجرایی امیلی Ruddock گفت. “بخش ما قدرت ما است تنوع و حجم فعالیت. COVID-19 و بحران اقتصادی را تهدید می کند که تنوع و توانایی ما برای بازی نقش ما به عنوان یک اثبات شده اقتصادی راننده و جامعه اتصال.”

Ruddock خواست قانونگذاران به اولویت بندی هنر و فرهنگ به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با کمک های مالی و تصمیم گیری های دشوار تر با کمبود درآمد نامشخص فدرال کمک چشم انداز و نیاز در تمام جنبه های اقتصاد است.

او از آنها خواست تا برای اطمینان از هنرمندان و دیگر متخصصان خلاق هستند واجد شرایط برای نیروی کار برنامه های توسعه را ادامه خواهد داد از جمله فرفره اقتصاد کارگران در مزایای بیکاری برنامه و به تصویب Hinds لایحه (ع 2022) او گفت: آیا قرار دادن هنرمندان بازگشت به کار توسط ایجاد یک صندوق برای هنر عمومی را شامل می شود در دولت جدید پروژه های ساختمانی.

دیوید Slatery این ماساچوست فرهنگی شورای سرپرست گفت که در علاوه بر این به سازمان خود را تلاش برای حمایت از هنرمندان و سازمان آن است که “روشن است که یک قوی تر سرمایه گذاری های عمومی نیز لازم است.”

Bethann اشتاینر شورای امور عمومی مدیر شمارش کل هزینه برای بازیابی Bay State فرهنگی سازمان های غیر انتفاعی در $441.8 میلیون. بخش دریافت کرده است $100.2 میلیون دلار کمک از دولت فدرال و فرهنگی شورای او گفت: اما از دست داد $425 میلیون دلار در درآمد و چهره $117 میلیون دلار هزینه برای اجرای بازگشایی و بهبود استراتژی های.

“ما می دانیم که آن سرسام آور است. ما می دانیم آن را وخیم” اشتاینر گفت: اصرار نمایندگان مجلس برای در نظر گرفتن “منفی و طولانی مدت” بررسی آثار اقتصادی ندارد و سرمایه گذاری در حوزه فرهنگ و هنر ،

قبل از ورود COVID-19 مارس فرهنگی بخش پشتیبانی 71,000 مشاغل ایالت با تاثیر اقتصادی از 2.3 میلیارد دلار Steiner گفت. شورا بر اساس ماه ژوئن بررسی است که در آن 68 درصد از پاسخ سازمان گفت: آنها انتظار اخراج furloughs و کاهش پرداخت ها و ساعت ها گفت: 17,020 فرهنگی بخش مشاغل تحت تاثیر قرار خواهد COVID-19.

فرهنگی غیر انتفاعی برآورد آن را به طور متوسط دو سال و در برخی موارد تا پنج را به خود برنامه نویسی و امور مالی بازگشت به قبل از همه گیر سطح اشتاینر گفت.

وقتی ماساچوست در این ماه وارد فاز 3 بیکر اقتصادی راه اندازی مجدد استراتژی, موزه ها, سایت های فرهنگی و تاریخی و عملکرد در فضای باز سالن که بسته شده اند و از ماه مارس پاک شد به بازگشایی با محدودیت ظرفیت و محدودیت های دیگر در محل.

توده MoCA ماساچوست موزه هنرهای معاصر در نورث آدامز دوباره در ژوئیه 11. مدیر موزه جوزف تامسون گفت: این موزه تا به حال به جمع آوری مقدار زیادی از پول آن را از طریق بسته شدن و زمان در حدود 1.6 میلیون در خصوصی مشارکت. او گفت: همچنین در مورد دریافت $900,000 از طریق فدرال چک برنامه حفاظت و او “کاملا عصبی” در مورد چگونه آن را دریافت کنید از طریق شش ماه آینده بدون چیزی مانند PPP پول است.

تامپسون در توصیف این موزه به عنوان یک راننده از گردشگری برای این منطقه — به عنوان گسترش یافته است گفت: تعداد اتاق های هتل ها در نورث آدامز رشد کرده است از 16 تا 246. او گفت که در عرض چند ساعت از موزه اعلام بسته شدن آن در ماه مارس “سه هتل پیشرو در نورث آدامز و ویلیامزتاون اعلام کرد که آنها می خواهم درهای بسته خود را.”

با بلیط اسلات زمان و از ظرفیت ها و محدودیت های جمعی مکا در حال حاضر دریافت بازدید کننده در حدود نیمی طبیعی آن سطح تامپسون گفت. مهمانان “دقت” نقاب و تمرین های اجتماعی فاصله, او گفت:.

“موزه ها مکان که در آن مردم استفاده می شود به گفته بودن به ایستادگی و نمی لمسی” تامپسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>