منشاء آب اجرا: چسب کالج من دوستی

کالج مگزین | No comments

من تا به حال برای پیدا کردن دوستان جدید در حداقل شش سال است. من را فراموش کرده چگونه به. شروع کالج در دانشگاه مریلند با حدود 30000 دیگر در مقطع کارشناسی و وحشت زده من دلیل آن را احساس مانند فصل جدیدی از زندگی من به طور کامل جدا و نا آشنا به من می دانستم که به خوبی. و آن را ثابت کرد درست است. من دیگر نمی تواند خودم را آرام تاسیس روزنامه نگاری دانشجویی که رقابت در شنا باشگاه برای 11 سال و هرگز از دست یک دانش آموز جلسه شورای.

برچسب های که تحت سلطه دبیرستان ناپدید شد مثل همه گفت: آنها خواهد بود.

ساخته شده است که من هر دو هیجان زده و نگران در فکر شروع کاملا تازه است.

همه دوستان قدیمی من از خانه–حومه خارج از پیتسبورگ–که در حال حاضر با تجربه کالج به من کلمات راحتی مانند “شما آن را دوست دارم. این یک جهان کاملا جدید. فقط فکر می کنم در چند ماه یک دسته از غریبه ها تصادفی جاوا جدید خود را با بهترین دوستان است.” و من فکر می کردمچگونه می توانم حتی بهتر دوستان از آنهایی که من در حال حاضر? بخشی از من احساس ترس از دست دادن دوستان من از صفحه اصلی. پس از همه, آن است که واقعا به عنوان آسان به عنوان آنها می گویند برای از نو خلق یک عمر اوراق قرضه در یک مدرسه در سال ؟

وقتی که من اولین بار به غیر من-تهویه مطبوع خوابگاه در اوج اواخر ماه اوت گرما من استقبال هم اتاقی من با عرق آغوش گرفتن و پاک کردن از پیشانی من. آن شب گرما نمی پراکنده ما امیدوار. ما همراه با تقریبا هر کس در ساختمان نگه داشته و ما درهای باز به امید کوچکترین وزش باد به داخل اتاق. هم اتاقی من فقط شروع به صحبت کردن در مورد چگونه او می خواست به سرگردان در اطراف و ملاقات با افراد جدید که دو دختر از پایین سالن به طور ناگهانی poked سر خود را به اتاق ما. در نتیجه, نتایج, داستان چگونه ما صرف بقیه شب. ما سرگردان به هر طبقهمعرفی خودمان را به هر دانشجویی که مایل به زیرچشمی نگاه کردن درب خود را.

من معمولا به بحث های زیادی را در یک گروه جدید از مردم است.

friends in a dorm room
عکس دوون Milley

حتی با دوستان من از خانه من ترجیح می دهند به گوش دادن. اما در یک شب من هرگز رد و بدل Instagram دسته و اسنپ چت نام کاربری با بسیاری از مردم است. فکر می کنم این همه از آنجا که هیچ کس می تواند ایستادن احساس به دام افتاده در اتاق خوابگاه خود که ممکن است به عنوان به خوبی باید دو برابر به عنوان یک فر.

این رویداد منجر به شروع یک گروه آغاز شده است که با شش نفر و رشد شامل 14 پایان ترم اول. فقط یک گروه از غریبه ها که به زودی نزدیک ترین دوستان من در کالج–ساعت را صرف آشنا شدن با یکدیگر در سالن. از من پرسید که آیا این سرعت دوستی های گذشته خواهد بود اما این هفته چند نفر آشنا شدم اولین شب تصمیم گرفتیم تا در اواخر سفر به شام برای, آب, از این رو نام “آب اجرا شود.” و از آن پس ما آب سفرهای گیر کرده است. هر زمان خوابگاه رو بیش از حد گرم یا ما احساس ضعف با کار هر یک از ما تا به حال انجام بود دست کشیدن بر روی یک زن و شوهر از درب به مردم در حال حرکت است.

حتی اگر همه ما زندگی می کردند در همان ساختمان هیچ یک از ما مشترک بسیاری از منافع مشترک.

friends at the dining hall
عکس دوون Milley

همه ما در زمان های مختلف کلاس های مختلف ورزشی مورد مطالعه در مکان های مختلف و شرکت در باشگاه های مختلف. حتی پس فقط به این خاطر که ما نمی باید در حد معمول است معنی نیست که ما تا به حال هیچ چیز به بحث در مورد. آب اجرا می شود ارائه شده ما یک بار به عقب, destress یا فقط خنده و لذت بردن از خودمان است.

یک دوست از خانه به من گفت:”نگران نباشید در مورد پیدا کردن دوستان در کالج آنها را شما پیدا کنید” و معلوم شد که برخی از بهترین توصیه های من تا کنون بدست. من نگران خیلی در مورد بازآفرینی دوستی قدیمی اما در حال حاضر من یک بخشی از این غول, گوناگون, گروه که هیچ چیز مانند دوستان من از خانه–و من دوست دارم که. با تشکر از همایون گرما برای آوردن ما هم آب اجرا می شود برای نگه داشتن ما با هم و دوستان من برای داشتن پشت من بارها در طول سال اول دانشگاه.

friends at a football tailgate
عکس دوون Milley

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>