نظر: ما واقعا فقط نیاز به یکی دیگر

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

ارسطو که می گفت: “انسان با طبیعت یک حیوان اجتماعی است.” فیلسوف بود درست تر از او فکر است. هنگامی که زمان coronavirus خاموش است و دانشمندان در حال رفتن به بررسی آنچه اتفاق افتاده است به مغز انسان’ سخت سیمی غریزه با یکدیگر است. از همه مهمتر برای من و نسل آنها را در تعجبم که چگونه انزوا و تحت تاثیر افراد مسن.

مغز و اعصاب جامعه علمی موافق پس از تحقیقات زیادی که انسان ها سخت سیمی به اجتماعی است. وقتی که سیم تهدید وجود دارد مسحور کننده حس اضطراب جدایی. چگونه می تواند از آن باشد در غیر این صورت ؟

من نامه ای به این ستون از یک مرد بود که در تلاطم این مشکل آزار دهنده. همسر خود را در مراقبت از خانه و در کنار زوال عقل است. برای بیش از یک سال او تاسیس یک روال از بازدیدکننده داشته است که در آن او می تواند آرامش خود را با حضور او و لمس است. با خشونت از COVID-19 مستند که حساس ارتباطی بین زن و شوهر را در هم شکسته شد. او نمی خواهد و نه می تواند او را درک ناپدید شدن او … و او را رنج می برند همان اضطراب است. مغز و اعصاب-دانشمندان خواهد تصویر این سندرم به عنوان “چرا او را ترک کنی؟” او رنج می برند ممکن است نیمی دیگر از سندرم: “من در اینجا اجازه دهید من در!” همانطور که من نوشتن این وضعیت شده است حل و فصل رضایت بخش است. با ترس از گسترش این ویروس هیچ اداره مراقبت در خانه یا اداره دولتی را توسعه داده است یک پروتکل خاص برای این خانواده اضطراری. آنها در شرایط اضطراری به دلیل درمان برای نگه داشتن این ویروس ممکن است ساخت این بیماری از ذهن بدتر است. اضطراب جدایی می تواند منجر به افسردگی جدی از هر دو طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>