AYER – با وجود coronavirus بودن این موضوع در ذهن مقامات محلی را فراموش کرده اند که در مورد هر و polyfluoroalkyl مواد یا PFAS.

به عنوان وسیله ای برای بیشتر جلوگیری از ترکیبات شیمیایی از مصرف توسط مردم این شهر را یک موسسه, هوای آزاد, ممنوعیت استفاده از آب شروع جمعه, مه 15. این ممنوعیت را کاهش می دهد این شهر تقاضا برای آب و به حداقل رساندن استفاده از آب چاه که تا به حال اثری از ترکیبات شیمیایی شناسایی شده در چهار سال گذشته است.

در طول روز از ممنوعیت ساکنان مجاز به استفاده از آب عمومی بیرون از شهر بین 9 صبح تا 5 بعد از ظهر این شامل بدون آبیاری با آبپاش و یا سیستم های آبیاری هر چند کسانی که با چمن جدید و یا شرایط خاص می توانید با استفاده از این روش آبیاری با اجازه از گروه های عمومی کار می کند.

کسانی که این ممنوعیت نقض خواهد کتبی دریافت هشدار در اولین جرم 50 $جریمه در جرم دوم 200 دلار جریمه در سوم جرم و 300 دلار جریمه همراه با کاهش در دسترس بودن آب در چهارم جرم.

علامت Wetzel, DPW سرپرست گفت: این ممنوعیت آمد از رای هیئت Selectmen ساخته شده در مارس 5. این دومین بار در یک ردیف هیئت مدیره این رای در Wetzel توصیه.

“در پاسخ به رهنمود ماساچوست وزارت حفاظت از محیط زیست ما محدود به جریان خاصی از چاه برای حفظ PFAS سطح به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است” Wetzel گفت: در یک ایمیل. “در طول ماه های تابستان که آب در فضای باز ممنوع است و نه در اثر ما نیاز به عرضه اضافی یک میلیون گالن آب در هر روز. ما به طور معمول پمپ حدود 1.4 میلیون گالن آب در هر روز. برای دیدار با ‘آبیاری چمن تقاضای ما نیاز به پمپ همه ما حلقه چاه در نرخ جریان بالاتر.”

از پنج حلقه چاه آب شهر دسترسی به برای تامین آب چاه واقع در گرو برکه و منظره برکه پیدا شد که کمترین اثری از PFAS سال گذشته است.

یک علت بالقوه از PFAS آلودگی کشف شد توسط واشنگتن-غیر انتفاعی بر اساس گروه کاری محیط زیست است که ادعا کرد در ماه دسامبر که آتش نشانی, فوم های مورد استفاده در سابق فورت Devens شامل ترکیبات شیمیایی.

مقامات پس از انجام درمان موقت در دو حلقه چاه در نزدیکی بیشه برکه سال گذشته شهر مجاز ساخت دو تصفیه خانه های آب در نزدیکی بیشه برکه و منظره برکه چاه. Wetzel گفت: تالاب بیشه کارخانه پرداخت شده توسط ارتش ایالات متحده در حال حاضر در حال ساخت است و انتظار به پایان خواهد رسید در اواخر ماه اوت است. همانطور که برای منظره برکه گیاه است که پرداخت شده توسط شهر Wetzel گفت: این کارخانه طراحی برنامه های آینده هفته آینده. او امیدوار است این نیروگاه ساخته خواهد شد ،

همانطور که برای آب, ممنوعیت, Wetzel گفت: ممکن است کاهش می یابد هنگامی که بیشه برکه گیاه درمان کامل شده است.

“به عنوان یک تامین کننده آب این شهر مسئولیت اصلی این است که به ارائه امن و قابل اعتماد آب آشامیدنی و آب برای آتش نشانی, در صورت نیاز,” او اضافه شده است. “آزاد آب با استفاده از محدودیت های رایج در سراسر ایالات متحده به عنوان مورد نیاز برای مدیریت این شهر منابع آب و تامین آب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو