همه گیر تاخیر کارگران خارجی بذر در Sask. مزارع

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

زمانی که کورنلیا Michaelsen و شوهرش اوله کردم این خبر که کورنلیا شد فرزند دوم خود را, آنها خوشحال بودند و آماده برای یک اضافه شده اما استقبال استرس عادی خود بهار بذر معمول در نزدیکی Lampman, Sask.

این پسر قرار است در اواسط تا اواخر ماه مه.

اما جفت نشده بود برنامه ریزی شده در سراسر جهان همه گیر و فراگیر جهان اخلال در اقتصاد جهان و به طور بالقوه هدف قرار دادن مزرعه خود را که در آن لطمه می زند — بازده و امور مالی.

محدودیت های مسافرتی باعث گسترش COVID-19 عفونت در کانادا در حال وادار کردن زن و شوهر در حال حاضر پیدا کردن یک کار در اطراف برای بذر خود را از 11000 هکتار زمین با کمتر از کارگران موقت خارجی (TFWs).

به اندازه زمین است که در حدود 44.5 کیلومتر مربع تقریبا به اندازه Moose Jaw.

این Michaelsens برنامه ریزی برای استخدام هفت کارگران برای سال جاری بذر در انتظار ورود خود را از آلمان و سوئیس و یا در تاریخ 1 آوریل.

“ما فوق العاده دقیق; ما استخدام یک به خصوص خدمه دیگر در مقایسه با سال … ما امیدوار بودند به خوبی خدمه انجام می شود با کاشت زمانی که کودک وارد شدند تا به آزاد کردن برخی از زمان برای همسرم” کورنلیا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>