ناهار خوری در یک نفس از هوای تازه

فاز 2 از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر کسب و کار بازگشایی طرح مجاز رستوران که تا به حال شده است در تلاش برای زنده ماندن در takeout خدمات برای ارائه در محل صندلی در فضای باز مناطق در حالی که پیوستن به فاصله فیزیکی از پروتکل های.

در مورد این مستلزم آن است که جداول بود 6 فوت از هم جدا با بیش از شش مشتریان در یک جدول. صورت پوشش باید فرسوده و از جدول و در زمینه های مشترک اما حداقل این است که ماسک می تواند دور انداخته هنگامی که شما در حال نشسته است.

و البته جداول خواهد بود کاملا مقادیر بین seatings.

یک هفته به این جدیدتر عادی این روزنامه با بررسی برخی از منطقه رستوران برای دیدن چگونه آنها مراتب.

خوشبختانه اولین آخر هفته از خوردن ارائه کامل آب و هوا. که متغیر در نهایت تعیین می کند چگونه موفق این گزینه خواهد بود.

واکنش از چند رستوران صاحبان مصاحبه از محدوده خوش به واقع بینانه است.

برای اسکات پلات که صاحب تخته سنگ در لوول و پزشکی در چلمزفورد باز از خود چلمزفورد محل را فراهم می کند “تقویت روانی” و یک گام به سمت کاهش درآمد و زیان.

بین پاسیو و مجاور چمن منطقه پزشکی صندلی می تواند حدود یک چهارم از آن ظرفیت عادی. ستاد ضد عفونی کردن منطقه قبل و بعد از شیفت و یکبار مصرف منوها و چاشنی استفاده می شود.

اما پلات گفت: فضای باز ناهار خوری نمی تواند جبران کمبود سرویس کامل رستوران. “آن پایدار نیست.”

در شرلی با گاو اجرای رستوران دیرین ناهار خوری و سرگرمی مقصد استقبال حدود 150 مشتریان خود افتتاح در روز شنبه با توجه به مالک آلیسون Tocci. با استفاده از این بار تلاش به آن مزیت به تازگی به نام شش, پا, دور, هوای آزاد, کافه شامل فضای ناهار خوری در دو patios چمن و پوشش پل به طور معمول استفاده می شود برای مراسم عروسی.

“ما هرگز واقعا انجام می شود در فضای باز ناهار خوری در این مقیاس” گفت: Tocci که خانواده عمل کرده است این رستوران از سال 1946.

رزرو ملزم به ناهار خوردن در چهار فضاهای باز که هر یک از آنها ارائه می دهد یک “کمی متفاوت جو” Tocci گفت.

“مردم خیلی خوشحال هستند به نشستن در یک جدول و rip که ماسک کردن و نوشیدنی و چیزی برای خوردن” Tocci گفت.

در مرکز شهر لاول آتن گوشه رستوران ارائه یکی دیگر خوش بین ارزیابی از فضای باز ناهار خوری گزینه است.

نه با جداول در فضای باز و بالا حجم تماس takeout, سفارشات, مدیر, Ted Panos گفت: رستوران درآمد به بازگشت به قبل از همه گیر سطح است که اجازه خود را به کل کارکنان به بازگشت.

شهر لاول اجازه داده است این متعلق به خانواده یونانی رستوران — و همچنین بسیاری دیگر — به جای جداول در پیاده رو و دو متر پارکینگ در خیابان های مجاور با نیوجرسی موانع جدا کردن جداول از جاده.

هر صاحب ستایش وفاداری خود را به کارگران و به خصوص مشتریان بسیاری از آنها همواره سفارش بایگانی اطلاعات و خرید گواهی هدیه برای کمک به نگه داشتن آنها را شناور.

و ما معتقدیم هر رستوران را بخواهید بازگشت کاربران به لطفا تحمل از همه دولت موظف مطابق با اصول بهداشتی و دورى مراحل است که باید به دنبال به منظور به کار خارج از منزل.

متاسفانه برخی بی ادب و نادان مشتریان در یک دراکات استقرار بیش از آخر هفته پرتاب توهین در کارکنان درخواست که آنها رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل تصویب شده به آنها را امن نگه دارید که بدون این و یا هر گونه دیگر رستوران خواهد بود مجبور به بستن.

هیچ کس نباید در معرض این نوع از رفتار خشن.

به یاد داشته باشید که همه ما در این با هم. ما نمی توانیم کنترل آب و هوا, اما همه ما می تواند درک که موفق عمومی-ناهار خوری اجرای ما به ارمغان می آورد و نزدیک به هر چه طبیعی جدید در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید