اورگن خواستار قاضی برای مهار ما عوامل مستقر در پورتلند

توسط جیلیان FLACCUS

پرتلند سنگ. (AP) — وکیل مدافع برای اورگان استدلال شنبه به صورت یک سفارش محدود در برابر ماموران فدرال اعزام به سرکوب تظاهرات در پرتلند — یک بن بست است که برخی از کارشناسان حقوقی هشدار داده اند می تواند منجر به یک بحران قانون اساسی در انتخابات سال است.

یک قاضی فدرال شنیده استدلال از دولت و دولت ایالات متحده در یک طرح دعوی در دادگاه توسط اورگان دادستان کل الن روزنبلوم که متهم ماموران فدرال از دستگیری معترضان بدون علت احتمالی دستگاه های همزن آنها را دور در بینام و اتومبیل و با استفاده از نیروی بیش از حد. مقامات فدرال باید مورد مناقشه کسانی که اتهامات.

طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از رشد مقاومت مواجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال ماموران فدرال به پورتلند و اعلام کرد که آنها همچنین می خواهم به رفتن به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico, برای مبارزه با افزایش جرم و حرکت آن را تعمیق این کشور در حال حاضر قابل توجه سیاسی تقسیم شده است. دموکراتیک شهرداران از شهرستانها 15 محکوم به استفاده از این عوامل در نامه ای به دادستان کل ایالات متحده.

جلسه دادگاه با تمرکز بر اقدامات بیش از 100 ماموران فدرال در پاسخ به اعتراضات در خارج از پورتلند را علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است که یک هدف برای بیش از 50 شب از تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

حرکت به صورت موقت سفارش محدود می پرسد ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل مسامان به فرمان عوامل از وزارت امنیت داخلی این گمرک و حفاظت مرزی فدرال خدمات حفاظتی و سرویس مارشال آمریکا بلافاصله پس از توقف بازداشت معترضان بدون علت احتمالی برای شناسایی خود و سازمان خود را قبل از دستگیری هر کسی به توضیح دهد که چرا بازداشت در حال وقوع است.

در طول این جلسه برگزار شد با ویدئو کنفرانس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — دولت اذعان کرد که ماموران فدرال حق دارند برای دفاع در دادگاه اما استدلال کرد که آنها تا به حال تجاوز.

روزنبلوم دولت دادستان کل گفت که او درخواست دادگاه به “اعلام آن قابل قبول نیست برای فدرال ماموران با استفاده از قانون اساسی و پلیس دولت-نوع اعمال به بازداشت شهروندان اورگان بدون علت است.”

دیوید مورل یک وکیل برای دولت ایالات متحده به نام حرکت “فوق العاده” و گفت که دادگاه آن را صرفا بر اساس “چند threadbare اعلامیه” از شاهدان و توییتر تصویری.

“هتفیلد دادگاه نمی, خسارت خود,” او گفت: تظاهرات “خطرناک و بی ثبات.”

روشن نیست که مسامان قاعده خواهد شد اما او به چالش دولت در مورد اینکه آیا آن را به حال ایستاده به درخواست برای سفارش محدود. قاضی اشاره کرد که در گذشته قانونی تصمیم گیری های مورد نیاز دولت برای ایجاد یک نوار بسیار بالا — “شبه-مستقل علاقه” — با موفقیت به شکایت دولت ایالات متحده.

وکلای مدافع برای اورگان مخالفت آنها ملاقات کرده بود که بار به دلیل اقدامات ماموران فدرال می تواند ارد دستياران اعتماد در تمام اجرای قانون از جمله دولت و شهرستان افسران.

مورل دولت ایالات متحده وکیل مورد مناقشه است که گفت: موفق دعاوی معمولا درگیر مسائل است که تحت تاثیر بسیاری از مردم نه “به شدت منافع فردی” مانند بازداشت.

طرح دعوی در دادگاه است که یکی از چندین پرونده بیش مقامات در پاسخ به پورتلند شد. روز پنجشنبه قضاوت خواهد شنیدن استدلال در یک چالش قانونی که اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه از طرف روزنامه نگاران و ناظران حقوقی که می گویند آنها هدفمند و مورد حمله پلیس پورتلند در حالی که مستند تظاهرات. یک عکاس آزاد پوشش تظاهرات آسوشیتد پرس ارائه استشهاد که او مورد ضرب و شتم با باتوم شیمیایی محرک و ضربه با گلوله های لاستیکی.

ایالات متحده قاضی مایکل سیمون قبلا حکم داد که روزنامه نگاران و ناظران حقوقی معاف از پلیس سفارشات نیاز به معترضان برای متفرق کردن یک بار غیر قانونی مجمع اعلام شده است. فدرال وکلا می گویند که روزنامه نگاران باید به ترک زمانی که دستور داد.

پورتلند شورای شهر در روز چهارشنبه ممنوع اعلام پلیس شهرستان از همکاری با ماموران فدرال و یا آگاهانه دستگیری خبرنگاران و یا حقوقی ناظران.

در ضمن یک حصار بالا رفت و در اطراف دادگاه فدرال که در آن معترضان و ماموران فدرال تا به حال درگیر شدند دوباره یک شبه. معترضان بارها و بارها سعی به فرار به داخل ساختمان و مجموعه آتش سوزی در اطراف آن و ماموران فدرال آنها را به عقب راندند با گاز اشک آور و نارنجک پلیس گفت:.

دور از چرخی پایین ناآرامی در پورتلند حضور ماموران فدرال دارای انرژی شبانه تظاهرات.

شهردار تد ویلر را گفت: او را به حضور در تظاهرات جمعه شب و در آنجا خواهد بود “نوعی از گفت و گو” با تظاهر کنندگان. این دموکرات است vocally مخالف فدرال حضور در پورتلند است اما هنوز هم با آن مواجه انتقادهای تند از دو طرف بسیاری از. برخی از جمله همکار اعضای شورای متهم کرده اند او را از reining در پلیس محلی که با استفاده از گاز اشک آور قبل از اینکه ماموران فدرال وارد است. دیگران از جمله رهبران کسب و کار را محکوم کرده اند او را برای آوردن وضعیت تحت کنترل است.

یک گروه است که برجسته در تظاهرات شمال غربی اقیانوس آرام جوانان جبهه آزادی گفت: شهردار به دور ماندن.

استفاده از ماموران فدرال در برابر خواسته های مقامات محلی و تهدید که ممکن است انجام می شود در جای دیگر — بود و تعمیق این کشور در حال حاضر قابل توجه سیاسی تقسیم و به طور بالقوه راه اندازی یک بحران قانون اساسی ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری. بن بست تشدید می شود و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد که او می خواهد ارسال شود ماموران فدرال به مبارزه با جرم و جنایت در شیکاگو و Albuquerque, New Mexico, که هر دو به رهبری دموکرات ها.

شهرداران از شیکاگو پرتلند و دیگر دموکرات به رهبری شهرستانها اعتراض به چنین استقرار و نام آنها را با انگیزه های سیاسی در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr و وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ.

مقامات فدرال باید در دفاع از خود پاسخ گفته مقامات در اورگان بوده است تمایلی به کار با آنها را برای جلوگیری از خرابکاری علیه آمریکا دادگاه و خشونت علیه فدرال افسران.

گرگ گفت: عوامل حمله شده است با لیزر, خفاش ها, آتش بازی, بطری و سلاح های دیگر. در حالی که او گفت: سازمان های فدرال ساخته شده اند 43 بازداشت از تاریخ 4 او اختلاف آنها انجام شده توسط ناشناس, عوامل, ذکر آنها کلمه “پلیس” بر روی لباس خود را.

در میان معترضان بود مورین Healy که در پیوست یک راهپیمایی جمعه به مردم آواز می خواندند و شعار می دادند نام سیاه و سفید زندگی می کند از دست داد.

درست پس از نیمه شب او را دیدم یک خط از مقامات پوشیدن استتار و تیره لباس های پیش روی جمعیت. معترضان عقب نشینی و Healy گفت که او شنیده ام موی چتری دیدم دود و زده بود توسط یک پرتابه. او رفت و به بیمارستان با یک چشم و یک برش به صورت او و احتمال ضربه مغزی.

“من اعتراض مسالمت آمیز پس چرا فدرال سربازان من شلیک در سر پرسید:” Healy, 52, که معاون بخش تاریخ در Lewis & Clark, کالج.

___

این داستان به روز شده است برای درست آژانس فدرال نام به گمرک و حفاظت از مرزها.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا کلاین در سالم اورگان و کالین و بن فاکس در واشنگتن کمک به این گزارش.

___

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de